Komentáře uživatelů k filmu (51)

 • jacksax
  ****

  Nadprůměrná evropská komedie s poctivě vykreslenými charaktery postav. Děj funguje, postavy taky a zábavy je dost. Navíc se v průběhu filmu neobjevují žádné obludné scény, ze kterých by se lidem s vírou v racionální chování chtělo zvracet. I proto věřím, že je to komedie i pro ty, kteří tento žánr už dávno odepsali.(16.3.2011)

 • Malarkey
  ***

  Jestli je v Evropě nějaký národ, u kterého jsem si jistý, že mu zcela na plný počet hvězd nerozumím, pak to bude asi Maďarsko. Nejenom, že má praštěnou řeč, která má kořeny napojené i na Finštinu, Maďaři také mají zvláštní smysl pro humor a kolikrát se nebojí některé věci říct na plnou hubu. Faktem stále zůstává, že film měl naprosto pitomou zápletku, ale do té se zamotalo překvapivě solidní množství pěkných Maďarek. Abych pravdu řekl, do té doby jsem si myslel, že Maďarka nerovná se hezká holka. Tenhle film je toho důkazem a já jsem konečně viděl první dvě hezké Maďarky v mém životě. Tak alespoň něco mi tenhle film dal.(27.4.2011)

 • Enšpígl
  ****

  Tolik hezkej Maďarek - 2 - jsem snad ještě pohromadě neviděl. Zdá se, že Maďarsko bude hezká země, asi tam vyrazím. Navíc seznamování s Maďarkou co umí jen maďarsky si prostě musím dopřát, až na mě spustí nějaká kočka maďarsky, tak počítám že mě to silně vzruší . Vůbec ve filmu co maďar, to sympaťák a Sándor Csányi je úplně maximální frajer už z filmu Revizoři a ta epizodní scéna v metru, to byla taky těžce luxusní "revizorská" odkazovka. Ostatně hláška směrem k Sándoru Csányim "Já jsem alespoň nepřefikla celé východní Maďarsko" a jeho odpověď "No, no, tady je někdo najednou nějak moc pruderní" zcela vystihuje podstatu filmu. Pohodu, vtipný dialogy, sympatický herce, uvěřitelný postavy, vtipný situace a geniální rady - "Žádná ženská za to nestojí, leda že by byly dvě a šestnáctky a dvojčata:" Víc takhle zábavných a oddechových kousků, protože kvalitním humorem se v dnešní době nemůže nikdy nic posrat a na závěr ještě jedno poděkování, které adresovala jedna z hlavních hrdinek všem chlapům "Chlapům a jiným bakteriím srdečně děkuji za spolupráci" :-)) No holky a proč vy nám nikdy za nic nepoděkujete ?(12.8.2009)

 • gudaulin
  ***

  Veskrze nenáročná, nicméně funkční maďarská komedie o biologických hodinách, které nedávají části žen spát, o vztazích, plození dětí a v neposlední řadě o sexu. Zejména v první půli nepostrádá půvabné momenty a komické hlášky, v druhé části jde poněkud do ztracena a používá banální žánrová klišé. Celkový dojem: 55 %.(13.8.2009)

 • paascha
  **

  mám rád nehollywoodské filmy, mám rád evropské filmy a mám rád Maďarsko. Proč se mi ale tohle zdálo pitomé, ví snad jen Nina a její poskoci(11.8.2009)

 • IQ Tiqe
  ***

  Tenhle maďarský kousek mi od začátku připomínal stupidní německé romatické komedie. Ale jenom připomínal. Na rozdíl od nich nebyl děj tak stupidní, prostředí primitivní ani stereotypní a hlavně dialogy měly vtip. Takže spokojenost a po ránu pohodové pokoukání, 65%.(1.2.2010)

 • pm
  ****

  Oddechová romantická komedie, která sice nedisponuje intelektuálním humorem Woodyho Allena nebo vtipným nadhledem britské produkce, přesto nesklouzává k trapnosti. Příběh o hledání toho pravého či pravé je možná zaplněn spoustou klišé, ale divácky mne neuráží jako většina českých filmů tohoto žánru.(15.1.2017)

 • thommas
  **

  Po filmech Konec a Revizoři jsem žil v domění, že jen přes dvě hraniční čáry od nás se točí výborné a hlavně vtipné komedie. Romantická slátanina Csak szex és más semmi je minimálně jako kudla do zad nebo špízová jehla do bránice. Judit Schell i Sándor Csányi se rok před Nic víc než sex sešli v romantické komedii Zastavte matku Terezu! a všechno fungovalo minimálně dobře, takže kde je problém? Možná nedotaženost, roubovanost? Například postava divadelního režiséra. Není nijak rozvedená, cosi je pouze naznačeno jeho posedlostí roztodivnými zapalovači - a to je celé. Proč tedy? Jako komický prvek to nefunguje. Godin majstrštyk si chtěl až moc hrát na srandu se špetkou vztahové pravdy. Kdyby se Judit opila a v alkoholovém oparu se prostě a jednoduše nechala kdesi a kýmsi zbouchnout, mohlo z toho být slušné sociální drama o svobodné matce.(16.8.2009)

 • Vědma
  ****

  Asi tak stokrát lepší než Sex ve městě. Zcela chápu problémy Dory, jsou zde dobré hlášky. Např. "Všichni naši dárci jsou sportující intelektuálové. Nebo intelektuální sportovci". nebo " ...zmokneš! Ještě jiný poznatek? Nemáš podprsenku!" Všichni nápadníci jsou sexy, hlavně Ali :-). A láska zvítězí nad rozumem. I když v tomto případě jsem dost fandila rozumu.(11.8.2009)

 • Fallen_One
  ****

  Maďarské filmy mn začínají lákat. Povedené vtipné situace a fórky a slušně odehrávající herci. Navíc sexy Kata Dobó. Chápu, že bych měl dát asi méně bodů, už kvůli tomu, že tím nepřímo podporuji ženy, co neví, co chtějí, ale...učiním výjimku. Je to tak...ženy tím, že neví, co chtějí, dělají nám mužům ze života peklo. Tenhle film je...takovým zajímavým pohledem na tuto problematiku. V životě to tak samozřejmě nechodí, ani omylem, ale...mě se to líbilo. I když feministické filmy nesnáším. Viz Bestiář.(11.8.2009)

 • pakobylka
  ****

  Komedie, drama i romance ve správném poměru. Co na tom, že výsledný koktejl je tak trochu ze života a tak trochu z říše snů - přesně takový občas přijde vhod ... :-)))(11.8.2009)

 • danliofer
  ****

  Film, který měl v mnoha směrech našlápnuto velmi dobře. Bohužel vyústil tak trochu sladkobolně a nezachránil to ani vždy dobrý Sándor Csányi, ani překvapivě dobrý představitel Turka z bistra na falafel...(29.5.2011)

 • MJMilan
  *****

  Jeden jediný světlý bod v programu, který jsem našel na tento týden a .... a mile překvapil. Mnoho inteligentního a milého humoru s kapkou lechtivosti, i když asi každý ten konec tak trochu čekal.(14.8.2009)

 • Scratt
  ***

  Pro mne docela příjemné překvapení. Těm, co hledají vcelku originální komedii o vztazích můžu určitě doporučit. 70%(12.8.2009)

 • hans500
  ****

  Docela dobrá a i vtipná maďarská komedie.(11.8.2009)

 • rockwoman
  ***

  "Sperma můžeme používat po neomezenou dobu. Naši dárci jsou pouze sportující intelektuálové a intelektuálně založení sportovci." ...Občas není na škodu,splést si východ a při té příležitosti si potencionální taťky rovnou prohlédnout. To pak okamžitě nastává vystřízlivění a šupky dupky s nohama na pevnou zem. Není nad to počít vytouženého potomka přirozenou cestou. Sexuální bohyně Dora o tom ví své. Stačí si jen všímat různých znamení nebo snad znamének? I Madaři umí natočit příjemnou komedii.(29.12.2013)

 • smrt.ka
  odpad!

  Nemělo to hlavu ani patu a to mezi tím bylo nestvůrné. Skutečně nechápu těch 71%, ale možná špatně vidím na obrazovku, už je pozdě.(11.8.2009)

 • Berenise
  ***

  Možno si nezaslúži 4*, ale je to neuveriteľne pohodová nenáročná oddychovka, ktorá mi padla tak dobre, ako poctivé Mojito namiešané pekelne sexy barmanom po dlhom a úmornom dni :) Inak plytčina :)(5.7.2009)

 • jitrnic
  ***

  Příjemnější než Bridget Jonesová a jiné filmy o tikajících třicítkách, hlavně díky sympatičtějším hrdinkám. Možná to nemuselo končit tak superšťastně. Sándora Csányi (jeho příjmení asi radši skloňovat nebudu) jsem tu viděl podruhé (po Revizorech), registruju ho jako zajímavého herce.(11.8.2009)

 • killjezor
  ****

  Velice jednoduché téma, navíc místy zbytečně zlehčováno vtipnými scénkami. Kupodivu mne to bavilo až do konce, který byl předvídatelný už po 5 minutách. I tak jsem se dobře bavil a kdo má rád takovýto druh filmu, ať si půl-hvězdičku přidá.(12.8.2009)

 • Zemi11
  ****

  Dávali to na čt2, takže nebýt mamky, která se na to dívala u mě v pokoji, nikdo by mě nedonutil. Díky, mami!. Když jsem se dozvěděl název, čekal jsem opět trapné situace o sexu, taková ta typická americká komedie. Ale Maďaři příjemným humorem překvapili.(13.8.2009)

<< předchozí 1 2 3