Mám ráda staré americké muzikály, tohle není zrovna vrchol žánru. ale taneční čísla mají velice dobrou úroveň. Trochu mě zklamalo, že kromě písně White Christmas to s Vánoci nemá nic společného. I když vlastně nemám pravdu, Vánoci to začíná i končí. Chtěla jsem dát 3, dávám 4 *, kvůli nespravedlivému umístění v modrém.(27.12.2010)

K Muzikalom mam rozporuplny vztah, kde na jednej strane su genialne veci a na druhej strane su taketo romanticke podpriemerne zalezitosti, kde sa v priemernych kulisach riesia romanticke nedorozumenia - to je teda bieda, vystavat film na romantickych nedorozumeniach. To mi pripomina vsetky tie odporne presladene komedie s Rokom Hadsnom, alebo tie svinstva - zenske filmy od Minnelliho Cobweb tusim. taxa to volalo. No nic, plane reci- tanecky, ktore su dobre, zas plane dialogy, kulisy, zas tanecky, plane dialogy, nuda, zas tanecky : o tomto je cely film. Rovnaky level ako Vianoce na blate : 50 %(9.12.2017)

O mnoho méně vánoční, než jsem čekala (vlastně skoro vůbec a jak je zde již psáno, Vánoc se jen letmo dotýká), přesto velmi milá a příjemná podívaná s velice povedenými hudebními a tanečními čísly. Trošku škoda absence vánoční atmosféry, kterou jsem očekávala, přesto jsem z tohoto staršího kousku poměrně nadšená a "Sisters" mi znějí v hlavě ještě teď.(3.12.2013)

Navzdory názvu se Vánoc dotýká tento klasický muzikál jen okrajově a mnohem více si všímá tanečních číšel, romantických vztahů mezi postavami a především připravované show na počest zapomenutého generála. A třebaže nejsou Bílé Vánoce ničím převratné, taneční umění Binga Crosbyho a Dennyho Kaye, režijní zručnost Michaela Curtize (režíroval třeba Casablancu), příjemně jednoduchý příběh a především chytlavé melodie (z nichž přímo píseň White Christmas zlidověla a nechybí takřka na žádném výběru vánoční hudby), jde o sympatické překvapení pro milovníky klasiky... a tím já jsem.(11.11.2004)

Co bych já neudělal proto, abych zachránil životní styl některé z GUM, které mi kdysi zpříjemňovaly základní vojenskou službu láskyplným buzerováním? Jsem si jistý, že bych pouze nadšeně začal chroupat chipsy, abych měl z jejich pádu na dno dokonalý prožitek. Patrně proto zcela nechápu americkou úchylku v milování svých generálů, ale mimo tuto podivnost jsem se podezřele bavil při roztomile naivní zápletce i pozitivně laděném skotačení po pódiu.(25.12.2011)

• - Komediální scéna, kde Bing Crosby a Danny Kaye tančí s mašlemi na hlavě na píseň "Sisters", původně nebyla ve scénáři. Vznikla až během natáčení, kdy oba herci v přestávkách šaškovali na place. Režisérovi se to nesmírně líbilo a rozhodl se tuto scénu do filmu připsat. (StarsFan)

• - Řada vět, které Bing Crosby jako Bob Wallace během filmu pronáší, vůbec nebyla ve scénáři. (StarsFan)

• - Bílé Vánoce se staly nejvýdělečnějším filmem roku 1954. (StarsFan)