ElFifo

Best show ever! Na každém záběru je vidět že se rozhodně nešetřilo...jak umem tak penězma a jelikož je vše okořeněno výtečným anglickým humorem, tak výsledkem je bezkonkurenčně nejlepší pořad o autech. Ano je to dost dělané na efekt, ale jestli má být vysledným efektem tohle, pak nemám sebemenších námitek. Profesionálnější a humornější formou podávané cokoliv na čtyřech kolech prostě nemáte šanci vidět. Od té doby co sleduji TG, tak opravdu nemám potřebu kupovat jakýkoliv motoristický magazín a také z každým dílem vzrůstá má závist k moderátorům ( a Stigovi :) ), protože takovejhle job je pro fandu do kárek opravdovým snem. ()

popo666

Tato relacia ma moje srdce. Co ma tato motoshow a ine nie... No hlavne sponzorov! Zmyslia si, ze chcu CHALLENGE starych AlfaRomeo, daju kazdemu z 3 moderatorov nejaku ciastku a kupte si (ok urcite nie hocico, ale aj tak...). Jeremy ma talent, jeho hlasky su vacsinou trefne a pritom odveci. Cakal som, ze challenge s ojazdenymi alfami bude traposina, nestalo sa tak. Kto to videl, urcite sa od srdca zasmeje na Richardovi, ako sa mu nechcelo brzdit, a vzdy radsej zastal Jamesovi na narazniku :D Nemozem inak, serial ma 95% a tych 5% je este rezervovanych na prekvapenia, co som zatial nevidel. Oooooo a aby som nezabudol, meno hovori za vsetko... The STIG! ()

racing666

Jelikož jsem do aut opravdu velký blázen, tak jiné hodnocení není přijatelné. Navíc moderátoři jsou úplně skvělí a jejich pojetí o představení vozidel ještě lepší. ()

freEDelL

Tihle chlápci v top gearu nemají prostě chybu. Už několikrát při sledování epizod jsem si řekl, že tohle je moje vysněná práce. Projet se v nejlepších autech světa, být váženým novinářem i přes to, že se chovám jako malý kluk :-) Jinak jsou to i velcí blázni, do spousty akcí bych nešel (Výprava k severnímu pólu, projíždět kamionem skrz zeď atp.). Ale opravdu si tento seriál zaslouží obdiv. Všem doporučuji, je to velká zábava. 5* ()

@nthr4X

Vynikající pořad o automobilech, pro mě jiné cenové kategorie, který hlavně zaujme svým komediálním pojetím. ()

sus

Absolutne nejlepsi porad o autech, neznam nic co by se mu alespon priblizilo, super auta, super show, mazec sranda. ()

Mikec007

Zdaleka nejlepší seriál o autech!!! ZDALEKA!!! Nejvíc se mi na tom líbí, jak si oni tam prostě neberou servítky! Umějí hodně sprostě zkritizovat auto, ale i vyzdvihnout do nebes! ()

yarghoul

Jedinečná příležitost, kdy můžou spolu koukat kluk s holkou na televizi. Kluci mají svoje auta a mototesty a my holky máme hezký auta a geniální trojici moderátorů s luxusním britským humorem. ()

SeldomSeen

S tím pořadem mám morální dilema: zralá úvaha říká jasně, že cokoliv, co tak sugestivně utvrzuje v názoru, že jezdit rychle je cool, je ve své podstatě "zlo", určitě spoluzodpovědné (jakkoliv nepřímo) za nějaké ty oběti na životech... Na druhou stranu přiznávám bez mučení, že se u něj bavím královsky a v mnoha ohledech jednoduše nemá konkurenci (kreativita při vymýšlení těch nejšílenějších testů i jejich filmařské zpracování, no a samozřejmě vzájemná interakce moderátorské trojice). Aneb proč je v jedné epizodě motoristického TV magazínu víc důvodů ke smíchu než téměř v libovolné hollywoodské komedii posledních let? ()

Pjotrik

Inteligetní bezprostření humor, uvolněnost, dobré nápady, skvělá auta, skvělí řidiči, moderátoři i kritici (mnohdy vše zaráz). Jeden z nejlepších dokumentárních pořádů současnosti. 95% ()

Janie.

Miluju auta a miluju britský humor. Top Gear má v sobě dost z obojího, takže je to pro mě bezkonkurenčně nejoblíbenější motoristický pořad :) To, co ti tři blázni dokážou vymyslet a pak ve většině případů i realizovat, vážně nemá nikde obdoby :D To jejich přátelské hašteření je půlkou úspěchu toho pořadu, tou druhou jsou jejich vážně nevážné recenze aut a občas i šílené "challenges" okolo celého světa :) Vážně nemám nic, co bych jim vytknula, ale možná to je i tím, že už nedokážu být nezaujatá. Tohle je prostě moje srdcovka. ()

ondrach

Dávám 4 hvězdy, protože je to zábavná show. Není to pravý pořad o autech (jako např. Autosalon), spíše jen show o "zábavě s auty". Člověk se z toho nedozví, jaké dané auto vlastně je, jaký má obsah kufru apod., ale zjistí zajímavější čísla (z 0 na 100, nejvyšší rychlost...). Minusem jsou občas hosté, které ani z většiny neznám a nevím o koho jde. ()

BEJB

Nie, nezaujímam sa veľmi o autá, ale ten ich humor! Ten ich humor ako prezentujú tie autá a samých seba ma dostal :) Divne vystrelený svetríkový James May, cukrík s bielymi zubami Hammond, protivne vtipný Jeremy Clarkson, no a The Stig :D :D The best!! ()

Dekovnik

Jerremy Clarkson už urazil tolik lidí že se proti němu pořádají veřejné protesty, naštěstí je na světe x-krát více fanoušků než odpůrců a nenapodobytelné čtveřice z Top Gearu jede vesele dál. ()

KacHnAop

Nejslavnější motoristický magazín světa, ke kterému lze jedině napsat to, že je neuvěřitelně skvělý. Výborně se bavím u každého dílu a také získávám stále nové a nové informace o autech. A k tomu všemu nesourodá a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů. Zejména Richard Hammond, kterého jsem si neskutečně oblíbil. ()

Texxa

Nejlepší pořad o autech ever! Ale přiznávám se, že já se na to dívám hlavně kvůli trojce týpků, kteří mě neuvěřitelně baví. Výborný páteční večerníček (jojo, stárnu......) :) ()

Mickel odpad!

Arogance svobodného zednářství v plné ´´kráse´´. Co na tom že by Jeremy vystřílel všechny demontranty okupující Wall Street, vždyť on je někdo a může si to dovolit, že? ()