Tak pokud jsem si po třetí stáhl celou sezónu (a viděl ji tedy asi 5x během pěti let) a sjel ji na dva zátahy, tak to už něco znamená. Dávám plný počet, humor je prostě lepší a každý díl akčnější jak Přátelé a má ještě víc postav a ...Žádná postava mne nenudí (v přátelích byla Phoebe prostě navíc), ale tady je asi deset postav a jsou výborný a neokoukaný ! Prostě super dávkovaný humor a další seriál co neměl skončit, nebo ne dřív než po pěti sezónách. Lepší jak Přátelé i spin off Joey. Celkově ale stejně je David Crane borec, protože v těch nevulgárních sitcomech je fakt král.(28.2.2010)

Je to škoda. S pohledem do minulosti bych nejradši zrušil sérii HIMYM (které 4. řadou dochází dech, taktéž něco na způsob Přátel, jen je to "jinak" natočený, oproti Přátelům slabota). Potenciál The Class rozhodně mělo. Skvěle napsané postavy, za těch 19 (neviděl jsem ale všechny) epizod mi přirostly k srdci tak jako "šestka z Přátel". Co je ovšem důležité - jde to starou dobrou vyšlapanou cestičkou ověřených vtipů (je vidět vliv tvůrců Přátel a Mad about you) a ne zajímavou prací s vyprávěním. Ale kdoví, s klesající kvalitou HIMYM by mohl, jako bájný pták fénix nebo ze seriálového světa Family Guy a Firefly, povstát. Nemuselo by to být špatné.(11.10.2008)

Spolužáci mě doslova nadchli, nemůžu si pomoct ale nechápu jak to že tento skvělí seriál neuspěl? Vždyť je naprosto boží! Na HIMYM sice nemá ale některé epizody my v hlavě zůstali docela dost dlouho, skoro všechny postavy jsou vážně zajímavé a sympatické, Moje nejoblíbenější je jednoznačně Kat ta prostě nemá chybu! Škoda že nebude pokračování, mohl to být jeden z nejpovedenějších sitcomu posledních let, ovšem to neznamená že ta první a zároveň poslední není i tak pořád super.(18.2.2010)

V dnešní době, kdy americká produkce chrlí jeden brak za druhým, nepochopím, proč byl tento skvělý sitcom ukončen hned po první sezóně. Proboha, proč ??? Bohužel takto nám zůstalo pouze 19 epizod s několika zajímavě napsanými postavami. Nezbývá nám než jen si domýšlet, jakým směrem a na jaké vlně by seriál dál plynul. Rozehrané to však bylo dobře. Lina : (ptá se na oběd) Bylo to tak nechutný ? Richie: Ne, nebylo to nechutný. Byl to totiž kuřecí Hitler. Byl to nepřítel celého lidstva !(17.7.2010)

• DaViD´82

Sympatické charaktery, dobře napsané dialogy, chemie mezi herci, nápady a především fungující humor - to jsou indegrience, které by měl obsahovat sitcom, který se snaží zaplnit uvolněné místo po Přátelích. Spolužáci nejsplňují ani jeden z bodů a spíše než aby diváky bavili, tak je s úspěchem iritují.(23.6.2007)