Haley Graham (Missy Peregrym) je 17-ročná rebelka, ktorá má rada punk a všetko, čo môže zvýšiť jej adrenalín. Nie raz sa dostala do konfliktu s okolím a autoritami. Keď však dôjde k poslednej zrážke so zákonom, dostane na výber. Trest alebo zápis na elitnú gymnastickú akadémiu vedenú legendárnym trénerom Burtom Vickermanom (Jeff Bridges). Jej neskrotný duch a žarty rýchlo otrasú prísne vedenou školou... (oficiální text distributora)

Trailer

prome

Tak tenhle film nevim jak hodnotit zacatek je na 2 hvezdicky prostredek na 3 a konec tak na 2.5. Je to sice komedie pro mlade ale nekdy je to i vtipne a divat se na to da takze je to ve vysledku prumerna komedie ktera nikoho neurazi ale narocnejsi publikum ani nenadchne. Proste nenarocna oddychova komedie ktera spise zaujmme mladsi publikum ()

pufina

Hmmm, to byla ale blbost - ale víte co? Já té Haley fandila, což se mi moc často nestává. Fanda gymnastiky opravdu nejsem a když člověk vidí samé americké komedie, kdy mladistvé do těch 18 let dělají kraviny, tak ten stejný scénář přestane brzo bavit. Ale víte co - hvězda za Jeff Bridges, která byla výborná; hvězda za ten příběh a hvězda za to, že jsem tu televizi nepřepla a přežila jsem i ty reklamy (což je úspěch, jelikož na televizi koukám tak 2x týdně a dohromady to dá 2 hodiny). ()

Rockerman

Proč ti američané točí filmy podle stále stejného scénáře?Vždy je to jen jiné prostředí ,ale pořád ten průběh a konec vyjde nastejno.Nepřízpůsobivá puberťačka musí trénovat gymnastiku v rámci nějaké polepšovny.Je tvrdohlavá,ale jen z počátku.Pak ji dokonalý trenér (kde se tu vzal Jeff Bridges?) částečně zkrotí a ona pak vyhrává závody.Je tady jedna vyjímka,že se ze dvou "mrch",gymanstek nakonec stanou,jak jinak,docela správné holky.Film na jedno(možná) podívání a pryč s ním!!! ()

castor

Minimálně příjemné překvapení!! A není to jenom v léta bezpečně spolehlivém sympaťákovi Jeffu Bridgesovi v roli trenéra, ale i ve vedlejších postavách gymnastek a zejména v hlavní představitelce, Kanaďance Missy Peregrym. Tahle holka, si troufám říct, má budoucnost. Jsou nerozvážné koníčky, při kterých se můžete slušně zmrzačit, vzápětí skončit ve vězení nebo se dostat na prestižní gymnastickou akademii VGA. Jsme přeci za oceánem. Rebelka Haley nám tak na plátně přetaví další z amerických snů, jehož námět je sympaticky neokoukaný a směle si to s pomocí nápadité kamery pádí až do přepáleného finále. Určitě ale neztrácí příjemný lesk, který v jiných případech spolehlivě zašlapává nášup klišé (z posledních let Bravo, girls! nebo Let´s dance). Nebudeme si nalhávat, že tady klišé není, ale je s ním mnohem zručněji pracováno. Choreografie jednotlivých scén je dokonalá, režie drzá a místy skutečně originální. Navíc je to celé ryze americká záležitost, tak proč by si na konci nemohla pro autogram přijít i Carly Patterson?!? ()

sona123

Docela zábavná a svižná věc ze sportovního prostředí, tentokrát gymnastiky. Takže je k mání spousta pružných dívčích těl. Haley je bývalá gymnastka, která odešla uprostřed šampionátu, protože se dozvěděla pravdu o svých rodičích. Teď je nucena vrátit se zpět do akademie ke gymnastice, kterou kdysi odepsala (je to bikerka a úvodní scénka filmu má opravdu šmrnc). A začíná cesta zpět, samozřejmě s happy endem, který by v reálu nebyl možný. Ale proč ne. Jeffa Bridgese jsem po dlouhé době viděla v roli, kde mu to sluší a nehraje záporáka. ()

• Cameo si zahrála Nastia Liukin, zlatá medailistka z OH v Pekingu. (D3VIL)