Ben Stiller společně s Robinem Williamsem vévodí hvězdnému hereckému obsazení tohoto neskutečně zábavného filmového hitu. Když Larry Daley (Stiller) získal práci nočního hlídače v muzeu, velkou zábavu nečekal. Brzy ale zjistil, že výstavní exponáty po setmění ožívají. A tak se Larry v novém zaměstnání ani nestačil rozkoukat a už se ocitl tváří v tvář kostře Tyrannosaura Rexe, jež je plná energie, kolem něj korzují římští vojáci a kovbojové a navíc ho zlobí neposlušná opice, která ho přivádí k naprostému šílenství. Ale možná se mu nakonec podaří najít způsob, jak tenhle chaos dostat pod kontrolu a v očích svého syna se tak proměnit v hrdinu. Nad neuvěřitelnými speciálními efekty si údivem vykroutíte hlavu a smíchy se budete řezat od začátku až do konce. Noc v muzeu – to je vaše vstupenka do říše nekonečné zábavy! (Magic Box)

Murphy722

Klasická styllerovka. Sem tam jsem se bavil, ale těch vtipů tam zase na pobavení tolik není. Takže tak asik na jedno podívání a dost. Sice kamarád tvrdil jaký je to dobrý film, ale spíše bych ho řadil k těm průměrným. Myslím, že tři hvězdy hovoří za vše. ()

Martinius

noc v muzeu sa nesie v style stupidnych bezduchych a divacky absolutne nenarocnych komedii, ktore zazivali boom obzvlast v osemdesiatych a devatdesiatych rokoch. film uspeje este jedine ako vylozene detsky a to tiez len vtedy, ak detom odopriete naznak dobreho vkusu ci inteligencie. to vsetko by vsak po prizmureni aj kuracich oci neprekazalo, keby sa v hlavnej roli neocitol ben stiller. stiller totiz nie je (dobry...) komik. obzvlast v tomto filme ale posobi natolko infantilne a polutovaniahodne trapne, ze sa zanho zacnete hanbit pred vsetkymi, s ktorymi sedite pred obrazovkou. ()

waits

Pamatuji si, že jsem si před pár lety po sebe v kině během sledování traileru říkal, že tohle vidět určitě nechci. Ovšem synáček projevil přání, aby s ním rodiče strávili sobotní večer právě u téhle taškařice, tudíž jsem se rezignovaně posadil na gauč. A nedopadlo to tak zle, jak jsem se obával. Film je samozřejmě skrz naskrz infantilní a zábava je na úrovni základní školy (čůrající a fackující opička), ale nijak mě to neuráželo a celkem dobře naladěn jsem vydržel až do konce. Navíc, newyorské National Museum of History jsem si loni prošel, takže jsem si interéry prohlížel se zalíbením i v okamžicích, kdy se jimi proháněl na koni můj neoblíbený Owen Wilson. (Dinosaura tam fakt mají hned ve vstupní hale, je větší než ten v Berlínském přírodpisném muzeu, doporučuji! ). Suma sumárum rodinná zábava na jedno kouknutí. Jo, a pěkná rolička Rickyho Gervaise z Kanclu. ()

M1k9

Ale jo, já jsem se hodně bavil! Připomnělo mi to ty klasické filmy pro děti. Tak akorát, aby je to moc nevystrašilo a neuspalo. A hlavně, aby je to pořádně rozesmálo. 5.5/10 ()

Hepy13

Kdyby si místo Bena Stillera (kterého nepovažuju za dobrého komika) zahrál např. takový Jim Carrey, troufám si říct že by se z toho stala bezvadná rodinná komedie. Pravda, scénář sice není bůhvíjaký, ale myslím si že právě dobrý komik by film hodně pozvedl. Na druhou stranu nápad oživlých exponátů v muzeu není vůbec špatný nápad. Takže můj názor je - změnit herce a vylepšit příběh, aby z toho nebylo jen zmatené pobíhání v nočním muzeu. Takto je to jen obyčejná kapka v moři průměrných komedií na objednávku, kterých vzniká poslední dobou čím dál tím víc. Když už nic jiného tak mě alespoň rozesmál pidi Owen Wilson s římským válečníkem. ()

