Wrestlingový šampión John Cena se představuje v hlavní roli mariňáka Johna Tritona. Tritona naleznete vždycky tam, kde hrozí nebezpečí a věřte, že rozhodně nebude hrát podle pravidel! Teď byl ale proti své vůli odeslán pryč z irácké mise a jeho překrásná manželka Kate (Kelly CarlsonPlastická chirurgie s.r.o.) byla navíc unesena nemilosrdnými zloději šperků, v jejichž čele stojí zvrácený zabiják (Robert Patrick)! A tak Tritonovi nezbývá než se vrhnout znovu do boje. Aby se mu podařilo jeho ženu zachránit, musí použít svou nejnebezpečnější zbraň – totiž sebe samotného! (oficiální text distributora)

PROCESOR

Další hvězda wrestlingu pan John Cena zkouší hrát. Nevím, proč choděj v USA na filmový akademie, když přece, může hrát absolutně každej, kdo dobře vypadá před kamerou. Od akčního filmu chci opravdu trochu víc než jen namakynýho borečka co je nesmrtelnej. Od odpadu dělí tento snímek jen málo. ()

fars

"Vidim 9 nepratel a tri marinaky" "Dobre, zatim nic nedelejte, pockejte na posily" "Neni cas... uaaaaaa" ratatata, buch, prask,ratatata. Film zacina opravdu srandovni akci, pote je onen marinak propusten z armady a vraci se domu ke sve opustene zenusce. Dohodnou se ze si vyjedou na vylet, ale ouha... po ceste potkaji bandu lupicu diamantu, kteri rozflakaji benzinku, pozabiji par poldu, rozbijou vojakovi hubu a unesou mu zenu. Jo, to posrali. Zacina akcni jizda plna nejruznejsich klise, at ziji 80. leta :-) ()

pankreminek

Cena tu ještě nevipadá, jako takovej kretén a docela slušnej záporák. Já nevim no, ale nějak jsem se celkem nenudil, ačkoliv film je jedno velký klišé. ()

otík

Kdo má rád akční film ve stylu 80. let (hlavní hrdina korba, hodně výbuchů, střílení, mlátiček, hlášek), musí být s tímto staromilným akčňákem spokojený. Určitě bych příběh o bývalém mariňákovi, kterému grázlové unesou ženu a on se jen snaží ji získat zpět, nepřirovnával ke Komandu. Ve filmu je tolik narážek na kupu jiných filmů, až to zaráží. Samozřejmě zmínka o Terminátorovi a Patrickův terminátorský pohled do zrcátka je jejich vrcholem, ale každý by si tu našel to své (Komando připomíná jméno hlavního hrdiny (John) a jednoho z gaungerů (Bennett), hrdinův běh přes bažinu a celá výbušnost filmu, Terminátora připomene hlavní klaďas při závěrečné bitvě a jeho nezdolné touze plazením se pouze dostat za svým cílem, atd.). Ale zpět k filmu. Je pravda, že prostřední část je hodně nudná a scénárista tu zaspal a dal si oddechových dvacet, ale jinak film docela šlape. John Cena asi nebude v blízké budoucnosti hvězdou, ale mohl by zacelit díru po odešlých supermužích a nabídnout alternativu k současným neslaným nemastným akčním projekcím. Robert Patrick si našel svůj part a zahrál jej s gustem sobě vlastním. Také triky a výbuchy jsou na tuto ligu velmi slušné a jejich kvalita není do očí bijící. Prostě jde o velmi slušnou porci akce se sakramentsky velkými bicepsy. ()

tom88

To nám zase Američania pripravili riadny trapas. To je taká stupidita až to naozaj bolí, dejovo je to strašná sračka, postavy hrozné, herci strašní, Robert Patrick ako záporák je príšerný, vtipné scény sú skôr trápne. Film funguje dosť slabo, no je tu aj zopár kladov. Akčné scény sú už na lepšej úrovni ako ostatné aspekty, výbuchy sú síce monštrózne veľké, ale pekne spravené. Naháňačka na policajnom aute je cool a bitky celkom ujdú. Hlavný hrdina John Cena je sakra tupý, ale sakra cool herec a ja v ňom vidím potencionálnu náhradu za Arnolda. Keby som bol McG, tak John Cena už dávno pobehuje po apokalyptickej Zemi a naháňa Johna Connora. Je to sakra dobrý terminátor. Za tuposť príbehu a niektorých ďalších vecí nemôžem dať viac. 45% ()

sir-dave

Béčko jako vyšité připomínající jednoduchým dějem akční výplachy minulých let. "Terminátor" John Cena a ex Terminátor Robert Patrick proti sobě v akční oddychovce. ()

panMartin

Béčko v osmdesátkovém stylu s hodně slušnými akčními scénami. Typická blbost na výplach mozku na dobrou noc. Hrdina, který projde celý film s jediným škrábnuním, spousta výbuchů, střílení a zlomených kostí, nepotřebuje zbraň, nepotřebuje pomoc, nepotřebuje nikoho. John Cena si ale mohl občas dopřát i nějaký inteligentnější pohled, než jen "ty jsi můj boxovací pytel a já ti dám ránu". Občas zhlédnout takovejhle film neuškodí. ()

hans500

Byť ve stylu akčních filmů 80. let, kvalitou se jim zdaleka nepřibližuje, jediné co stojí za pozornost je samozřejmě Robert Patrick, který je doslova lahůdkový a roli si užívá a další klad ve svižném tempu s krátkou stopáží. Akční scény špatné, režie nestojí za řeč a John Cena by měl radši zůstat u wrestlingu a herectví nechat jiným, jeho výkon totiž příliš přesvědčivý není (ani v rámci možností mizerného scénáře atd.). ()

tatanapope

Celkem dobrý film , je zábavný , děj taky ušel , ale ty akční scény byli trošičku moc přehnané . Podle toho jak to natočili by i terminátor měl malinko problém konkurovat tomuhle mariňákovy :D ()

Beky

První film z produkce WWE s rozpočtem kolem 20milionů dolarů!!!a musim uznat, že na filmu je vidět každičký dolar!!!..dokonce prvních 40min. je opravdu parádních....všechno krásně spomaleně vybuchuje, záporák trousí jednu suchou hlášku za druhou a sympatickej klaďas dostává pořádně zabrat...prvních 40min. hodnotim 80%!!!!...pak se ale karta obrací....děj se přesune do nezáživné bažiny ( muj osobní pocit ) a scénárista nechává dlouhé minuty bez sympatického využití....a to trvá až do konce!!!...samozřejmě se závěrem přichází opět akce, ale už to prostě neni ono, už je to nuda..... kromě jednoho suprovýho vyhození jedný ženský z......no uvidíte:)....se už jen dočkáme klasického konce!!!!....ale i tak klobouk dolů a já zvedám palec nahoru!!!:))...čistých 60%!!! P.S. velkými plusy jsou natočené exploze!!, sympatický John Cena, cool záporák Robert Patrick ( ...odkaz na Terminátora potěšil :) a několik dobrých nebo neuvěřitelných nápadů (....až uvidíte jak používá hl.hrdina neprůstřelnou vestu, spadne vám čelist... :) a samozřejmě nezmínit pěkný ženský by byla trestuhodná chyba....!!..komu se líbí Vítejte v džungli ( mě třeba ), neměl by The Marine vynechat!!...very good action old-school B-movie!!! ()

