St.y.x

Výborný Sandler.Je to změna vidět ho hrát vážnou roli, když ho většinou známe jen z přiblblých komedií.Výkon který v tomto filmu podal je fascinující, uvěříte mu každé slovo, každý jeho pohled... a já volám bravo!! ()

RoDiDi

Skvělí Cheadle a Sandler, spolu s opravdu silným příběhem mě nenechali hlavně ve druhé polovině filmu pomalu ani vydechnout. Dokonce jsem při Sandlerově čekárnové scéně neudržel slzy v kanálcích, což se mi tak často nestává. ()

SHAULA

Čo dokáže urobiť jedna strata? Dámy a páni, áno... strata človeka z nás robí trosky. Trosky, ktoré nemajú nádej na ďalšie spracovanie svojho života.... ()

elgato

1/2 filmu to vypadalo na pekné psychologické drama, které v závěru začlo hnědnout a řídnout, až z toho vylezla bolestivá jizva strýčka Sama. Od momentu promlouvání Donalda Sutherlanda jako soudce jsem na film rezignoval. Pak už se jen brečelo a mudrovalo. Ale vzhledem k tomu že je film tak dobře a citlivě natočený stejně jako zahraný přihodím * ()

Decado.

Konecne film kde Adam Sandler ukazal svym kritikum ze hrat umi. Predvedl to presne v takove forme, kdy sedite, divate se na obrazovku a verite vsemu co se na ni deje. Naprosto krasne vyobrazena tragedie jednoho cloveka se zacvaknutim 11.9. do deje zcela odlisnym stylem nez v jinych snimcich, kde musim zkonstatovat, ze tohle bylo nejpovedenejsi ztvarneni. ()

RonnieR

Sandlera som ani nespoznal (a to nielen tým že mal dlhé vlasy), skrátka jeho herecký výkon bol pre mňa ohromujúci! Don Cheadle klasika, on hrať vie. A vlastne všetci herci aj vtých najmenších roličkách podávajú úžasné výkony! V kocke neznámy Mike Binder nakrútil krásny film o priateľstve, láske a o tom že v tak ťažkej dobe ešte ľudia nezabudli podať pomocnú ruku človeku v núdzi! Tento film mi z hlavy len ta nevymizne. 92%. ()

tan

Už nějakou dobu jsem měla podezření, že Sandler patří mezi hollywoodskou špičku, tady už mi to jenom potvrdil. ()

Susanita

Tleskám ve stoje! Možná jsem sentimentální, ale tento film se dotknul něčeho opravdu hlubokého. Pro mě jeden z nejsilnějších filmových zážitků. Když jsem se dívala na herecké obsazení, říkala jsem si: Hm, Adam Sandler, to jsem zvědavá... A byla jsem ohromena! Adame, smekám, zaujal jsi mě, přesvědčil jsi mě, rozplakal jsi mě. Ve chvíli, kdy Charlie popisuje, jak viděl svoji rodinu umírat, jsem tu bolest cítila s ním. Výborné výkony ostatních herců, zejména Don Cheadle působil naprosto přirozeně. Zkrátka 100 %. ()

peedik

Jedinečný príbeh dvoch ľudí a ich úprimného priateľstva, ktoré nevymiera v ťažkých chvíľach, práve naopak -umocňuje sa ešte viac. Spočiatku som si nevedela predstaviť Adama Sandlera v tak vážnej úlohe, no musím uznať že bol skvelý a všetko som mu uverila! Pre mňa najsilnejšia emočná výpoveď, čo sa týka témy 11. septembra vo filmovom spracovaní. Aj napriek tomu si myslím, že film by nestratil na svojej kvalite, aj keby sa práve táto tragédia nespomínala. Scéna v pozadí s piesňou Drive All Night, bola pre mňa kúzelná a zimomriavková! ()

Austy

Co k tomuto říct? Téměř dokonalé. Sandler ve vážnější roli (u něj né až tak zvykem) se neztrácí a působí věrohodně. Don Cheadle se chvílemi topí v ději a netušíte, zda-li chce Charlie skutečně pomoci nebo se jen začlenit do jeho bezstarostného života, aby utekl i on realitě. Jako celek však působivé, a velice sympatické. Téma osamělého člověka, kterému změnilo život 11. září tu je krásně zmapované a 4 hvězdy jsou tu zasloužené. ()

Lazy87

Adama Sandlera takhle ještě neznám, příjemně mě překvapil (ovšem ne mojí přítelkyni, ta chtěla klasickou komudii), že roli zvládl tímhle způsobem. Celkově jsem rád, že tam téma 11tého září nebylo dokolečka vytahováno, ve skutečnosti jsem si toho ani nevšiml. Pěkný film o přátelství a potřebě pomoci. ()

Leletik

Nádherný herecký výkon Adama Sandlera který mě naprosto dostal..po všech těch komediich kterých opravdu dobrých nebylo zrovna moc přišlo tohle drama..je málo filmů co i po skončení na ně musíte ještě dlouho myslet no tak tenhle film je zrovna jeden z nich a to nemluvim o tom že mě rozplakal..Sandler by se měl vysrat na komedie a začit točit něco co mu jde a tohle mu šlo fakt skvěle.. snímek byl pro mě opravdovým zážitkem na který jen tak nezapomenu..samozřejmě nemůžu opomenout i další výborné herce jako Don Cheadle díkyš němu je film o takové síle přátelství co by mohl leckdo závidět a v neposlední řadě krásná a na doktorku moc mladá Liv Tyler..U mě rozhodně number one ()

pajapeta

Tak nám to Nova pustila k nedělnímu obědu a to není moc dobrej čas, když uvážíte, že se ve filmu po ordinacích poflakujou kuřačky, nejlepší kámoši se radostně titulujou buznama a vaše pětiletý dítě na to soustředěně čučí. ...Ale o to nejde, to jsou malý věci. Výbornej film o tom, jak lze přežívat, co je k nepřežití a o přátelství. 09/11 je hodně na pozadí, mohlo se to stát klidně jindy, důležitý je, že každej svý traumata trávíme jinak....Sandler mě hodně překvapil, takhle ho neznám. Dobrý. I slza byla. ()

lineker

Wau, tak to bylo velice příjemné překvapení. Silné i bez vazby útoku na New York twins. Pokud si však k tomu přidáme i tento aspekt, nechápu co Američané dělali v roce 2007 s Oscary? Sandlera moc nemusím, ale tady jednoznačně boduje. ()

Upswing

Neznášam Sandlera a tak som tento film ani nechcel pozrieť. Ale mám rád Dona Cheadle už od čias jeho doktora "Parkinsona" zo seriálu Pohotovosť. Neľutujem, bolo to výborné - našťastie NY policajti neboli takí prchkí ... ()

willik256

Nejdřív jsem si říkala, že to bude trapná snaha natočit vážnej film s Adamem Sandlerem, ale protože mam Sandlera ráda, zvědavost zvítězila. Začátek trochu pokulhává a vy čekáte až se to rozjede a vyjde najevo "co chtěl básník říci", ale pak najednou začínáte Charlieho chápat a mít ho rádi. Je vám ho líto a chtěli byste ho chránit... Potom mu zase nerozumíte a říkáte si jakej je to magor, ale nakonec vás dostane a já za sebe musim říct, že sem se do Sandlera znova zamilovala a brečela s nim. Zvědavost se tentokrát vyplatila :) ()