Erik7595

Aj po niekoľko pozretí stále slušná Stillerovská zábava. V porovnaní so slabým a zbytočným pokračovaním ide o nadpriemernú komédiu pre celú rodinu, ideálnu na zabitie nedelného daždivého popoludnia. 70% ()

IvcaSammet

I přes to, že už nejsem malé dítě, tento film šíleně miluju a nikdy milovat nepřestanu. Bývaly časy, kdy jsem první i druhý díl jela v kuse několikrát po sobě. Nevím, čím mě film tak učaroval, každopádně jsem ho viděla už snad dvacetkrát a zatím mě ještě neomrzel. Vždycky se u filmu dokážu královsky pobavit. Úplně nejvíc mě vždycky dostává dvojka Wilson - Coogan, Jed & Oct jsou prostě zárukou neuvěřitelné zábavy. Samozřejmě ale, že je ve filmu plno vynikajících herců, díky kterým je Noc v muzeu tou pravou komedií. Normálně nemám ráda až moc zamerikanizované scény, ale v tomto filmu mě prostě nevadí. Vždycky se ke konci usmívám jako to pětileté dítě, které si právě našlo svou nejoblíbenější pohádku ... ()

mirliflore

No, lehký podprůměr. Prakticky vše jsem čekal, nic mě nepřekvapilo, a navíc jsem se zasmál asi jenom třikrát (a to jsem byl navíc sám v celém kině). 40% ()

Pc

Takže toto jsem viděl už víckrát a myslím že když prostě chcete někdy si sednout a kounout se na pěknou komedii tak tenhle film by mezi výběrem chybět neměl, protože tomuto filmu nic nechybí humor, dobrodružství atd.. ()

Grafito

Úplně si představuju, jak režisér a scénárista tohohle filmu přišli za producentem.. "Hele šéfe.. super nápad.. jako bomba.. vezmem Bena Stillera.. šoupnem ho jako nočního hlídače do muzea, kde jako každou noc ožijou všechny exponáty.. a Benovi z toho půjde hlava kolem.. a bude to stát 150 mega.. protože tam bude třeba spousta triků.. a pak tam přijde velká mluvící kobliha.." .. producent.."Prrrr.. hoši.. super nápad.. fakt bomba.. tady máte ty velkokupy milionů.. ale mluvící koblihu musíte vypustit..".. "Ok šéfe.. paráda.. kobliha má padáka.. Ben to upitvoří sám.. jdem do toho.." ()

Šmoula

Tak to tu už dlouho nebylo, opravdu tak "skvělej film" od filmu Jumanjy jsem neviděl!!! Absolutně nechápu, kdo mohl vymyslet větší blbost, než tu, že v noci budou ožívat zvířata v muzeu, no kdyby jenom zvířata, ale když se k tomu přidaj všechny exponáty tak je to už moc. Děj se dá naprosto předpokládat minutu od minuty, takže děj je taková vedlejší role v tomto filmu. Prostě na tomto filmu neshledávám nic moc úžasnýho. Jedině komu bych ho doporučil jsou děti v kategorii 6 - 12 let. A možná bych jim to pustil s titulkama, aby si namáhaly aspoň trochu mozek:))) ()

Mania

Stillet a Wilson v jednom filmu? To jsem samozřejmě musela vidět. Malinkatí panďuláčkové byli úžasní, ovšem je pravda že pokud se na to někdy podívám podruhé, tak až za nějakou dobu. ()

Jurský pirát Joe Crood v nočním muzeu

Jurský pirát Joe Crood v nočním muzeu

12.09.2013

Ano, tato novinka je o pokračováních několika letošních, ale i starších, v podstatě už klasických filmových hitů. Bez zbytečných řečí: čtvrtý film o pravěkých ještěrkách ponese název Jurassic World a… (více)

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

23.05.2011

Projekt se sice jmenuje lákavě – The Machine – a Diesel si v něm zahraje kyborga, navrženého jako ultimátní zbraň, ale neradujte se. Scénář napsali ti samí lidé co Noc v muzeu a půjde o rodinnou… (více)

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2

20.12.2007

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)