V letadle Boeing 747 trasy z Los Angeles do Paříže, bláznivý vědec CIA dr. Lucas Thorp pašuje tělo, které je nakaženo geneticky zmutovaným virem. Během turbulence dojde k vypuštění hrůzného virusu ven. Paluba letadla je atakována skupinkou nebezpečných zombií. Ti následně obsadí letadlo plné ustrašených cestujících. (LIVINGDEAD)

Jino

S klidným svědomím dávám za jednu hvězdu. Opravdu se to podobá hadům v letadle, ale o to nejde, myslím, že tohle byl 100% záměr tvůrců. Zombies, nebo co to bylo byly opravdu hrozní, gore efekty laciné a lekačky takřka žádné, málem jsem si okousal všechny nehty, i na nohou :-)) ()

destroy83

Nekompromisní béčková zombie jízda, jejíž jedinou vadou na kráse je zbytečně dlouhý úvod plný únavných keců. Celý masakr se odehrává na palubě Boeingu, kde se také nachází pořádně hladová zombie, která se díky turbulenci dostane z bezpečnostní schránky a začne rozsévat zombie nákazu v celé posádce a cestujících. Samotné zombie jsou opět ztvárněny jako rychlé, krvavé bestie vytvořené virovou nákazou (trend je prostě trend), ale toto pojetí nemrtvých se do Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane parádně hodí a dokresluje akční pojetí celého filmu. Divák se dočká i několika vyvedených vtípků a samozřejmě pořádné nálože gore (okousaná jeptiška, několik povedených dekapitací, paluba letadla vymalována krví a další libůstky). Samozřejmě snímek je béčko jak hrom, takže si lámat hlavu s logikou postav či střílením v letadle, nemá smysl. Jedná se o čistokrevnou zábavu, které dávám s klidným svědomím čtyři poctivé hvězdy. ()

t_gon

Do letadla se dá dnes bez větších problému narvat téměř cokoli : malého Transformera, příruční atomovku, holící strojek, hady, lidi samozřejmě, nebo třeba něco exotičtějšího a „chcíplejšího“ než zelenina v Listerově lednici – žravou zombici. Ta se po neskutečně nudném a vleklém úvodu konečně dostane do pozice volného pohybu po letadle a začnou jatka ve velkém. Slovy : „ruka sem, noha tam, co já s něma udělám“ začne zombíku přibývat, cestujících brutálním způsobem ubývat a konečně se dostaví to pravé ořechové co na zombie filmech tak žerem. Tupost postav a jejich zbytečnost jde stranou, pač veškerou pozornost si zaslouží zombíci. Prostě zábava jak prase. Ostatně kde jinde sestřelí připoutaný zombík stíhačku? ()

demented

Vezmite si všetky možné klišé z filmov o lietadlách (turbulencie, prevážanie väzňov, vypuknutie nákazy a čo ja viem čo ešte), pridajte si k tomu zombíkov a dostanente neuveriteľne zábavné béčko, po skuknutí ktorého vám bude na ksichte hrať blažený úsmev ešte aspoň hodinu po jeho skončení. Tak dobre som sa už dlho nezabavil. Odporúča šesť z piatich leteckých spoločností :) ()

liuk

Tento film jsem viděl ještě před jeho přejmenováním z původního názvu Plane Dead. A měl jeden z nejvíc ubíjejících úvodů, co jsem kdy viděl. A takhle jsem trpěl snad celou první půlku stopáže. Představování postav je totiž strašně zdlouhavé a ještě jsou ty jejich charaktery skoro k ničemu, protože když se konečně ve druhé půlce začnou odevšaď valit zombíci, a osazenstvo letadla je dosti efektně kosí, tak znát vlastnosti lidí je úplně k ničemu, protože všichni umí střílet úplně přesně a kdyby si prohodili herci role, nic zvláštního se nestane. Tyto postavy pak putují po letadle v různých skupinách, ze kterého jsem měl pocit jako kdyby Boeing byl rozlehlý jako kanadské lesy a postavy v nich zabloudily. Naštěstí to souběžné rasení hord zombíků je opravdu povedené, škoda té hrozné první půlky, která musela být natočena, aby se mohl tento kus pyšnít filmovou stopáží. 2,5*. ()

