Mladá včela jménem Barry se nechce bezmyšlenkovitě zapojit do pracovního procesu. Když vylétne z úlu a rozhlédne se po světě, zamiluje se do sympatické květinářky Vanessy. S její pomocí zažaluje u soudu lidské firmy za vykořisťování, ale po vyhraném procesu musí napravit důsledky obousečného vítězství. (HBO Europe)

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

snupko13

Nedotiahnutý animák. Zo začiatku sa mi to páčilo, ale potom to bolo, čím ďalej pritiahnuté za vlasy. Niekedy sa mi zdalo, že autori nevedia"kudy-kam". Ak to malo byť pre malých divákov, tak neviem ktorá časť. Pretechnizovaný malý včelí svet, moja priateľka, ktorá mimochodom robí vedecký výskum medu na veterinárnom ústave len krútila hlavou. Deti neberte si z toho ponaučenie, nie je to vôbec tak :)) a kvety opeľuje aj iný hmyz. 2* a kus ()

h.madlenka

Když jsem zapínala televizi, abych se podívala na Pana Včelku, nic jsem od toho nečekala. Mám slabost pro animované filmy a tenhle jsem prostě ještě neviděla, kromě toho vypadal spíš jako pro věkovou kategorii do deseti let. O to víc jsem byla překvapená, když se mi film o včelách (pro které slabost vážně nemám) začal tak líbit! Moc pěkný příběh o jedné malé včelce, která dokáže změnit svět. Roztomile vykreslený vztah Barryho a Vanessy. A hlavně – hlášky, které posunují film občas spíše do kategorie pro dospělé. Animace mohla být lepší – za to a občas trochu trapné dialogy jediná hvězda dolů. Jedno z největších animovaných překvapení! ()

Naby

Příběh ze zacatku zaujal novym netradičním pojetím, ale postupne se dostal trosku mimo normální meze. Tím není myšleno nic zajímavého, nového, nebo originálního. Spis zabloudil až do nesmyslneho příběhu. Takže podle mého spíš vhodné pro deti. I tak, ze hlavní příběh byl trosku fiasko, tak jista zábava se tomu upřít neda. A jen těsný vysledek 2,5 je zkratka třeba zaokrouhlit nahoru. ()

danio

Možná jsem příliš zaujatá díky tomu, že do včelařství trošku vidím a čekala jsem od toho (já naivka) třeba i trošku osvěty pro děti, ale na to by se v Americe zřejmě nikdo nedíval... Jako odpad nehodnotím snad proto, že jsem se přece jenom párkrát zasmála, jinak prakticky ztráta času. ()

P@\/EL

Povedený animovaný film, na kterém se mi osobně nejvíc líbí s jakou nadsázkou a velkou dávkou humoru je vykreslen život včel. A rozhodně není náhodou, když vám to připomene život člověka. Dále mě zaujala řada výborných nápadů, jež vás donutí se pousmát. Vše je pojato velmi humorně a s důvtipem. Možna jen příběh na mě působil trošku naivně. ()

sikky

Pominu-li naprosto trapný konec, kdy pyl z kytek zázračně v hodině dvanácté zachrání celosvětové rostlinstvo, je to docela koukatelný oddechový film. Pár dost dobrých narážek, zvlášť v soudní síni, výrobna medu, včely řídící letadlo ;-) Na 4* to má, ale vidět znova asi nemusím (na rozdíl od hudby) Ne, my včely nemáme DVD, my známe jen DDT, a to je jed ()

Eisenmann

Při takových filmech si pokládám jednu základní otázku. Proč dnes děti krmí něčím takovým? Ikdyž jsou animace propracované a grafické pojetí zdařilé, tak to prostě není a nikdy nebude srovnatelné s těmi krásnými starými kreslenými filmy a seriály, které bohužel už dnes v televizi vysílají jen vyjímečně. ()

Ginnidlo

Další z řady zelených filmů. By´t opět mají pravdu, ale čeho je moc,. toho je příliš. Animace ujde, námět taky, ale je tam něco, co mi na tom filmku vadí. Jen ještě nevím co to je. Ale jinak normální rodinná podívaná. ()

Pythonator

Pěkně slabý Dreamworks. Jeden z nejslabších. Animace slabá a příběh ujetý. Včelák se zamiloval do člověčí samice? To jako vážně? Mimochodem, doufám, že tvůrci ví, že včely jsou všechno samice. No ještěže je aspoň ta lidská samice přitažlivě naanimovaná, jinak by to byla nuda. Kdyby se film více zaměřil na život včel namísto stupidního soudního procesu o med, tak to mohl být další Mravenec Z. Přírodovědné poselství je zde minimální a toho morálního je až příliš. Na můj vkus chybí i větší koncentrace humoru. ()

Sashmen13

A teď bacha, 4 hvězdy takové blbosti? Jak? Proč? Přiznám se, to se těžko dá popsat. Ten film je divný, ale funguje a funguje docela dobře. Byl jsem opravdu překvapen, že to vlastně má hlavu a patu, jede si to ve svých kolejích a nestará o zbytek. Good stuff. Jinak týpek co hrál tenistového maníka byl nejlepší. : Oh nothing serious, just helping one bee suing humanity... WHUAAAAAAA? ()

Chlo0opek

Pár dobrých myšlenek tu bylo, příběh žádná převratná záležitost, ale taky to nebyla žádná tragédie. Místy jsem se i zasmál, zkrátka takový animovaný průměr. ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány