poster

Vlci

 • Kanada

  Skinwalkers

 • Německo

  Skinwalkers - Fluch der Wölfe

 • Slovensko

  Súboj vlkolakov

Akční / Fantasy / Horor / Thriller

Kanada / USA / Německo, 2006, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (97)

 • misterz
  *

  Myslím, že túto úbohosť ani nemá zmysel nejak bližšie komentovať. Dejová linka bol jeden veľký chuchvalec trápnych blbín bez zjavnej náväznosti. Skrátka jedno veľké rozhárané nič. Už úvod mi prišiel veľmi zlý - tu som mal dojem, že sa pozerám na nejakú 152. časť 28. série o tom, ako na Zemi ostali iba dve skupinky vlkolakov, ktoré sa vzájomne preťahujú o jedného "zázračného" chlapca - žiadne uvedenie do deja, jednoducho systém hŕŕŕ poďme na vec, pričom sa tu všetko točilo len o tom istom a to v jednej dejovej vrstve a v jednoliatej banálnej mase utekáme-chytáme. Obsahová stránka teda nula bodov. Ale masky boli celkom slušné, to jediné ako-tak obstálo. Na hranici odpadu. 20/100(18.7.2019)

 • vesper001
  *

  Lykantropie jako nemoc i historická skutečnost mě velmi zajímá a stejnou měrou mi jdou na nervy filmařská znásilnění vlkodlačího tématu. Scénář Vlků sice měl jistý potenciál – vlkodlaky dělí na „nemocné“, toužící po vykoupení, a „narkomany“, kteří se dobře baví; jedni žijí jako spořádaní občané, druzí jsou motorkáři (*). Tím ale klady končí. Okaté dítě v ohrožení vede hitparádu megaklišé, a vůdce zlých sice dramaticky pohazuje kadeřemi, jenže naneštěstí vypadá, jakoby po nocích raději navštěvoval Modrou ústřici, než vyl na měsíc. Triky a výprava jsou k pláči a o hereckých výkonech nemůže být vůbec řeč. V panoptiku prapodivných figurek v yettiovských maskách je obzvlášť nesnesitelná postava matky roku, kolem které musí skoro hodinu lítat kulky a chlupy, než jí dojde, že její potomek je spasitel dvojí krve a fakt, že o něčem v životě neslyšela, nebo tomu nevěří, neznamená, že to neexistuje. Což vlastně platí i tak všeobecně. ;)(11.3.2013)

 • Jazzzz
  ***

  Vůbec ne špatné, v celku i pěkně koukatelné. Efekty jsou celkem podařené a i vlkodlaci byli dle mého vkusu mnohem lépe udělání než například v Psích Vojácích. Dialogy - nemůžeme očekávat žádné zázraky, jde pouze o horůrek nikoli o drama stavěné na logičnosti rozhovorů a myšenkovou dokonalost. Někdo drbe dost originální pojetí vlkodlaků, ale já tohle filmu zazlívat nemůžu - dle mě nikdo nemá právo na to jak má a nemá vypadat fantastická nestvůra a to že někdo postaví vlkodlaky proti sobě mi vůbec nevadí. Dokonce se mi i líbilo to jak se naplnilo poselství a zápletka s chlapcovím otcem tomu také dodává šťávu, ale ten konec film trochu degraduje - kdyby to skončilo alespoň trochu lépe mohl se tento horůrek vyšvihnout i na celé 4 hvězdy...(16.9.2008)

 • Scar
  **

  To, čo by bolo pred dvadsiatimi rokmi kultovým filmom je teraz jasný podpriemer. Niektoré zábery sú fakt zaujímavé, ale je to málo. Ani jeden herecký výkon film nepodržal na hladine priemernosti, ani efekty či hudba. Jedna žena v podprsenke ešte kvalitný film neurobila.(4.11.2008)

 • Looser
  odpad!

  Dost velká tragédie, jako hallmark TV show bych to ještě pochopil ale jako celovečerní film je to opravdu úpadek. Obsazení, scénář, triky i masky jsou jak z výprodeje.....(17.8.2007)

 • Soweek
  *

  To si ze mě chtěli udělat prdel nebo co????(8.12.2007)

 • sedm.1
  **

  Špatné béčko tovřené špatnými maskami a špatnými herci!Kvalitnější se mi zdáli snad jen přestřelky,které měli šťávu,zbytek byl opravdu ale jen nedobře natočený film.S horrorem to každopádně nemá nic společného.Námět mě původně docela lákal,boj mezi vlkodlaky by se dal využít v ať už pořádná jatka,tak nebo v alespoň superakční jízdu,autoři z toho ale vytvořili jen prachbídnou televizní inscenaci.(16.10.2008)

 • zolo23
  *

  A toto čo bolo? Takýto suchý ,otrepaný scenár by napísal aj začiatočník na filmovej škole umenia, alebo ako sa to volá... Proste hrôza na entú.(8.3.2010)

 • piserius
  **

  No tak příběh nic moc, herecké výkony také takové. Těšil jsem se, že alespoň masky budou pěkně propracované, ale kde nic, tu nic... Takže spíš takový lehčí podprůměr.(21.7.2008)

 • Šakalík
  **

  Ukázkové béčko s velmi slabým příběhem, ve kterém sice není o akční momenty nouze, ale jinak je to spíše k pláči. Scénář je z logického hlediska děravý jak řešeto, některé dějové veletoče působí velmi těžkopádně a vůbec celý koncept boje dvou vlkodlačích skupin o jednoho chlapce, který kdovíproč má moc zbavit tuhle populaci jejich prokletí, či daru (to záleží na úhlu pohledu), mi přišel takový ušmudlaný, protože na to, jak zásadní roli tento chlapec pro vlkodlaky představuje, se celého souboje zúčastní asi jen deset z nich. A pak ty vzájemné vztahy. To, že vůdci znepřátelených táborů jsou bratři, bych ještě možná ustál, ale když – pozor SPOILER – velitel záporáků zjistí, že onen chlapec je jeho syn, to jsem už kroutil hlavou, protože tohle je prostě děsný kýč. A tak je na celém filmu zajímavá snad jen závěrečná pasáž ve fabrice, která mi nápadně připomněla konec jednoho legendárního filmu (schválně, co vám to říká – matka, ozbrojená brokovnicí, chrání svého syna před ne-člověkem, přičemž jí pomáhá druhý ne-člověk a celé se to odehrává v továrně. Nevíte? A co třeba tohle? :-))(19.8.2011)

 • VanTom
  *

  Zase tu máme nevinného vyvoleného chlapce, o kterého se rvou dvě frakce vlkodlaků, protože podle legendy bla bla bla. Debilní scénář doráží mizerně zrežírovaná akce.(28.2.2014)

 • Kalper
  odpad!

  Tohle ani Rohona Mitra nezachránila. Naprostá demence scénáře zabila celý film.(5.3.2009)

 • iXtr3m3
  **

  Slabota. Triky neurazili, ale obsah určite. Na dve hviezdy to vytiahli len tri mená Behr, Koteas a Mitra. Ostatné nestálo za reč. Ani poriadny horor o vlkodlakoch, ani sci-fi, ani fantasy a aj akcie bolo málo. To si radšej xkrát pozriem akúkoľvek časť Underworldu ako toto.(1.1.2019)

 • Zombi
  *

  Dvě bandy vlkodlaků bojují o život kluka který je může od jejich prokletí osvobodit, jedna ho chrání, druhá jej chce zabít, většinu času vypadají jako lidi, zlí jezdí na motorkách a působí rádoby drsně, hodní působí… hodně :o) Střílej po sobě z klasických zbraní a na konci se poškádlí i ve vlkodlačích podobách. Nejzábavnější mi přišla poslední scéna s falešnou kostrou, když pominu to, že z té ženské je najednou drsňačka. Vyhněte se tomu, logika se tohoto natáčení nezúčastnila a ani zábavný to není, vlkodlaci chodí jako lidi a vlkodlačice má podprsenku… stačí?(25.12.2007)

 • Illy
  *

  Ne e. Demence na entou. Filmy o vlkodlacích mám rád, ale spolu s Krev jako čokoláda mi přechází chuť.(9.1.2008)

 • Eldoth
  **

  Kromě dvou technicky slušně zvládnutých a dobře nasnímaných přestřelek ...a jedné zajímavé, taktéž velmi dobře nasnímané soulože, nenabízí tento horor nic zajímavého. Atmosféra u bodu mrazu ...Kde nic, tu nic ...(5.11.2008)

 • Prochy38
  ***

  Jo, hodně slabé. Takové jako fakt průměrné B-čko. R. Mitra je teda sexy jako vždycky. Ale tohle moderní pojetí filmového lykantropismu je opravdu hodně nepovedené. Ale hrají tam pěkné ženy, problém dokoukat jsme neměl. Film na **, ale * pro Rhonu.(18.10.2010)

 • doddo2012
  *

  Rhona Mitra je asi to, čo ma zaujalo na filme najviac. Zas vlkolaci, na ktorích sa nedá pozerať a ide z nich skôr smiech ako strach. Prečo sa už režiséri nedokážu zhodnúť na tom, ako by mali vyerať. Mohli by si napríklad brať príklad z Van Helsinga. Inak dej nebol ničím okrem Rhony zaujímavý.(21.9.2011)

 • killerbean
  **

  Dve skupiny vlkodlakov. Jedna dobrá a jedna zlá. Avšak obe sú rovnako trápne. Zlí vlkodlaci vyzerajú ako vyslúžilé rockové hviezdy a dobrí ako vystrihnutý z nejakého náboženského magazínu. Tak neuveriteľne gumených nesympatických a ťažko zapametateľných hercov som už dlho nevidel. Príbeh, nech sa snaží tváriť akokoľvek vznešene, je predvídateľný a nezáživný. Zo sľubovaných súbojov dvoch znepriatelených skupín ostalo iba pri dvoch divokých a drsne pózerských prestrelkách a keď sa konečne dostaneme k jedinému súboju vlk vs. vlk je to hrôza. Jediným plusom sú masky, ale tie tento film určite nespasia. 40 %(3.11.2008)

 • chalp
  *

  Po Underworlde začiná celá ta subkultúra hororov s upírmi a vlkodlakmi pomaličky zomierať...mali by byť chránene niejakým trademarkom, aby sa k ním retardi ako napríklad James Isaac nemohli dostať.Hviezdička za mojho obľúbenca Kima Coatesa, inač som tu fakticky nijaké pozitívum nevidel.(10.2.2009)

 • Matros
  **

  Někdy si řikám co to do háje udělali filmaři s vlkodlaky a upíry (ano, Stmívání).... Totální splácanina, masky děs, příběh klišé a nuda. Ale ta přestřelka na začátku je super.(26.2.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace