Slyšel, že je v L.A. težký život. Nevěděl ale jak těžký. Krokodýl Dundee se vrací!!! Odešel z Austrálie a přišel si pro svou přítelkyni do Los Angeles. Jak bude jejich dobrodružství pokračovat? (oficiální text distributora)

ranp

Vzhledem k vysoké kvalitě prvních dvou dílů měli tvůrci z třetího pokračování "vytřískat" mnohem víc. Třetí díl se sice dá vidět, ale to je tak všechno. Tahle legenda se mohla (a měla) loučit důstojnějším způsobem. ()

Cejny

Oblíbené a velmi humorné dobrudružství s Paulem Hoganem, ale tento třetí díl už byl zbytečným natahováním a spíš takový pokus o marketingový návrat jedné z legend. ()

kenkaku

Ano... furt je to sranda (akce skunk nebo "Mal Gibson" prostě pobaví), ale už je to jednou převařená polívka umocněná tím že sama sebe vykrádá... Pokud to někdo bere jako poctu a recyklace "the best of Dundee" tak budiž, ale jinak je to provařená hromada gagů doplněná o nějaké ty povedené novinky. Nic víc. Jen by mě zajímalo jak by se na film díval někdo kdo první dva filmy nezná... nevím totiž jestli za ten průměr u mě nemůže víc nostalgie a znalost právě těch dílů předchozích. ()

Maynard.

Hmm, tak tohle je pro mě neskutečně velký zklamání... Věděl sem moc dobře, že to bude bejkárna, ale že až takováhle. Jediný, co to má společnýho s Majkem Dandým, tak je Majk a jeho choť. Všecko ostatní se z tohodle dílu bohužel vytratilo. Zajímaloby mě, co k tomu Hogana vedlo, aby hrál v něčem podobným. Že by chechtáky? Co jinýho...Napětí, šarm a především výborná muzika jsou nadobro pryč. ()

misstake

Rozhodně slabší než předchozí díly, ale mezi nejslabších 200 filmů všech dob bych Dundeeho rozhodně nenasměřoval. Pořád ještě se na to dá dívat, když se člověk nudí. ()

Mr.Floyd

No, pán Hogan nám očividne zostarol a aj nápad vzkriesiť Dundeeho, hrdinu rokov osemdesiatych mi bol podozrivý už od začiatku. Keď si prečítate krajinu, ktorá tento film natáčala tak zistíte prečo. Áno vidíte správne, už sa do toho vpratali amíci s očividným cieľom vytrieskať zo starkého Dundeeho ešte nejaké zeleňučké papieriky. Ich cieľ je zrejmý, prostriedky k jeho naplneniu sú typické: ešte viac akcie, ešte viac zloduchov, ešte viac zápletok v deji. A presne to robí z nášho austrálskeho kamoša podpriemerný film. ()

Han22

Nevidím důvod proč jsou tu samý odpady. Dundee zestárl, dostal se do 21. století, ale pořád je zábavný (boj s ovladači, chytání skunka, přepadení, gay club), akční (závěrečná akce s pašeráky) i dobrodružný (krokodýl na začátku). Samozřejmě, už to není ono jak byla jednička nebo dvojka, ale pořád je to fajn podívaná. ()

HiddenDragon

Vcelku slusne zakonceni Dundeeho serie. Bohuzel je uz na hercich znat ta leta (Hoganovi bylo v te dobe 62), takze aby omladli sestavu, objevuje se tu uz filmovy syn Micka a Sue. Dej trosku trpi "losangeleskym syndromem", ktery je napr. znat u serialu "Joey" - jakmile tvurci uz nevi, co v pokracovani ozvlastnit, umisti dej do L.A. s tim, ze samo prostredi bude dostatecne lakave pro divaka. Vetsinou tomu tak neni a vysledek casto pusobi spis jako tlaceni na pilu a kyc. Treti "Dundee" balancuje tak na hrane. Jsou tu opet stare zname forky, ale tak nejak uz jednou videne. Skoda ze prijemna hudba, ktera me bavila v minulych dilech, je tu jen na zacatku a na konci (cili ve dvou "australskych" castech). Zapletka neni az tak spatna a lehce paroduje hollywoodskou trapnost neustalych pokracovani - coz film asi nechtene miri paradoxne sam na sebe. Nektere sceny jsou ale povedene - treba ta s anakondou nebo prepadenim na ulici jsou vylozene dundeeovsky "trademarkove" :) Mikeyho ucitelka ze skoly je taky vtipna postava. Ale treba pochybuju, ze si v dnesni dobe nekdo uvedomuje, kdo je Mike Tyson (ano, ten meditujici cernoch to je on :) Kazdopadne snaha byla, a celkove to cloveka nenudi. Jako oddechovka film funguje dobre. ()

Milan25

Úpně zbytečné pokračování. Američanům se zase něco dostalo do rukou, tak proč to nezkazit. Strašná blbost ()

Merkin

Ahoj Miku! Ahoj Jacku! Kde máš loď? Tam. U dna. Kde se tam vzala? Stáhnul ji krokodýl. Stáhnul ji? A jak byl velkej? Takhle! --------------Tendence třetích dílů, ať navazujích okamžitě či po dvaceti a více letech, bývají spíše směrem dolů. Krokodýl mě ale nezklamal. Drží si stále svou laťku humoru a jistého kouzla osobnosti, které má už jen Indiana Jones a James Bond. ()

Paity

Tohle už je jen oživení něčeho, co už se mělo nechat ležet pod zemí. Bohužel Hollywood si nedá pokoj a bude to točit dokud to bude něco vydělávat. Snad jen ten konec za něco stál, jinak to byla slabota a to že totální. ()

Prochy38

Už to není ono, bohužel. Ne, že bych se nabavil, to určitě ne. Jako komedie na odpoledne to rozhodně nemůže urazit, ale prvnímu ani druhému dílu to nesahá ani po kotníky. P. Hogen je pořád fajn. Mně už ze zvyku moc neberou pokračování o hrdinech, kdy je v dalších dílech doplňují jejich často dokonalé děti (viz Mumie apod.). Scéna s M. Tysonem dobrá!! ()

Foxhound#1

No je to sice třetí díl, ale i tak je to stále pohodový a svěží, na nic si to nehraje a dokáže pobavit. Za mě hodně dobré 3*, skoro až 4 ... ()

Paldiny

Hogan čakal pridlho, ale ak si odmyslím fakt, že je Dundee v 21. storočí viac stratený než na 5.Avenue, mi prišlo toto pokračovanie o krokodíli zub vydarenejšie než predchodca. Úvod s veľkým aligátorom je výborný predkrm, ktorému nechýba vtip ani napätie. Potom sa nám pripomenie stále krásna Suzzi, potatený Dundee Junior a miestna kultúra technicky vyspelých domorodcov. Ako náhle hlavné postavy opúšťajú rodnú Austráliu sa k slovu hlásia pašeráci, Hollywood, hromada vaty a Mike Tyson (?!) Zápletka už v minulom diely bola pre tohto dobrodruha kotvou a inak tomu nie je ani v LA. Filmu neprospieva ležérne tempo, aké síce v nahrávacom štúdiu pridá na pohybe, ale dianím až príliš kopíruje Policajta v Beverly Hills 3. Postupom času je tak zrejmé, že Paul Hogan bol skôr biznismen ako komik a jeho Dundee, na ktorom spravil kariéru, prešiel cieľom už na nástupišti. A tam to mal pre dobro všetkých aj zapichnúť. ()