Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

felliss

Naprosto úžasný film, u kterého jsem se královsky bavila každičkou minutu a to dokonce i u titulků! A pro všechny, kterým se to nelíbilo (dle pár přečtených komentářů) a pro ty, co to ještě neviděli - NENÍ to horor, NENÍ to myšleno vážně, je to parodie na béčkové staré filmy a ANO, je to celé jen velký vtip :-) ()

peto580

Ako sa pise. Spolupraca Rodriugeza a Tarantina nemohla dopadnut zle. Ti dvaja spravili trhak beckovych hororov. Hnusne, nechutne, zvracene, vtipne.... Proste toto je jízda vo velkom style. ()

Granade

Kromě úvodních minut go go tanečku od Rose McGowan je to film pro ne uplně normální lidi. Koukl jsem jen ze zvědavosti a zjistil jsem, že mě prostě hnis, krev a lítající končetiny nevzrušujou. Tím ale nechci film hanit pro ty individua s pohnutým rozumem pro který to jistě budou prima orgie. ()

Garch

Parodie /Pocta nejdebilnějším béčkům sedmdesátek? Dokonalé. Skutečně nejdebilnější. "To je problém cílů. Neplatí to, co říkáš, ale co děláš." ()

dan4815

Tarantinův počin jsem neviděl celý, pro jednou mě zklamal, ale jak sám řekl, jedná se o jeho nejhorší film. Na popud bratrance lačnícího po zombie tématice jsem tento film tedy musel vidět. Po mistrném zákroku lobotomie mozku v podání divného filmového útvaru jsem musel konstatovat, že nedošlo k nevratnému poškození mozku natolik, abych to označil jako kult a dal tomu pět hvězdiček. Musí se však uznat, že film mě přece jenom upoutal - čekal jsem, co se zase objeví za další kokotinu. O tom, že partička Rodriguez a Tarantino nemají myšlení ve společensky únosných normách, jsem věděl, tyto filmy však prohlubují onen problém. Mám rád oba, ale tohle je těžké na pochopení, jako zbraň místo nohy hlavní postavy. ()

Oralfabet

Blbost, občas asi až zbytečně nechutná, ale s dostatkem celkem zábavných nápadů a stylu. Ani mi nevadí, že jediné, co si z toho asi zapamatuji je ta pistole místo nohy a ten Machette trailer ze začátku (pravděpodobně nejlepší část). "If you're gonna hire Machette to kill a bad guy, better make damn sure you ain't the bad guy." 6/10 ()

bobstock

Parádní exploid slasher morbid putrid bloody erased brain jak si přejete. Všechny možný způsoby vraždy si užijete do detailu svých hnijících genitálii v ošvihaném filmovém obraze. Rodriguezova tvůrčí práce par excellence v daném žánru. Doporučuji podávat k pivku, vínu, dobrému rumu pokojové teploty s bylinou navrh..   :D   75% ()

maty39

Docela zábavná blbůstka. Rozhodně se mi to líbilo víc než Tarantinova část. Nezávazné a brutálně nekorektní blbnutí se zombíkama, která díru do světa neudělá, ale zklamaní odcházet nebudete. ()

Pawlisman

Tak u tohoto filmu jsem se fakt bavil. Zprvu jsem si říkal ať je to Tarantino nebo ne-bude-li to shit - ohodnotím to jako odpad. Ale film je prostě dobrej. Pro mě tolik důležitá originalita měla hostinu. A u Tarantina jeho akčňáky beru automaticky s velkým nadhledem; takže se jednalo o super legraci. Gratuluji 8/10 ()

Strike

Krvavé, drsné, nechutné, vtipné a totálně zábavné. prostě Rodriguez se baví. Vysloveně někde u piva psal scénář tak tam prsknul co ho zrovna napadlo - zombie, holčina se samopalem místo nohy, minimotorka, barbecue omáčka - a dal to dohromady a pak notočil fakt krutě zábavný film. PS: Chci Michaela Biehna do nějakýho ačkovýho film, je fakt výbornej... ()

Emzet

Stejně jako Quentinovi se Rodriguezovi podařilo natočit film, který sice je plný odkazů a nostalgie a všeho možného, ale je zábavný a strhující a sympatcky přiblblý, má skvělý soundtrack...Ale to "zábavný" je nejdůležitější. Přesto dávám méně, protože... Protože dialogy. Na Tarantina prostě Robert nemá. Každopádně bych řekl, že právě natáčení Grindhousu si oba režiséři užili nejvíc. :-) ()

Wancohoff

(aj mnou) dlho očakávaný Project grindhouse dopadol tak, ako som dúfal, ako som mu veril. Rodriguez ako ho mám rád. Nechutný, zábavný, akčný.. goreshow ktorú som čakal a aj dostal. Horor, ktorý sa radí do kategórie B, ale je si toho vedomý i pán režisér a pokračuje vo svojich šľapajách od From dusk till Dawn a nehrá sa na niečo viac. Kto má rád úchylnú zábavu v luxusnejšej forme, tak nech stlačí play. Ja som tak do dnes urobil 4x. Robko, další prosííím... v rámci žánru (ako inak) 90% ()

kecinzer

Na to, jak jsem se na tento film těšil, jsem se celkem zklamal. Nemohu říct, že by se mi to nelíbilo, řežba to byla solidní. Ale ještě bych to možná trochu dotáhnul. ()

klokyn

"Táto pieseň je venovaná Jungle Julii" odoznelo počas filmu v rádiu. Jungle Julia bola postava v Aute zabijak, takže som konečne našiel niečo, čím sú oba filmy spojené okrem postavy policajta v podaní Michaela Parksa, ktorý sa objavil aj v Kill Bill. Tu už je jeho postava viacej rozvinutá a dozvedáme sa, že má okrem "prvorodeného" aj dcéru :-). ()

Jožin

No tak tento film sa mi páčil oveľa viac ako Auto zabiják, to bola samá nuda. Toto je slušný brutálny film, ktorý má nejaký normálny dej. Celý film bol fakt v poho, no na koniec už tie scény ako jej dal miesto nohy zbraň, strieľala bez použitia spúšte, a ako sa odpaľovala do vzduchu bolo pre malé deti. Týchto zopár scén podľa mňa pokazili takmer celý film !!! ()

dezert

Jako samostatný film skvělé, v porovnání s Death Proof je to však o třídu níž...Takže ty čtyři hvězdy za samostatný film....::::::::::......Po několikátým shlídnutí jsou to slabý 3. Ten film je prostě nefunkční, digitální škrábance hnusný a Rose McGowan se svým tělem to sama nevytrhne. Ale pořád lepší jak Machete. ()

stankub

Nejvíc se mi líbila scéna s Quentinem Tarantinem (rozpad jeho přirození), návrat Cameronova oblíbence Michaela Biehna. Rodriguezovi se opět povedl svižný film se super hláškami a akčními, někdy hodně přehnanými scénami. ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)