Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

Cartman

Nákaza, zombies, hektolitry krve a kdovíčeho ještě, k tomu perličky, jako protéza z lehkého kulometu...my milovníci béčkových hororů máme jasno:o) ()

Šmoula

O M G!!! Největší masakr v dějinách lidstva. Víc střev jsem neviděl ani v mega masokombinátu. Mozek, koule, voko, hnis… moře těhlech sraček na každým metru na zemi i ve vzduchu. Ještě se z toho nemůžu vzpamatovat a asi nikdy nevzpamatuju. Tohle by seklo asi s každou babkou nad 50. Ale tak ze srandy bych to uvedl jako večerníček na jedničce, kde by to mělo asi hned ohlas… No herci, herci byly spíš pořád na sračku, někteří se statečně pár metrů drželi, ale nemělo to moc dlouhého působení. Hlavní hrdinové se drželi až do konce. Už začátek napověděl každýmu, že to nebude normální film, ale něco, kde toho bude až příliš. Taky že bylo! A když pak Tarantinovy začaly kapat koule, tak jsem byl totálně v hajzlu. Jdu to zapít vodkou jinak se z toho nevzpamatuju!!! ()

JohnFarst

Je neobvyklé v dnešnej dobe, až na pár výnimiek, vidieť film s takým množstvom nechutností a pri tom sa ešte aj celkom slušne zabaviť. V konečnom dôsledku sa mi ale planéta páčila menej než Tarantinova polovica Death Proof. Je sice pekné, že v 70. rokoch boli takéto trashery na vrchole slávy ale dnes sme už viac konzervatívni a takéto niečo sa zavďačí práve zväčša pametníkom. Rodriguez si neberie servítky. Krvi, mozgov, zlomených/utrhnutých končatín si tu užijete až až. Páčili sa mi niektoré technické veci ako napríklad to zrnenie alebo "missing reel" fakt nemali chybu. Robert je multitalent na všetko, okrem jednoduchej ale účinnej réžie zvládol aj kameru s ktorou natočil niekoľko pekných záberov pri ktorých nám musí byť jasné, že vie čo točí. Pár scén je vyslovene hororových akoby vystrihnutých z nejakého Romera a na druhej strane pri niektorých sa nám tlačí úsmev na tvár. Je to zliepanec veľa žánrov, ktorých výsledok je skôr chaotický a neuspokojivý. Vo filme sa nevihne pár klišovitým scénam, ktoré tam vážne nepasujú a nemali by v takejto pocte hnusným hororom čo robiť. Nemyslel som si, že nakoniec sa mi bude viac páčiť Death Proof ale je to tak. Tam je to viac vyvážené. Sú tam aj pekné dialógy aj akcia. Tu je bohužial len akcia a tak priblblé dialógy určite neboli ani v 70. ()

Vláža

Neskutečně jsem se bavil, už dlouho jsem něco takového neviděl. Perfektně trapné dialogy, jak má být, vraždící týpkové, spousta krve a stríkanců hnisu a rozmočující se vojácí, co jim upadávaj koule když jdou "smočit". Prostě paráda, 90%. ()

77Ivana

Chápu, že to Rodriguez natočil jako poctu béčkovým hororům, ale na můj vkus to až moc přehnal (samopal místo nohy, unikájící plyn po kterém se vraždí). U filmu Sin City jsem byla nadšená, u Planety Teror zklamaná. Tohle není prostě můj šálek kávy. ()

TomasKotlant

Občas to trochu drhne, konec je mírně rozpačitý, sem tam mi chyběla silnější zvuková kulisa, ale jinak je to parádní jízda! *** Ve zkratce: Zombieci mají hlad. ()

Kvítek

Planeta Teror je jako neužitečný talent č.66. Nejspíš ho použijete jenom jednou (kdo by taky měl žaludek na opáčko) ale bude to mít grády. Rozsekaný hlavy, zlomený zápěstí, ufiknutý končetiny a rozpínající se hnisavý údy nikdy nebyly tak děsně cool a funny. V životě zkrátka nastane moment, kdy se najde užitek pro každej neužitečnej talent. KRVAVĚ COOL! ()

dawe787

Slátanina všeho možného, která vás nenudí. Akce a scénky, u kterých nedoporučuji večeřet. Výborné hlášky a dvě mi i zůstaly v paměti! Pojď nám na pomoc, hovno vlítlo do větráku! To je mi hovno platný, jak kondomy papežovi. A mimochodem, ve filmu má uřízlou naše hrdinka pravou nohu a ne tu levou jako na obalu. ()

ViktorEl

Každý píše, že je to béčkový film, ale no a čo, keď sa na tom človek celý film baví. Všimol som si, že si námet berie z viacerých filmov, aspoň podľa mňa z filmu Živí mrtví, Od súmraku do úsvitu a neviem či ste si všimli, ale tá jedna zvučka je ako keby z Vreskotu, a ešte možno akcia je v štýle Desperado. Nemôžem napísať, že je to výborný film, ale výborná popcornová zábava (aj keď neoporúčam pri tom filme jesť), akú som už dávno nevidel. Rose McGowan má vo filme najväčší priestor a jej prerody sú veľmi okúzľujúce, na začiatku ako coco tanečnica, potom v nemocnici bez nohy, na plávajúcej posteli s drevenou nohou, na motorke so samopalom miesto nohy a nakonci na koni s gulometom. Najvydarenejšie scénky: tá v nemocnici, keď Rose idú zachrániť, a prerod Brucea Willisa. Pre mňa film na 80% ()

blue.claire

Nejsem hororový fanda, a ze začátku se mi chtělo fakt hodně zvracet, ale tento film byl vážně dobrý. Mělo to šťávu, bylo to vtipné a adrenalin naběhl i v bezpečí domova. ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)