jefff

Docela povedený originální zombie horor. Přehlednete-li hloupoučké dialogy, občas úsměvné scény či slabší herecké obsazení dostanete zábavný horor, který odsýpá a nuda se rozhodně nedostaví. Nešetří se zde krví ani drsnými brutálními scénami, triky jsou slušné a až na trošku zdlouhavější první polovinu je to sakra napínavé. Konec byl fakt nervák. Mě to překvapilo a bavil jsem se. Zombie filmy nikdy nezemřou!!! ()

Soweek odpad!

Jsem příznivce béčkových záležitostí, zejména pak hororů s zombí tematikou, ale toto je doopravdy moc. Vemte si Snakes on plane a doslova opište scénář, akorát místo slova "had" napiště "nemrtvý". Posádka letadla samozřejmě nejsou obyčejný podnikatelé či turisté, ale objeví se tu opět lidi jako mediální hvězda, policista přepravující trestance atd. (to proto, aby to zřejmě bylo více zajímavé) Na Gore efektech se tu nešetří, což je podle mne velké naegativum, protože nic nepůsobí tak nerealisticky, jako kompletně rudý interier letadla. Navíc během filmu se udělá taková škoda na letadle, že by to cestující nepřežili ani prvních 45 minut, letadlo se ale pevně drží ve vzduchu. Ke končné sumaci si ještě přimyslete jakoukoli absenci lekacích scén, ne moc povedené zombíky a herce pobrané z televizních reklam na dámské vložky, popřípadě jogurty s velkými kousky ovoce. ()

mosnak

Je spousta filmů na téma zombie a je spousta filmů,které tento žánr zadupávají pod zem! Jako třeba "Zombie přichází","La Horde" a podobně! Tento film si mi prostě musel líbit (jako fanouškovi tohoto žánru je to snad jasné),ale... více než o horor se jedná spíše o nepovedenou komedii,kterou jsem viděl jednou a nejspíš i naposled. Masky super, celkový nápad (zombie v letadle) taky dobrý,ale třeba herecké výkony... některé dialogy.... apod. tento film stahují do slabšího průměru. ()

zdenur

Všechna klišé (nejen) ze zombáren v jednom filmu a překvapivě to funguje. Originální prostředí a vzhled zombií. ()

Illy

Pomalý rozjezd, logika stranou (v letadle se střílí veseleji než v Íráku po civilistech, a ovládat a přistávat jde lépe než s větroněm), ale zábava to byla. ()

Hapretor

Příjemně překvapilo. Sice blbost, kravina, laciné, ale zábavné ... a to dost. Několik povedených vtípků a konec sice čekaný, ale vtipný. Trocha sebeironie nebyla na škodu. ()

Pitryx

Jakmile se to odhalilo jako klasická zombiárna, bylo po parádě. Některé efekty ušly, zato jiné byly dělány snad ožralým amatérem. Dějově klasika, není co psát. Hodnotím trochu toho gore a občas dobrý zásek. ()

Cechyno4

Opravdové béčko. Hrozné dialogy, slabší herci a opravdová spousta nelogických scén. Ovšem pro mě posledních 40 minut více než dobrá zábava. Do toho pár skvělých záběrů. Ano je to sice béčko, ovšem kdyby všechny hororové béčka měli tolik akce jako toto dílo, nezlobil bych se :) Lehčí nadprůměr. ()

CrazymanM

Opravdu dobré béčko,tom jsem ani nečekal.Sice to letadlo bylo nějak moc rozlehlé,ale zombie byly dobré,nějaké to napětí tam taky bylo,spokojenost! ()