Slyšel, že je v L.A. težký život. Nevěděl ale jak těžký. Krokodýl Dundee se vrací!!! Odešel z Austrálie a přišel si pro svou přítelkyni do Los Angeles. Jak bude jejich dobrodružství pokračovat? (oficiální text distributora)

Candyman

Já nevím, ale tohle jsem včera zhlédl v telce konečně celé a docela mě to pobavilo. V dobrém slova smyslu. Hogan měl dobré hlášky a zahrál to docela dobře, takže já dávám 3 * ()

messi@h

Není to zas tak špatné, jak by to podle zdejšího hodnocení vypadalo. Samozřejmě že na předchozí dva filmy o Krokodýlovi Dundeem tenhle film nemá, ale pořád se jedná o příjemnou komedii, která má v rukávu pár dobrých vtipů. ()

E lan

Nic moc ale zase nijak hrozné pokračování. Ve finálemčas docela uplyne a vy si po týdnu nevzpomenete, že nějaké další pokračování vůbec existuje. A to je špatně, proto **. ()

Dantte..

Naprosté fiasko a pomalu nekoukatelny film, ktrerý má za úkol pouze jedno - vydělat nějaký ten dolar. Nebudu tenhle film ani dále rozebírat s ohledem na obrouvkou kvalitu předchozich dílů. 35% ()

beso74

Nuž čo, Krokodýl Dundee do toho nášho 21. storočia nepatrí a rozhodne ani do amerického veľkomesta, aj keby to malo byť mesto anjelov. Je to relikt zašlých časov a austrálsky národný symbol, ako napríklad vtákopysk, koala, kengura a Ayers Rock. Čo si určite nezaslúžil, je dehonestácia v tomto filme. Isteže, konfrontácia dvoch rozdielnych svetov je vďačná téma filmárov, taký malý Indián v meste, návštevníci z francúzskeho stredoveku, zbláznení bohovia z Juhoafrickej republiky mali niečo do seba. Musia to byť však funkčné vtipy a nie typu ako chodí Nemec. Nuž čo, Hogan, Hogan, vy ste ma nepotešil, ani ja Vás nepoteším, je to za jednú hviezdičku, z nostalgie a súcitu, čo ti tí parchanti spravili. ()

Lumpus

Slátanina těžící z ůspěchu a oblíbenosti předchozích dílů, nic víc nečekejte, ale odpad to ještě není. ()

Marrianna

Je už asi zažitým pravidlem, že pokavad se tvůrci rozhodnou jít do dalších a dalších pokračování, tím větší a větší neoblíbenosti se dočkají. Je to patrné i zde. Ale na druhou stranu musím říct, že klasické prvky jakéhos takéhos humoru zde fungují tak jako sympatičnost představitelů hlavních postav. Tento film bych zařadila do škatulky rodinný, kdy se v klasické šedi televizních "neprogramů" typu soutěží a nudných rality šou či kýčovitých rádobyseriálů pobaví celá rodinka a udělá lépe. ()

Havala

Dá se říct že tento díl už Hoganovi spíš uškodil, než prospěl. Ubohá přehlídka trapnosti kontrastu "křupína" z buše a "emerického" velkoměsta. Jak by řekl opět můj otec: americká pičovina! A souhlasím. ()

Pitryx

Už trošku slabší film na rozdíl od předchozích, řekl bych nejslabší z celé série. Ale i přesto je svým způsobem zábavný a legrační. Dějem film moc neopruzuje, herci hrají, co se dá a tak je o zábavu postaráno. Velmi dobrá oddechovka. ()

George8

Popravdě už to byl ten slabší Dundee, než jsem byl zvyklý, ale pořád se na to dá dívat. Děj je takový slabší, ale stále to tam zvedá ten Hogan s Lindou Kozlowski... ()

mac000

Jediným plusem je doba třinácti let, které uplynuly od natočení "dvojky". Takže divák část vtipů a zápletek, jež bavily předtím, zapomněl a teprve za chvíli mu dojde, že úspěšný recept se opakuje, ale zdaleka  s menším úspěchem, než předchozí dva díly. A Hogan nám taky trochu zestárnul... ()

pasqviL

Dobrý oldschool, samozřejmě se nevyrovná svým předchůdcům a v mnohých vtipech je kopíruje, ale tyhle nenáročné filmy jsou prostě parádní. ()