TO

Blbina, milovníkům akčních klasik 80. let se příliš nezavděčí. Primitivní scénář na úrovni dnešních video filmů zbytečně přeplněný sebe zesměšňujícími replikami a mimika hlavního hrdiny zaseknutá na jediném výrazu. Zbývá snad pár explozivních scén, z kterých kdyby filmaři udělali několik videoklipů a zbytek zahodili do koše, udělali by lépe. ()

lennyd

John Triton (John Cena) překročil stanovená pravidla při jedné irácké misi, a i když jej jeho nadřízený chválil, je odeslán do civilu. Hnedka první den v novém zaměstnání ochranky ale neudrží své svaly na uzdě, a napadne arogantního zákazníka - za což je opět vyhozen na dlažbu. Spolu s manželkou se rozhodne si dát pár dní voraz, a vyrazit do přírody. Ale někteří lidi prostě průšvihy přitahují, a John je jedním z nich. Na cestě se připlete k přepadení benzínky, a jeho manželku si vezmou zločinci jako rukojmí. A vzhledem k tomu, že to nejsou jen obyčejní zlodějíčci, ale vysoce organizovaný gang zlodějů šperků vedený nekompromisním Romem (Robert Patrick), má John Triton o zábavu na nejbližší dny postaráno ... Přirovnávat tento film ke Komandu mi přijde téměř jako rouhání - s ním má společnou možná základní myšlenku - že hlavnímu hrdinovi někdo unese blízkého člověka, a tím si zadělá na pořádný malér. To je ale všechno. Tam kde Arnold působil přesvědčivě (i přes všechno přehánění), John Cena vypadá docela směšně. Že by měl divák o hlavního hrdinu strach, nehrozí ani omylem, zvlášť když asi třikrát přežije kompletní výbuch budovy. Apropó, výbuchy - ano jsou efektní, dokonce velmi efektní - ale přijde mi zvláštní, že by mělo vybuchnout úplně všechno, čeho se John Triton dotkne (auto projede skleněnou stěnou od domu, dům vybuchne, atd).. to nevím. Radši si pusťte Komando, nebo cokoliv jiného - Voják za to nestojí ... ()

ivan bohatyr

Zaprvné John Cena není postava do filmů, třeba do wrestlingu určitě jo, ale to, zaplať pán bůh, není film. Jako bez urážky ale tahle steroidama napumpovaná gorila prostě v normálních filmech hrát nemůže. Zadruhé děj by se zdál jednoduchej i veverce. Zatřetí trochu upravit a mohla to být slušná komedie, respektive trochu parodie na hulka. ()

Yoshimitsu

Urostlý wrestler John Cena v hlavní roli mariňáka.Wrestler se nemá hnát do filmu, potom to nedopadá nejlépe.Jako herec nebyl moc přesvědčivý a jeho výkon zaostával.Nic ho nezastavilo.Výbuch benzínky pohoda skočil do auta a jel za grázlama, pak mu rozstříleli auto a vzápětí vybouchlo, vyletěl pryč a po nějáké době se ukáže a běží opět za grázlama a jako třešnička na dortu je chatrč, která exploduje i s Cenou, ani toho nezastavilo při zastavení grázlů.Scénaristi se snažili o akční film, ale mně to přišlo jako jeden velkej výbuch. ()

noriaki

Ale jo, je to hloupé béčko. John Cena nemá ani charisma, ani herecký talent a John Bonito nemá ani soudnost, ani režisérský talent. Ten první nabídl svaly a schopnost působit uvěřitelně v akční roli, ten druhý nabídl béčkový vzhled a trapné zpomalovačky. Jenže díky průniku se světem wrestlingu je tu přehršle narvaných bijců zvládající choreografii. Bitky rozhoduje hrubá síla použítá kreativním způsobem, což je oproti běžným mlátičkám vítaný bonus. ()

Yarda

Od tohoto filmu se nedalo nic čekat, děj je jednoduchý, chvílemi až trapný Čekal jsem alespoň nějakou akci a ta se bohužel také nekonala.. Koukat na Johna Cena jak půl filmu běhá v bažinách a jenom pár primitivních přestřelek, ne děkuji... ()