Haley Graham (Missy Peregrym) je 17-ročná rebelka, ktorá má rada punk a všetko, čo môže zvýšiť jej adrenalín. Nie raz sa dostala do konfliktu s okolím a autoritami. Keď však dôjde k poslednej zrážke so zákonom, dostane na výber. Trest alebo zápis na elitnú gymnastickú akadémiu vedenú legendárnym trénerom Burtom Vickermanom (Jeff Bridges). Jej neskrotný duch a žarty rýchlo otrasú prísne vedenou školou... (oficiální text distributora)

MoiJe

Haley je drsna, cool a papulnata, az je skor trapna a mne osobne pripominala hlasky 13rocneho surodenca. Vsetky postavy su vykreslene hrubymi ciarami, ich konanie celkom predvidatelne, celkovy dej nepravdepodobny a dovody, pre ktore by sme mali Haleyno minule chovanie chapat, slabucke. Inak treningy pekne;) ()

genetique

Jednou veľkou výhodou filmu je, že športové popredie, svižné tréningové sekvencie a Bridges spolu s atraktívnym kolektívom dokázali prekryť klasickú chuť nefalšovanej klišéovitej omáčky, ktorej sa vo filmoch tohto typu divák jednoducho nezbaví. Poteší aj veľmi efektná a akčná kamera s prelínacími zábermi v športových, akrobatických záberoch. Je to taký potešujúci mierny nadpriemer. 65%. ()

geklon

ale né, tohle je dobře natočený sportovní drama s komediálními prvky pro zastydlý puberťáky,se vším tím klišé co k tomu patří, ale není to žádný okřídlený patos plný zmaru...jak tomu poslední dobou bývá..Mě ta synopse sportovních filmů u tohoto snímku vážně bavila...čtyři i kvůli tak bídnému hodnocení. ()

Dallas

O holke, ktorá musela nastúpiť na gymnastickú školu. Prečo musela je nezaujímavé, hlavné je že nastúpila. Celkom slušný filmik z prostredia ženskej gymnastiky. Jeff Bridges bol ako tréner dobrý. Zaujímavé postavy (doslova :-)). Neviem, ale na rebelkách niečo je (možno je to mojov záľubou v punku). 60% PUNK IS NOT DEATH ()

lioncel

Fííí-ha, tak už konečně vím, proč se gymnastkám nikdy nezařezává dres mezi půlky .. místy obrazově dokonalá, až magická, opravdu výborná ukázka náročnosti a tvrdosti tohoto ne zrovna masově sledovaného sportu s nádhernými počítačově originálně zkombinovanými záběry krásně podařených cviků a prvků prováděných na různých druzích gymnastického nářadí .. tomu všemu samozřejmě vévodí výborný Burt Vickerman / Jeff Bridges a především opravdu velmi dobře koukatelná Haley Graham / Missy Peregrym .. tou prázdnou vatou okolo, jsem se nenechal vůbec rozhodit ... ()

• Cameo si zahrála Nastia Liukin, zlatá medailistka z OH v Pekingu. (D3VIL)