Prokletí domu slunečnic

• USA The Messengers (více)

Rodina Solomonových se přestěhuje na zchátralou slunečnicovou farmu. Jak farma začíná po letech chátrání ožívat, rodina zaznamenává nepříjemné a alarmující změny v chování svého otce. (oficiální text distributora)

Trailer 1

T2

Rozpočet $16miliónovTržby USA $35,374,833Tržby Celosvetovo $54,998,732Tržby za predaj DVD v USA $15,856,356 //počet predaných kusov 955,547║ Hoci je príbeh až moc šablónkový, je to aspoň zručne natočené, minutáž je akurát, nechýba tam napätie a nájde sa tu niekoľko slušných lakačiek. /45%/ ()

TheMaker

::::::::::::::: Totální překvápko !! Čekal jsem od toho nějakou sračku, dle vaších "propracovaných" ,-) komentů, ale sračka se nekonala. Super scény s vránami - taky Vám to přimomínalo Ptáky ?? Věděli jste, že vrány jsou po delfínech druhé nejchytřejší zvíře na světě ?? Že ne ?? Já taky ne. Super film, který se mi moc líbil. Taky se mi moc líbil dokument Z natáčení, který byl na dvd - břatři Pangové vysvětlovali průbeh natáčení atd........ Super. ()

Malarkey

Tak to teda, na horror hodně málo. Nebál jsem se, nesmál jsem se a když už na nějaký koukám, tak doufám, že alespoň smíchu se dočkám. Možná to bude tím, že se autoři opravdu snaží a jak koukám na bratry Pangovi, zjišťuji, že v tom vlastně mají zkušenosti, tak co je na tomto filmu tak špatného? Řekl bych, především to, že nepřináší vůbec nic nového. Opět kombinuje asijskou mythologii a zanáší ji na americký venkov. Neskutečná nuda. Do kina bych na horor nikdy nešel, ale jít na tento, brečel bych sám nad sebou, že jsem se odvážil jít na něco, jako je toto. Nezáživná nudná snaha o něco, co už jsem viděl několikrát a v daleko lepším provedení. ()

imf

Bez nápadu a bez šťávy. Pangové možná zvládají hezké obrázky a Kristen Stewart je kočka k pohledání (i když by jí spravilo figuru pár hamburgerů :), ale duchové v tomhle filmu jaksi nemají do čeho píchnout a chovají se vyloženě dementně. Jakýkoliv strach je náhle pryč a vy kroutíte hlavou nad tím, kam se děj-neděj vlastně ubírá. Tu a tam do něj zasáhnou havrani, traktůrek na setrvačník nebo potulný realitní agent. Příliš málo rozptýlení i na skromnou osmdesátiminutovou stopáž. (30%) ()

kleopatra

Rodinka se nastěhuje do barabizny strachu nemaje, Psycha a Ptáků neznaje, což je fuk, protože vrány jsou tam stejně jen proto, aby atakovaly toliko údržbáře, kterému tak bylo potřeba "vrátit" paměť, aby to všechno (slunečnice, fleky na zdi, ruce, které uchvacují, co je ... po ruce a hafo dalšího otahaného) do sebe pěkně "zapadlo". Uf ! ()

• Bratři Pangové jsou dvojčata a jejich styl natáčení je jedinečný. Každý den byl na place jen jeden z nich - druhý mezitím seděl ve střižně a pracoval se svými záběry z předešlého dne. Díky tomu, že jsou od sebe k nerozeznání podobní, herci ani štáb netušili, který z nich - Oxide nebo Danny s nimi pracoval. (Rodriguez)
  • Postava chlapca Michaela Rollinsa je hraná dievčaťom - Jodelle Ferlandovou. (rador)
  • Na vývoji filmu se podílel také Čech. Ota Bareš byl najat pro práci s vránami. (sir-dave)