Andělé a panny

• Česko Decameron: Andělé a panny (více)

10 mladých Florenťanů si krátí dlouhou chvíli tím, že si vypráví dekadentní příběhy o lásce a pikantních milostných dobrodružstvích... (oficiální text distributora)

zberatel

Debilita ako hrom. Ale sympaticke osadenstvo a semtam vtipne hlasky ci scenky to zachranuju. Bolo pekne vidiet Tima Rotha po dlhej dobe ako sa ohana mecom... :) ()

KdG

Fakt vkusná, jednoduchá a s nadhledem vyprávěná komedie z období italské renesance. Už mám další povolání z top ten, chci být zahradník v ženském klášteře. ;-) ()

DjMetal

Porno film v historickom prevedeni. S fontanou, ktora dokonca uz strieka vodu. S tyckou pre defky :D...ale v pohode... ()

DadysGirl

Dekameron v britsko-francouzsko-italské produkci... Co z toho asi tak mohlo vzejít než vtipná úchlárna... Herecky výborně obsazené, svěží, vtipné s geniálním soundtrackem (v kontrastu s obrazem)... Pobavila jsem se velmi a upřímně nechápu místní nízké hodnocení a jsem v pokušení to zvednout až na pět hvězdiček... Kněz mi přiváděl záchvaty smíchu a ještě asi nějakou chvíli bude... No a Hayden je třešničk na dortu... Takže ode mne jedno velké ano tomuto filmu! :) ()

filip289

90-minútová prehliadka krásnych žien, debilného príbehu a nulového vtipu. Tak teda 2* za tie ženy, Anakina a pravdepodobne agentom obabraného Tima Rotha. 30%. ()

BUFUU

Vyloženě trapná komedie čerpající ze 3 až 4 povídek Dekameronu. Pasolinimu se nepřibližuje na vzdálenost pachu mých nohou(jj pár kilometrů). Jediný na co se dalo koukat byly nahaté herečky ()

ostravak30

Mnoho krásné nahoty pro muže a mnoho sympatických mužů pro ženy. To je však asi to jediné, co se dá o snímku říct pozitivního. Možná snad bylo možno zahlédnout i špetku toho humoru. Jinak ale snímek postrádal kvalitnější scénář. Přitom herecké výkony zase tak špatné nebyly. Film se hodí spíše manželstvím po dvaceti letech, kdy ani jeden už na sebe nemá chuť, ale oba ji dostanou pohledem na krásnější herečky/herce a některé docela vzrušivé scény, které kdyby se neodehrávaly ve staré Itálii, mohlo by se jednak o starobylou verzi Prciček. ()

erapo odpad!

Tak mala to byť taká paródia na Dekameron. Ale nepovedla se! Mischa je síce pekná a anorektička, ale okrem toho nemá čo v tomto filme ponúknuť. Dá sa povedať, že je to ako porno s dejom. (A to teda neni dobrá kombinácia.) ()

megajalec

Z čsu na čas si veľmi rád pozriem takýto film. Aj tento mal niečo do seba. Za pekné nahé slečny dávam samozrejme plus. Záver veľmi slabý. Páčila sa mi aj scéna s kravou. Asi som nenáročný divák :-) ()

Šošia

Tohle bylo jako co? Pohádka? Soft porno? Kritika církve? Kritika historických dobrodružných filmů typů Robin Hood? Snad parodie? Komedie? V popisku je dokonce i "drama"! Jedna hvězdička za Haydena Christensena a druhá za to, že byl aspoň trochu "obnažen". ()

HollyMolly

Jediný důvod, proč jsem se na to vůbec koukala byl Christensen. Co k tomu říct? Byla to hrozná kravina, neměla hlavu ani patu, ale je to jenom komedie, takže když to berete trochu s nadhledem, přece jen to tak špatné nebylo... ()

MFZB

Podľa tunajších hodnotení a názorov sa mi do filmu veľmi nechcelo, ale nakoniec som si povedal, že padne dobre trocha také osvieženie pomedzi sledovanie hororov a veru že aj dobre padlo. Film je v konečnom dôsledku romantická komédia, ale tak je tam dosť veľa vtipných scénok, ktoré zaručene pobavia, teda určite je toto lepšie ako Úplná zverina. Neni to zase nejaké majstrovské dielo ale tak na jedno pozretie to je a je to na máriu pekných ženských, ktoré sa nám aj ukážu v plnej svojej kráse, takže radsoť sledovať takéto filmy.,.Spokojnosť ()