• Segrestor
  *****

  Návštěvníci patří nejen k těm nejlepším francouzským komediím, ale především stojí i za zamyšlení. Kromě té legrace, kdy se rytíř a jeho sluha ze středověku konfrontuje s naší dobou, nám tvůrci předkládají (na to, že je to vlastně jen taková fraška) sci-fi prvky, které už fraškou nejsou. Nelze nalézt chybu v žádné jejich teorii cestování v čase a to ani v laické rovině. Nevím ovšem, jestli to byl záměr nebo náhoda. Ale to asi není to hlavní, co je na filmu nejvíce obdivované. Samozřejmě jde o tu srandu i herecké výkony a určitě i příběh. Rozhodně se jedná o unikát, jelikož druhý díl je asi největší pičovina, co jsem kdy viděl. Vlastně jsem jej ani nedokoukal a to už to zkouším nějakých dvacet let. Tyto Návštěvníky jsem viděl nyní už osmnáctkrát.(25.9.2014)

 • Shit
  ***

  No tak mě se to zdálo horší než americkej remake cesta do ameriky, možná to je tim,že jsem ten remake viděl dřív a je to až ne pár výjmek stejný a to dokonce i vtpný scény jsou ve většině případů stejný, jenom trošku jinak zpracovaný a v jiný části děje, ale jinak totéž a to asi přispělo, že se mi to už nezdálo tolik vtipný, i když Cestu do Ameriky jsem taky viděl několikrát a vždyycky jsem se bavil víc než u tohohle. Taky mi připadalo, že v remakeu byl jak Jean Reno, tak i Christian Clavier daleko lepší, vtipnější a celej děj byl mnohem svižnější, tohle se tak nějak vleče do toho nic moc vtip, kterej už jsem buhužel znal a místo Christiany Applegate je tam nějaká hnusná Valérie Lemercier. Celkově je to určitě slabší a hůř zpracovaný(14.7.2005)

 • SallyZen
  ***

  Na tento film jsem se těšil především, protože v mých top 20 uživatelů padlo všechny hodnocení kromě _odpadu_. Já se teda přikláním k tomu, že to bylo zábavné, hlavně CH. Clavier --> ten byl to nejlepší na celém filmu. Rytíř Godefroy(Reno) aneb "stříhal jsem se podle kastrolu" mi tu moc neseděl, ale tak to bylo takový jedno z mála, co se mi nelíbilo. Povedená komedie, kterých má Francie na svém kontě i více. 70%(Drž Hubu jsem dal 4* tohle o fous horší)(15.7.2011)

 • Aluska88
  ****

  Od této komedie jsem očekávala jistý vtipný směr, kterým se bude ubírat. Ovšem, přiznávám, že síla jejího totálně ujetého, bláznivého a nekončícího adrenalinového stylu, mě zprvu poněkud zaskočila. Poté jsem si již přivykla na zhruba hodinový nápor nekončících gagů, výjevů a dialogů, které mi zcela bezostyšně nebyly ochotny poskytnout alespoň malý oddech:) Chvílemi jsem měla pocit, že z těch komediálních "orgií" exploduje buď obrazovka, nebo má hlava:) Každopádně asi to nejbláznivější dílo, v čem jsem dosud Jeana Rena viděla. Začínám zvažovat, v kterých postavách je lepší. Jestli v těch gangsterských a "ozbrojených" či v těch komediálních:)(15.7.2011)

 • MATADOR
  *****

  Když jsem tuto francouzskou komedii viděl poprvé, opravdu jsem nemohl se nepřestat smát. Opravdu vynikající námět a ještě lépe napsaný scénář. Christian Clavier zde podával jeden ze svých nejlepších výkonů a moderní věci si dosyta užíval :-) A Jean Reno měl tu čest před Leonem předvést svůj skvělý komediální talent. Opravdu jedna z nejlepších francouzských komedií, která jede nonstop.(12.1.2008)

 • - Na konci filmu Godfroy (Jean Reno) změní směr kuše doleva, aby znovu netrefil otce (Patrick Burgel) své nevěsty Frénégondy (Valérie Lemercier), avšak během následujícího záběru otočí kuši doprava. (Cucina_Rc)

 • - Približne v 66. minúte filmu, keď Godefroy (Jean Reno) a Jacquouille (Christian Clavier) pozerajú na zámok, v ktorom žili v 12. storočí, tak konštatujú, že sa odvtedy veľmi zmenil. Godefroy sa posťažoval slovami "Toto je snáď lup Vizogótov!" Zámok však sotva mohol mať niečo spoločné s Vizigótmi, keďže Godefroy prišiel z roku 1123 (ako sa hneď na začiatku filmu spomenulo, v ktorom roku sa dej odohráva), vtedy Vizigóti ako takí už boli minulosťou, posledné zmienky o nich pochádzajú z roku 721, keď zomrel posledný vizigótsky kráľ Ardo. (AxelWers)

 • - Na výrobě filmu se podílel i český dirigent Mário Klemens a Český filmový symfonický orchestr. (jexik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace