Hlavní postavou filmu je mladý talentovaný architekt Oscar Novak, který by se rád ve své profesi prosadil. To se mu však příliš nedaří, a tak společně se svým obchodním partnerem mlčenlivým gayem Peterem Steinbergem vkládá veškeré naděje do příležitosti získat zakázku od chicagského magnáta Charlese Newmana, který chce postavit velkolepé kulturní a obchodní centrum. Magnáta práce dvou neznámý architektů zaujme, ve hře jsou však také jejich bývalí kolegové a nyní úhlavní nepřátelé, mimořádně úspěšná a mimořádně tvrdá firma Decker a Strauss. Newman veřejně oznámí, že mezi jejich návrhem a návrhem konkurence se rozhodne až poté, co obě strany vyhotoví na vlastní náklady rozsáhlé modely a naznačí Oscarovi, že jejich návrh by měl mnohem větší naději na úspěch, kdyby mu prokázal malou službičku.
Žárlivý milionář chce, aby dohlédl na jeho milenku Amy, krásnou ale poněkud svéhlavou umělkyni, kterou střeží stejně pečlivě jako své investice, a aby zjistil, jestli se neschází s jinými muži. Zábavný a šikovný Oscar však nemá s podobnými službami zkušenosti, a tak jsou jeho pokusy zpočátku poněkud nemotorné. Vše se navíc zkomplikuje tím, že se Oscar do Amy zamiluje a zdá se, že také ona v něm nalezla zalíbení. Oscarova radost však netrvá dlouho. Ukáže se totiž, že si ho Newman vybral proto, že ho omylem považuje za homosexuála a co je horší, totéž si myslí také Amy. Netrvá dlouho a tento omyl začíná Oscarovi přerůstat přes hlavu, když se ukáže, že také jeho přátelé i rodiče uvěřili, že je homosexuál. Jeho život se obrací zcela naruby v okamžiku, kdy se stává nejslavnějším homosexuálem v Chicagu. Přichází chvíle, kdy se Oscar bude muset rozhodnout jestli si chce udržet skvělou práci a vřelé byť poněkud frustrující přátelství s dívkou, kterou miluje, nebo přizná pravdu a pokusí se získat její lásku. (oficiální text distributora)

RedRose

Hollywoodské romanticke komedie nejsou zrovna moje tema ale tady jsem fakt nemohl jinak... Dat dohromady moje dva oblibence (Platt & Perry) a jeste takovym skvelym zpusobem... Bavil jsem se od zacatku do konce a pro me opravdu vysoce povedena komedie ;-) 90% ()

dzberry

Srandy jen co by se za tanga vešlo, romantiky jakbysmet. Kukuč a dekolt Neve Campbell rozněžňují, za ně palec hore. Rucepodhlavouzívačkogaučoválečkový průměr. Přehemenexováno. ()

Tominni

Roztomilá komedie, kde hlavní roli hraje Matthew Perry v roli Oscara Novaka, který chce se svým parťákem dostat zakázku na výstavbu obchodního a kulturního centra v Chicagu. A tak nikomu nevyvrací, když ho ostatní začnou považovat za homosexuála. Oscar se navíc zamiluje Amy (půvabná Neve Campbell) a dotáhne to až na homosexuála roku........ ()

kuře.gril

3 hvězdičky plus 1 z nostalgie, tohle byla v jisté době moje nejoblíbenější romantická komedie. Herci jsou strašně sympatičtí a je to taková příjemná oddychovka. ()

jazzuSKA

Já to mám prostě ráda... Perry hraje svůj standart, Neve lahodí oku.. A to vše kolem je celkem povedená směsice humorua romantiky.: na pět hvězdiček to objektivně není,ale já mám pro tenhle film prostě dost velkou slabost!!!!! ()

Pythonator

Matthew Perry hraje stejnou komickou roli jako v Můj soused zabiják. Komu jeho grimasy nevadí, tak se pobaví. Neve Campbell je rozkošně úžasná a Oliver Platt je snad doopravdy gay. ()

Michaell

Tyhle filmy obvykle opravdu nemusím (hůř na tom bývají snad už jen akční snímky), ale u tohohle jsem se opravdu bavil. Nevím, jestli to bylo mým aktuálním rozpoložením, ale vážně jsem se bavil. ()

DžejPý

Na sobotní odpoledne, kdy vás to ven neláká, to stačí... Perry jako vždy, i se stejným dabingem, Platt výborný, Cambell koukatelná = na oddychovku to stačí. ()

Nepl

Milé překvapení. Nebyla to žádná dechberoucí filmařina, ale poctivá a nijak laciná romantická komedie se vším, co k ní patří, což v rámci žánru není zdaleka pravidlem. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry