• zdepapepa
  ****

  Je to škoda. S pohledem do minulosti bych nejradši zrušil sérii HIMYM (které 4. řadou dochází dech, taktéž něco na způsob Přátel, jen je to "jinak" natočený, oproti Přátelům slabota). Potenciál The Class rozhodně mělo. Skvěle napsané postavy, za těch 19 (neviděl jsem ale všechny) epizod mi přirostly k srdci tak jako "šestka z Přátel". Co je ovšem důležité - jde to starou dobrou vyšlapanou cestičkou ověřených vtipů (je vidět vliv tvůrců Přátel a Mad about you) a ne zajímavou prací s vyprávěním. Ale kdoví, s klesající kvalitou HIMYM by mohl, jako bájný pták fénix nebo ze seriálového světa Family Guy a Firefly, povstát. Nemuselo by to být špatné.(11.10.2008)

 • sssssycak
  *****

  V dnešní době, kdy americká produkce chrlí jeden brak za druhým, nepochopím, proč byl tento skvělý sitcom ukončen hned po první sezóně. Proboha, proč ??? Bohužel takto nám zůstalo pouze 19 epizod s několika zajímavě napsanými postavami. Nezbývá nám než jen si domýšlet, jakým směrem a na jaké vlně by seriál dál plynul. Rozehrané to však bylo dobře. Lina : (ptá se na oběd) Bylo to tak nechutný ? Richie: Ne, nebylo to nechutný. Byl to totiž kuřecí Hitler. Byl to nepřítel celého lidstva !(17.7.2010)

 • MMR
  *****

  Dvěma slovy: Úžasný sitcom. K tomuhle dílku nemám co dodat. Jedná se o seriál typu přátelé, a já bych řekl, že místy je i vtipnější, je tam více postav, každá je svým způsobem originální. Jen je žalostně málo dílů. Je obrovskou chybou, že byl seriál po 1.řadě ukončen. 19 dílů je opravdu málo, oni to vlastně ani nijak neukončili, nechali dost otevřených věcí, to mě na tom dost štve. Nejoblíbenější postava: Richie Velch.(12.2.2011)

 • novoten
  ****

  Možná to mohli být následníci Přátel. Možná to pro mě taky mohl být univerzální zvedač nálady, na který nedám dopustit. Možná mohla být Kat mojí další platonickou seriálovou láskou. To už se ale nikdy nedozvím. Zůstane mi alespoň devatenáct parádních epizod, které mi ukázaly, že ve vztahovém sitcomu to jde zase trochu jinak a zase skvěle.(28.12.2007)

 • DaViD´82
  **

  Sympatické charaktery, dobře napsané dialogy, chemie mezi herci, nápady a především fungující humor - to jsou indegrience, které by měl obsahovat sitcom, který se snaží zaplnit uvolněné místo po Přátelích. Spolužáci nejsplňují ani jeden z bodů a spíše než aby diváky bavili, tak je s úspěchem iritují.(23.6.2007)