Dennis Quaid a Rene Russo se dokonale hodí pro tuto neodolatelnou komedii o svobodných rodičích, kteří se vezmou jenom proto, aby neočekávaně narazili na bandu domácích vandalů – na vlastní děti! Admirál Frank Beardsley (Quaid), vdovec s osmi dětmi drží kormidlo své rodiny pevně v rukou. Frankův spořádaný život však změní kurs poté, co si z náhlého podnětu vezme dávnou lásku ze školních let Helen (Russo), volnomyšlenkářskou módní návrhářku s deseti dětmi. Pro diametrálně odlišné rodiny Franka a Helen je to souboj na první pohled. Děti proto přijmou společný plán – budou manželství sabotovat! Následuje děj, v němž žádné finty nejsou předem vyloučeny – domácí otevřený boj, který přináší komické momenty otřásající celým domem... a několik překvapení, která zahřejí u srdce. (oficiální text distributora)

shinlove

Další z řady komedií o soužití dvou lidí s dětmi. Že tu byla spousta dětí nedává příběhu nic navíc. Prostě po seriálu Krok za krokem bude nejspíš každá taková komedie špatná... 2* ()

M+M

Až na to, že mi film pokazili Mirek a Jakub Saicovi, kteří si zas rozebrali dabing snad sedmi vedlejších rolí, tak to jakž-takž šlo. Americký rodinný humor mi sice připadá hodně hloupý,ale pro pobavení mé dcery tohle docela šlo. Takže pro mně na dvě hvězdy. ()

P@\/EL

Jde přesně o ten typ rodinného filmu, který ničím neurazí a zároveň ani nenadchne. Děj je hodně jednoduchý a nabídne několik usměvných scén. Děcka obou rodin se mi zdály v některých situacích poněkud nepřesvědčivé. Už jen fakt, kdy rodina má 18 dětí je nepředstavitelný, ikdyž ve filmu je s trochou nadsázky možné všechno. ()

Zdarda

Klasická klišoidní odpočinková blbůstka. Rodiče se milují, jejich děti se navzájem nenávidí, takže rodiče poštvou proti sobě a tak dále a tak dále… no a jak to dopadne, je všem asi jasný. ()

majklfly

Svým způsobem neodolatelná rodinka. On můž svých zásad, ona citlivá a vnímavá strážkyně majáku. Ovšem to je jen kůra celého plodu. Pod ní se skrývá tuším 18dětí, se kterýma sa nikdo nenudí. Situace střídá situaci, hláška hlášku. Je to jako správně ušitý oblek, který nikde nechybí ale ani nikde nevyčuhuje. A hodí se přesně tam, kde je. Tuhle rodinku si prostě zamilujete... ()

lenny71

Jistě, podobných komedií už tu bylo nepočetně mnoho, ale když jsou vtipné a dá se na ně jakžtakž koukat, tak proč ne. A na tuhle se, alespoň podle mě, koukat určitě dá. ()

MasakrasS

Jako musim uznat, že jsou i horší filmy. Ačkoliv se to nezdá, tak ten film chvílema je i koukatelný. Jasný, v každém správném béčku je pasáž, kde bych si neradši ukousal tuku a hodil ji po televizi, ale tak to prostě je a nikdo s tim nic neudělá:-)) ()

Hansolo35

Obvyklá americká zhovadilost. Zvracení, hádky, "komické" pády. Haranti nemají špetku disciplíny a všichni se milujou...ble. Jen by mě zajímalo, proč uprostřed obchoďáku se stavebním materiálem je dětský bazének plný zeleného slizu?! ()