Ben Stiller společně s Robinem Williamsem vévodí hvězdnému hereckému obsazení tohoto neskutečně zábavného filmového hitu. Když Larry Daley (Stiller) získal práci nočního hlídače v muzeu, velkou zábavu nečekal. Brzy ale zjistil, že výstavní exponáty po setmění ožívají. A tak se Larry v novém zaměstnání ani nestačil rozkoukat a už se ocitl tváří v tvář kostře Tyrannosaura Rexe, jež je plná energie, kolem něj korzují římští vojáci a kovbojové a navíc ho zlobí neposlušná opice, která ho přivádí k naprostému šílenství. Ale možná se mu nakonec podaří najít způsob, jak tenhle chaos dostat pod kontrolu a v očích svého syna se tak proměnit v hrdinu. Nad neuvěřitelnými speciálními efekty si údivem vykroutíte hlavu a smíchy se budete řezat od začátku až do konce. Noc v muzeu – to je vaše vstupenka do říše nekonečné zábavy! (Magic Box)

Senfi

Abych řekla pravdu tak mě to docela pobavilo a to už je co říct, protože jinak Stiller a spol. nijak zvlášť nemusim. Ale nesmí se nad tím moc přemýšlet :-) ()

listr

Moc dobrý námět schazuje nejen nenápaditá režie, ale pro mne osobně nejvíc množství chyb jak v ději( jaktože Attila rozumí někdy anglicky a někdy zase ne) tak ve scriptu- T-rex rozbije stůl a zachvilku je stůl zase na svém místě. Jinak to není zas tak hrozné, efekty sice nic moc ale scény kdy celé muzeum ožije a po budově se všechny exponáty začnou potulovat jsou pěkné. Škoda, supr nápad, ale špatně zpracovaný. ()

Jeržik

Shawn Levy je špatný režisér. To si nechám po téhle drtivé nudě klidně vytetovat azbukou na čelo. Ale pravdou je i to, že scénář na vtipnosti taky nepřidá(aneb Stiller někam padá, Stiler mlátí opici, opice mlátí Stillera, opice močí na Stillera....) a sám Stiller to jednoduše neutáhl. Nebýt jeho kolegů ve vedlejších rolích, stal by se z toho to další druh trestu smrti. Nutno ještě podotknout, že to vypádá nechutně studiově, kostými jsou jak z cirkusu a grafiku jsem snad dělal já na základce. Závěrečná pětadvacetiminutovka, ve které je soustředěno 90% všech vtipných okamžiků(PĚT!) je jako z jiného filmu a výrazně tak vyzdvyhují celkově silně pokažený dojem. Nezáživná, patetická nuda, aneb příběh o loo(oooooooo)serovi, kterému se rozpadla rodina a on nechce zklamat svého syna. 30% a pokud je pravda co se povídá o kvalitě druhých dílu v hollywoodu, tak nás čeká skutečná APOKALYPSA(akorát bez Coppoly). ()

Delaney

Rozhodně to neni typická Stillerovská komedie, ale určitě jsem se bavil, a nelitoval jsem toho že jsem po víc jak roce vyrazil do kin... 70% ()

Angie91

Je to příjemná rodinná komedie spíše pro mladší děti. V noci vše ožívá a Ben Stiller tomuto filmu vdechl život. Bez něj by to byl jen další z dlouhé řady... ()

Yardie

Takové slabší 3 hvězdičky. Je to spíše zábava pro mladší publikum. Na rozdíl od jiných fantasy rodinných filmů tam absentuje více zábavy a vtipu pro dospělé. Nicméně, pro děti a jejich infantilní (nic ve zlém samozřejmě) humor je to asi pěkná podívaná. Nápady jsou tam dobré, scénky pro dětský humor jako stvořené, krásně udělaná grafika. Celkově se na to pěkně kouká, nenudí to a uteče to vcelku rychle. Pro děti OK, pro dospělé na skouknutí s dětma jednou o hotovo. Být to zaměřeno více na dospělé publikum, mohlo to být lepší. Howgh! ()

gocatgo

Stiller a Wilson prostě nezklamou. Plné čtyři roky jsem se bránil ožívajícím exponátům, ale nakonec jsem Noc v Muzeu také shlédl. A nelitoval jsem. Triky jak v nějakém blockbusteru, boj o syna únosný, kriminální zápletka potěší. Příjemná komedie, která i historicky poučí ()

Ollie235

Docela sedlo. Setkat se v jednom filmu s tak různou škálou postav bylo překvapivě zajímavé a ani vtipu nebylo málo. Po muzeu pobíhající postavičky byly celkem milé a Ben Stiller vskutku ucházející. Jsem dokonce nadmíru spokojen. ()

Movie Gourmet

Relativně zdařilá komedie, která staví na komediálním talentu Bena Stillera (Robina Williamse a Owena Wilsona) a vizuálních efektech. O nic světoborného se ale nejedná. Tak proč natočili "2"? Verdikt: 3* a 70 %. ()

H4ku11

Príjemná komédia, z ktorej sa síce nebudete chytať od smiechu za brucho, ale občas vás prinúti k úprimnému úsmevu. Rodinná zábava, kde to Ben pekne potiahol k úspechu. Ten koniec by sa ako marketingová kampaň hodil viacerým zaujímavým múzeám. ()

Sochorisko

Pěkná fantasy podívaná s trochu roztěkaným dějem. Když to srovnám s druhým dílem tak skoro přemýšlím o přehodnocení tohoto díla na 4 hvězdičky ale to by bylo zase zkreslující, protože by to bylo už pouhou jednu hvězdičku od, pro mě nejlepších, fantasy velikosti Peter Jackson. Viděl bych to na klasickou rodinnou oddechovku, kterou by ve své podstatě mohli všichni členové rodiny nějakým způsobem ocenit. ()

laepus

Klasická oddechová stillerovka, která místy pobaví a místy nudí. Záleží na ostatních hercích ve vedlejších rolích - jakmile je na plátně Robin Williams nebo Owen Wilson, tak to jde, s ostatními už je to trochu slabší, ale na takové nedůležité víkendové odpoledne, kdy nemáte do čeho píchnout je to akorát. Je to barevné, hýbe se to, občas se zasmějete a pokud se přenesete přes lehce stupidní zápletku i vyvrcholení, tak to jde. ()

mira007

Stillera jsem nikdy moc nemusel, ale u týhle komedie oceňuji asi nejvíc ten hravý nápad, protože muzeum je opravdová studnice nápadů, včetně Robina Williamse jako amerického prezidenta. Není to nic extra vtipného, ale člověk se přiblble usmívá od začátku do konce. ()

alenka

to uz mi znova nedelejte, dalsi takovy podprumernak bych neunesla :(( uznavam, ze par vtipum jsem se zasmala, a i kdyz byly vcelku stupidni, nestydim se za to, ale jinak film vhodny tak akorat na tvorbu suvenyru. mozna ze tyrannosauri kostry pujdou v hrackarstvi na odbyt, ale pevne doufam, ze tenhle film ne! ()

Phillo

Ani by som tak nehovoril o nevyužitej šanci, lebo čo iné sa dalo vyťažiť z Bena Stillera a očakávaniami tak širokého publika? Možno, keby že nie je film tak propagovaný (čo súvisí aj s rozpočtom), tvorcovia by sa možno nebáli experimentovať a vyšlo by z toho možno aj niečo vtipné. Lenže oni sa snažili naplniť očakávania hlavne detí a ich rodičov. Pre rodičov tu však nie je absolútne nič a pre deti tak možno trápna fackujúca opica... Celkový dojem je taký, ako z každého iného typického rodinného filmu, ktorý sa nesnaží byť originálny... Mierne zvraty ani Owen Wilson nič nezachránia. 35% ()

Jurský pirát Joe Crood v nočním muzeu

Jurský pirát Joe Crood v nočním muzeu

12.09.2013

Ano, tato novinka je o pokračováních několika letošních, ale i starších, v podstatě už klasických filmových hitů. Bez zbytečných řečí: čtvrtý film o pravěkých ještěrkách ponese název Jurassic World a… (více)

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

23.05.2011

Projekt se sice jmenuje lákavě – The Machine – a Diesel si v něm zahraje kyborga, navrženého jako ultimátní zbraň, ale neradujte se. Scénář napsali ti samí lidé co Noc v muzeu a půjde o rodinnou… (více)

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2

20.12.2007

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)