Hlavní postavou filmu je mladý talentovaný architekt Oscar Novak, který by se rád ve své profesi prosadil. To se mu však příliš nedaří, a tak společně se svým obchodním partnerem mlčenlivým gayem Peterem Steinbergem vkládá veškeré naděje do příležitosti získat zakázku od chicagského magnáta Charlese Newmana, který chce postavit velkolepé kulturní a obchodní centrum. Magnáta práce dvou neznámý architektů zaujme, ve hře jsou však také jejich bývalí kolegové a nyní úhlavní nepřátelé, mimořádně úspěšná a mimořádně tvrdá firma Decker a Strauss. Newman veřejně oznámí, že mezi jejich návrhem a návrhem konkurence se rozhodne až poté, co obě strany vyhotoví na vlastní náklady rozsáhlé modely a naznačí Oscarovi, že jejich návrh by měl mnohem větší naději na úspěch, kdyby mu prokázal malou službičku.
Žárlivý milionář chce, aby dohlédl na jeho milenku Amy, krásnou ale poněkud svéhlavou umělkyni, kterou střeží stejně pečlivě jako své investice, a aby zjistil, jestli se neschází s jinými muži. Zábavný a šikovný Oscar však nemá s podobnými službami zkušenosti, a tak jsou jeho pokusy zpočátku poněkud nemotorné. Vše se navíc zkomplikuje tím, že se Oscar do Amy zamiluje a zdá se, že také ona v něm nalezla zalíbení. Oscarova radost však netrvá dlouho. Ukáže se totiž, že si ho Newman vybral proto, že ho omylem považuje za homosexuála a co je horší, totéž si myslí také Amy. Netrvá dlouho a tento omyl začíná Oscarovi přerůstat přes hlavu, když se ukáže, že také jeho přátelé i rodiče uvěřili, že je homosexuál. Jeho život se obrací zcela naruby v okamžiku, kdy se stává nejslavnějším homosexuálem v Chicagu. Přichází chvíle, kdy se Oscar bude muset rozhodnout jestli si chce udržet skvělou práci a vřelé byť poněkud frustrující přátelství s dívkou, kterou miluje, nebo přizná pravdu a pokusí se získat její lásku. (oficiální text distributora)

bubun

Rvu si vlasy, že jsem se vůbec na něco takovýho dívala! A co mělo znamenat to: "Oscar Novak? That's hungarian, right?" ?! ()

Pavlínka9

Matthew Perry pro mě v klasické roli roztržitého muže, který co může, tak vtipem zakryje...Neve Campbell tu opravdu stojí za hřích a celé je to jedno veliké nedorozumění :) Je to ale svižné, vtipné a zbytečně se to netáhne. Je to určitým způsobem ulítlé a typicky "americké", ale příjemně mě to pobavilo a jsem ráda, že jsem zase po delší době viděla film, který byl natočen v době mé puberty :D :D ()

P1tr

Matthew Perry ačkoliv předvádí další ze svých variací na Chandlera, je zábavním pilířem snímku. ()

Trisis

Miestami zábavné, nie „až tak“ nudné akurát... nie že by som od romantickej komédie čakal filmovú revolúciu, to nie, ale napríklad film „Tak dobre ako sa len dá“ dokázal, že to nemusí aj napriek kvantu filmov s podobnou tématikou, byť až také gýčovité. Tri hviezdy sú v tomto prípade hlavne preto, že na hlavnú predstaviteľku mám osobnú slabosť. Ako tu niekto spomenul, „keď sa nudíte v nedeľu pri telke...“ ()

sedm.1

Pohodová komedie,na které se mi hlavně líbilo,že nějak zbytečně "netlačí na pilu",nechce být až moc komediální,a ani moc romantická,ani moc dramatická....prostě od všeho trochu a to v těch správných dávkách.Neve Campbellová je fakt pěkná,Matthew Perry stále stejný(rozuměj nepřekvapil,ani neurazil),prostě dobrá oddechovka s né úplně hloupoučkým příběhem a zápletkou. ()

Seti

Matthew Perry jako Chandler po...no vlastně pokaždý už mě moc nebaví. Film sám o sobě je zcela standardní jasně nalajnovaná romantická tuctovka bez jakéhokoliv nápadu či překvapení (gayové už se fakt nepočítají), která je zcela postavená na Perryho chandlerovském humoru a jako celek neurazí ani nenadchne. Tentokrát jsem se ovšem docela nudil, takže tak (jo a pro milovníky tance malé upozornění: název je pouze rčení a film nemá s tancem ani tangem vůbec nic společného:-). ()

Tadzi

Matthew Perry je prostě zábavný. Většina jeho filmů je zábavných. No a tenhle není výjimkou. A film? Ten je jinak úúúplně obyčejný.. :) ()

Radim

Tři hvězdičky, ale o prsa Neve Campbel. Romatická komedie, jakých je dvanáct do tuctu, nic nového nepřináší. Procenta dolů sráží Perry, kterého sice mám rád, ale který je Chandlerem z Friends, ať se objeví kdekoli, procenta navíc za půvab Neve Campbell. ()

peetriss

Poměrně sympatická romantická komedie, přestože je zahnána až do absurdnosti. Úsměvné situace se však vyskytují, romantika také aspoň částečně funguje. Neve Campbell je krásná a sladká, v její blízkosti bych o své orientaci určitě nepochyboval. ()

Yardie

No, vyloženě komedií bych to nenazval. K vyloženému zasmání tam zase toho tolik nebylo. Nicméně, bylo to velice pěkně natočeno, atmosféra filmu byla taková zábavně milá, takže film rychle běžel a pěkně se na něj koukalo. Je to velice milý film, u kterého se tak zvláštně pobavíte. Howgh! ()

Oxymoron

Matthew Perryho moc v celovečerních filmech rád nemám. Ve všech komediích je to pořád totiž ten Chandler z Přátel a ne všude ta jeho přehrávaná roztržitost pasuje. Ve Třech do tanga to ale nepřeháněl jako jinde a tak je z toho vcelku příjemná oddychovka na deštivé odpoledne. ()

kaze

Oddychová romantická komédia, na ktorej som sa dobre pobavila. Mathew Perry sa asi najviac vymanil zpod masky "Priatela". ()

TaanStari

Mně ta Perryho nerozhodnost přišla strašně otravná. Ještě k tomu když na tom je postavený celý film. Kdyby tam nebyla Neve Campbell, tak bych se s těma hvězdičkama musel hodně krotit. ()

Zalost

Vynikající romantická komedie s typicky "chandlerovským" Matthewem Perrym, půvabnou Neve Campbell a především excelentním Oliverem Plattem. Nejvíc mě asi potěšilo, že i když ve filmu je romantická rovina příjemně sledovatelná, komediální část není zdaleka zanedbaná a díky tomu se divák skutečně baví. Spousta romantických "komedií" na komediální část bohužel zapomíná. Zde to ovšem nehrozí :-) ()

Ydrosten

Nenáročná komedie, která těží z toho že tu hrají Matthew Perry a Neve Campbell. Tenhle pár si prostě musíte zamilovat. A záchrana před otravou jídlem na konci, vydá za všechny klišé romantické konce všech možných filmů. ()

tranquill

Výborný Perry, myslím, že tato role mu naprosto sedla. Celkově kvalitní romantická komedie, která svou romantičnost ale nevnucuje :-) ()

E lan

Vcelku povedená romantická komedie s klasickým Chandlerem a již předem jasným koncem. Celkově nic moc, ale člověk se nenudí... ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry