Reklama

Reklama

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil

  • USA Sin City: A Dame to Kill For (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Je další horká noc. Bezvětrná a vyprahlá. Dwight (Josh Brolin) hloubá o tom, na kolik způsobů to v životě zvoral a co by dal za to, kdyby dostal šanci začít znova s čistým štítem. Vtom mu zavolá jeho osudová žena Ava (Eva Green) a požádá ho, aby jí ochránil před násilnickým manželem. Dwight však netuší, že Ava má úplně jiné úmysly. Marv (Mickey Rourke) se probudí na dálnici, obklopen několika mrtvými těly a ani za nic si nemůže vzpomenout, kde se tam vzal. Sebevědomý gambler Johnny (Joseph Gordon-Levitt) chce ve hře porazit největšího padoucha ve městě, senátora Roarka. Zahrává si ale s nebezpečným mužem a události se vymknou kontrole. Striptérka Nancy (Jessica Alba) se jen těžce vyrovnává se smrtí Johna Hartigana (Bruce Willis) a je odhodlaná jeho smrt pomstít za každou cenu. V pokračování kultovního snímku Sin City se v několika propojených povídkách vracíme do města hříchu, plného kriminálníků, zkorumpovaných policistů, zabijáků a sexy žen. (A-Company CZ)

(více)

Videa (23)

Trailer 4

Recenze (994)

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Tu čtvrtou hvězdičku musím dát a všichni, kdo ji přidávali také, už určitě budou vědět proč:) Miss Eva Green. Ona je prostě úžasná. Dokonalá a nebezpečná Femme Fatale. Scény s ní jsou pastva pro oči. Ty její havraní vlasy, hypnotické oči, nádherné křivky a bujné poprsí... ach jo, vypadat tak jako ona:) Záporné role jsou jí jako šité na míru a dokáže v nich být démonická, tvrdá a téměř neporazitelná. Další dámou v pořadí je Rosario Dawson. Tato dáma má nezaměnitelný sex-appeal a přitom pořád působí jako správná ženská. Obsahově i scénáristicky je na tom toto pokračování docela slušně, i když zase na druhou stranu těžko říct, co by z příběhu zůstalo, nebýt Avy Lord a drsných holek ze Starého města. Jinak je zajímavé sledovat ten vypucovaný, temný, noirovský vizuál, když zjistíte, že se všechny scény natáčely před zeleným plátnem:) "Bohyně nemá milence, bohyně dělá z mužů otroky. V mžiku ti nahlédne do hlubin duše a promění se podle tvých nejtajnějších přání." ()

RedAK 

všechny recenze uživatele

A jsem tady zas. Pokolikátý už? Pokolikátý už jsem prošel těmahle zpropadenejma dveřma, aniž bych neměl těžký myšlenky a fakt hnusný úmysly. Nad krbem zase visej vycpaný hlavy mrtvejch psů. Bože, je tak zvrácená. Tak kurevsky zvrácená. V puse mám pachuť rezavýho železa a všude cejtím ten její proklatej parfém. Uvítala mě jako vždycky. Jasně, něco mi nalej. Tu její postavičku bych mohl sledovat celý hodiny. Kdybych neměl program nabitej masakrováním nebohejch chlápků a drcením jejich zatraceně tvrdejch lebek na malý bezvýznamný kousíčky, tak bych zbytek života strávil jen lačným civěním na tu její prdelku. Sedám si na polorozpadlou židli, beru do ruky hrnek a sleduju jak všude pobíhá. Je to prostě top třída. Dává na stůl velkej bílej talíř plnej čokoládových sušenek. Prej jsou jenom mý. Hmm, jenom mý. Beru jich hrst a vrážím ji je do prdele až po samotnej loket. Cítím jak mám pěst zabořenou v jejích sračkama nasátejch střevech, jako by mě pohlcovala samotná temnota její černý duše, jako by mě dokázala přelstít za každý situace, ty jedna mrcho. Tak smyslná a nebezpečná můžeš bejt jenom ty. Jenom ty. Z koutku rtů jí pramení horkej tok rudý krve a já stejně v těch vyděšenejch tvářích vidím nespoutanou chladnou krutost. Vyndávám jí ruku z prdele. Nic neříká. Jenom se svalí do kouta a tiše mě pozoruje těma svýma očima. Ani přes závěje plytkých slz v nich neschováš tu čirou nenávist, která ti zatemnila duši. Ale neschováš v nich ani tu bezbrannost. Vidím ji. Vidím ji moc dobře. Mohla bys mě zamáčknout jako červa ale to ty neuděláš, že? Víš moc dobře, že až ti první hajzl bude chtít prohnat čepel okem, budu tady já, abych tu tvou sladkou prdelku ochránil. Ale tuhle lekci si musela dostat, kočičko. Pro příště si snad zapamatuješ, že nemám rád čokoládový sušenky bez šlehačky. Odhazuju šálek teplýho kakaa na zem a odcházím pryč... tohle prohnilý město změní každýho... ()

Reklama

Bluntman 

všechny recenze uživatele

Kdo hledá alternativu (k superhrdinským komiksovým adaptacím, k historicky podmíněnému souboru vyprávěcích norem a pravidel), měl by být spokojen. Ačkoliv pravděpodobně nebude úplně (u)spokojen.. Víc v recenzi. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Přiznám se, že už mi nešlo ani tolik o smysluplný děj, jako jednoduše o atmosféru temného a zkaženého Města hříchů... Ulice zhasnou, ze stínů vylezou slizcí gauneři, burani, feťáci, mafiáni, zkrátka podzemí se dere na zem a z filmu je to cítit. Osobně jsem pak schopen odpustit o poznání slabší příběh než v jedničce a vlastně i méně charismatické hrdiny (na kterých oba filmy stojí). Dáma, pro kterou stojí za to vraždit má sice kozačky pěkné, ale na andělskou Nancy (z jedničky) se stejně nechytá... 7/10 ()

pepo 

všechny recenze uživatele

Nechcem Rodrigueza stále hejtovať, tak sa pokúsim byť pozitívny. Pobehuje tam nahá Eva Green, čo je tak nejako automaticky dôvod to hodnotiť o dva body vyššie než si film zaslúži a vo svete kde existujú Babovřesky, Panelák alebo hudba Majka Spirita je to stále aspoň priemer . 5/10 Čaro nevideného sa totiž vytratilo už niekde v druhej tretine prvého Sin City - a toto neponúka vôbec nič navyše. a ešte je to aj nuda ()

Galerie (97)

Zajímavosti (26)

  • Severoamerické tržby byly 13,8 milionu amerických dolarů, celosvětové pak 39,4 mil. (NIRO)
  • Natáčení probíhalo od 29. září do 22. prosince 2012 v Louisianě a v Troublemaker Studios v Austinu ve státě Texas. (Varan)

Související novinky

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

S blížícím se koncem roku se pochopitelně pojí vznik různých žebříčků, rok 2019 je ale specifický ještě v tom, že spolu s ním zároveň končí i celá dekáda, a to ohlížení proto bude místy větší.… (více)

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Robert Rodriguez sice občas vypustí ze řetězu Macheteho a loni natočil dlouho odkládanou dvojku Sin City, jinak se ale s oblibou věnuje hlavně dětským filmům. Spy Kids to dotáhli ke čtyřem dílům a… (více)

Eva Green znovu u Burtona

Eva Green znovu u Burtona

29.07.2014

Francouzská herečka Eva Green letos dráždí diváky hned v pěti projektech: V mysteriózním seriálu Penny Dreadful, v akčňáku 300: Vzestup říše, ve westernu Salvation, v dramatu White Bird in a Blizzard… (více)

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Zima dlouhá, léto krátké, Vánoce bez sněhu a v sedmi stupních. Ale uznejme, že na výborné filmy byl rok 2013 štědrý. Rivalové, Gravitace, Star Trek: Do temnoty, V zajetí démonů, Zmizení, druzí Thor a… (více)

Reklama

Reklama