Rebelka

Stick It

Komedie / Drama / Sportovní

USA, 2006, 105 min

• jafuska

bohužel musím dát jen jednu hvězdičku, i když od tohoto filmu jsem očekávala více, škoda, bylo hezké se dívat na gymnastiku, protože je to krásný sport, ale nějak to bylo divně natočený, děj sice dobrý, hlavní představitelka taky dobrý, ale chybělo mě tam napětí, mohlo to být daleko lepší, fakt škoda,(23.8.2009)

O holke, ktorá musela nastúpiť na gymnastickú školu. Prečo musela je nezaujímavé, hlavné je že nastúpila. Celkom slušný filmik z prostredia ženskej gymnastiky. Jeff Bridges bol ako tréner dobrý. Zaujímavé postavy (doslova :-)). Neviem, ale na rebelkách niečo je (možno je to mojov záľubou v punku). 60% PUNK IS NOT DEATH(29.11.2007)

Kupodivu se nejedná o další naivní přírůstek o zmoudření zlobivé holčičky, tentokrát ze sportovního prostředí. Plytký děj v druhé polovině filmu přechází do ústraní a film se proměňuje ve sportovní přenos, který je vizuálně opravdu lahodný a nejen kvůli postavám hereček. Rebelka dovede zaujmout především svou vizuální stránkou. Díky skvělé kameře a dynamickému střihu se daří tvůrcům vytvořit pro sportovní odvětví gymnastiky nový rozměr snímání. Všichni si určitě pamatujeme na roztahané, dlouhé a nudné záběry gymnastiky z olympiády. Rebelka tento nudný typ přenosu zcela boří a přichází s novými nápady, jak se dá tento sportovní přenos zvládnout. Bohužel sportovní přenosy jsou tak trochu podceněným tématem, přitom právě přenos dákáže u diváka nadšení ze hry umocnit a vtáhnout ho do hry. Hlavní hrdinky chtějí inovovat "svůj" sport, totéž se daří tvůrcům tohoto snímku. Ačkoliv snímek nemá po příběhové stránce cokoliv nabídnout a jasné sdělení snímku o tom, že každý sport je krutý, je tak obehrané, až je trapné. Přesto si film zaslouží pozornost. Jo a to jsem ještě nezmínil jeden megavtípek s Jeffem Bridgesem a trampolínou:-)(21.11.2007)

• terunka003

Sportovni, holcici, gymnasticke x vlazne, trn turnaj byl trosku trapny. Filmy se sportovni tematikou tahnou, i kdyz je to o gymnastice, ktera je pro me synonimem pro neskutecnou bolest a tvrde treninky (klobouk dolu gymnastum). Hlavni hrdinka je neskutecne zajimava a hezka, i kdyz mi na zacatku strasne vadila svym frockovitym jednanim. Dej obycejny, nic prevratneho se v nem nedeje. Posledni turnaj byl dost trapny tou svou rebelii. Film, ktery plyne a clovek se u nej nenudi. ..ty jova, ze si nezlomi zada pri tech pozdravech.. (22.3.2013)

Tak tenhle film nevim jak hodnotit zacatek je na 2 hvezdicky prostredek na 3 a konec tak na 2.5. Je to sice komedie pro mlade ale nekdy je to i vtipne a divat se na to da takze je to ve vysledku prumerna komedie ktera nikoho neurazi ale narocnejsi publikum ani nenadchne. Proste nenarocna oddychova komedie ktera spise zaujmme mladsi publikum(13.11.2006)

• - Cameo si zahrála Nastia Liukin, zlatá medailistka z OH v Pekingu. (D3VIL)