Film vypráví příběh zprvu zcela nenápadného mladého muže Oskara (Kryštof Hádek), který se v podstatě ničím nevymyká svému okolí – má rád počítače a kamarádku své sestry, dívku Lucii. Tu ovšem jenom zbožně pozoruje dalekohledem z okna na půdě. Jinak podstupuje všechno jako každý jiný běžný student, utkává se se svým profesorem (ve filmu se jmenuje Smrtka a neodolatelně ho hraje Petr Čtvrtníček), má problémy s vlastní sestrou a s rodiči. Oskar má kamaráda Filipa, který se přece jenom o něco víc vyzná. Po jednom z večírků se hrdina rozhodne radikálně změnit svůj životní styl. Koupí si nové oblečení, chodí do fit centra, svých znalostí v oblasti počítačů využívá k různým podnikatelským aktivitám. Díky nim se seznamuje s mnoha atraktivními ženami, které okouzluje víc, než jako počítačový "expert", svým mládím a nezkušeností... (Česká televize)

tovarnik

Dáme tam sex (jen náznakově kvůli přístupnosti), jo a taky nějakej ten chlast, no pak ty počítače a internety a nakonec nějaký to ponaučení. Bude to stačit na film? V žádném případě. ()

motočka

je to nudné až na to jak prolejzali tou děckou klozačkou.Jinak tam nebyla žádna akce..Těšil jsem se na to ,ale je to stejná blbost jako např.snowboarďáci..pro mne (pouhé) 2 hvězdy.. ()

dbela

Nic jsem od toho nečekal. Film jsem si radši půjčil od kámoše, abych za to nemusel utrácet "peníze". A s radostí musím konstatovat, že mě Experti příjemně překvapili. Ano, příjemně překvapili. Takový příjemný film pro mládež a nejen pro ni. Prostě pěkný. ()

Pattrick

Prosím Vás, todle mělo být co? Žádný solidní děj, pouhé přehazování horké brambory mezi divnými slátaninami. Opravdu je tento film hoden do odpadu filmové databáze, ale jednu hvězdu si zaslouží a to pouze za Petra Čtvrtníčka :) ()

Martineq15

Osobně tento film hodnotím kladně, nechápu hodnocení ostatních. Kryštof Hádek předvedl dobrý herecký výkon. Film má děj, humor a mnoho pěkných žen. Není nejlepší, nicméně bych ho určitě nehodnotil do sekce odpadu. ()

andy60

Po čtvrthodině jsem se ptal sám sebe, o čem tohle vlastně je? Po půlhodině jsem se ptal sám sebe, o čem tohle vlastně je? Po hodině jsem se ptal sám sebe, proč se na to vlastně dívám? Díky Čtvrtníčkovi dávám jednu hvězdu, ale s hodně odřenýma ušima. ()

dr_drep odpad!

Neskutečná sračka. Absolutně tragický neherec Löbl. Tragický scénář. Neuvěřitelně stupidní situace, které jsou tak uvěřitelné... Kdo tohle mohl zaplatit, natočit, kdo v tom mohl hrát (snad mimo Partyšové)... Jdu blejt. ()

andydufrsn odpad!

Snímek plný alkoholu, sexu a počítačů, který ve mně zanechal dojem, že se Tvůrci pokusili o vytvoření takového českého Willa Huntinga – neúspěšně! ()

dedavena

Fajruje tu. Oskar zasere pjenu sfoju segru, pisičko i celu cimru. Sranda, že sem se sfijal. Štfrtničku, s tu siťu to nima dobry napad. A Bukofski, jestli tymu něrozumiš, tak maturyta je v nědohlednu. Profesorka se podiva bystryma očami a vidi, že Oskar nima němocny, ale „vožralej“. Sranda, že sem se sfijal ešče vic. Ale gdyž ma Štfrtniček „nabořeny setap“, Oskar to zachraňuje a dokonca ide i internet. Štfrtniček je překfapeny. A Oskar zas „vožralej“. Nasere se a začně sportovať. Něvydrži to dluho a zas „vožralej“. Smjal sem se jak uň. Nakoněc filma se Oskar něožere, ale kajsi utika. To už sem byl smichy poscany. Vam řeknu, to byla komedyja. Slaba jedna za Štfrtnička. ()

mischa.b odpad!

Opravdu hrozný a zbytečný film, nemá to děj ani smysl a nikdo kromě Hádka tam neumí hrát. Jedině hudba je dobrá, ale to asi těžko stačí. ()

adaben

Nerozjíždělo se to jako komedie špatně, první polovina, či jen třetina, ale pak to spíše klesalo. A i s pointou příběhu si při troše snahy tvůrci mohli pěkně pohrát, takhle to má skoro uříznutý konec. ()

xmarek

Existují filmy, které si člověk zapamatuje a pak ty na které se dívat nikdy nebude. Film se mi líbil a na názory druhých jsem niikdy nedal. Jejich svět, jejich věc. A až budete mít v posteli matku i dceru tak ... Ale co je Vám vlastně do toho? ()