Vlci

Súboj vlkolakov

Akční / Fantasy / Horor / Thriller

Kanada / USA / Německo, 2006, 110 min

• fmash

Lákavé téma, naprosto nenaplněná očekávání. Mraky klišé, málo momentů, kterými by byla jejich přítomnost vykoupena.(19.6.2011)

A mě se to líbí!!(31.3.2012)

• brasek

Atmosférou a napätím patrí tento snímok medzi to podpriemerné, celková myšlienka snímku je ešte na tom horšie.(15.3.2014)

• tom05

Tak tohle je průser. Horor? To těžko . Vlkodlaci? Ani omylem! A těch nesmyslů tam bylo i na mě příliš , a to už je co říct ( proč , proboha nepřivážou , pokousanou dceru jako první - to se mi fakt sevřelo všechno co se sevřít mohlo !!! ). Neočekával jsem nic světoborného , ale tohle bylo opravdové utrpení.(7.1.2008)

Tak jo,máme tady dvě smečky vlkodlaků,jedni už nechtějí být vlkoldaky,tak chrámní bájného kluka,který je má nějakým způsobem zachránit,pak druzí vlkodlaci,kteří chtějí zůstat vlkodlaky a zabít chlapce... a co vše uvidíme? Hezké herce,kteří pálí jednu stříbrnou kulku za druhou,masky které sice nejsou moc obstojné a reálné ale zato příjemný děj,který má hlavu i patu i příjemnou atmosféru.(7.9.2008)

B horror, ale nenudil jsem se, takže to je za 3*(3.5.2009)

• Naranyan

Tak to bylo velice slabé a nezachrání to ani nádherná Rhona Mitra. Zlatý Van Helsing.(29.9.2009)

• Xpat

Šmarjápano. Dnešní zpracování vlkodlaků je opravdu žalostné. Čím dál více vypadají jak přerostlé opice. Ne, ne, ne!(12.10.2010)

• Saren

Asi není úplně v pořádku, když vám horor způsobí záchvaty smíchu namísto strachu.(28.11.2012)

Můj osobní guilty pleasure, protože přeci jenom uznávám, že je to pitomina, ale mě to prostě čas od času baví. S Underworldem se to třeba vůbec nemůže srovnávat, ale i přesto jde o docela dobrou zábavu. Pravda akční scény, kde se střílí cool na všechny strany tahají za oči svou umělostí a drsností, která má být, ale není a v spíš vypadá trapně, ale čert to vem. Pokud u toho nechci myslet, svůj účel film splní a to i přes logické kiksy, které zde taky můžeme vidět. Náznaky dobrého filmu tu jsou, ale jsou nedotažené, jinak by se jednalo o velmi dobrý film, kdyby se vše rozvedlo (téma otec - syn, původ Skinwalkerů atd.) K tomu si připočtěte Rhonu Mitru a Natassiu Malthe a je vymalováno :-) No a stejně si myslím, že Skinwalkers je lepší název než český překlad "Vlci". :-)(1.11.2013)

• Mark1983

Lehký podprůměr.(18.10.2015)

• uprchlice

Film "Vlci" režiséra Jamese Isaaca z roku 2006 je pouze pro diváky, kteří si nepotrpí na luxus a spokojí se pouze s podpruměrnými herci, špatným scénářem, nulovým dějem a především s žádnou akcí. Krev tam nestříkala proudem a vlci vypadali jako z počítačové hry doby kamenné. Takovýto propadák natočit to muselo chtít hodně sil, jelikož tvůrci ho odbili nelítostným způsobem a opravdu zneuctili horory s vlkodlaky. Kamera se všelijakým způsobem otáčí sem a tam, ale nezabírá tu správnou akci. Prostředí ve kterém byl film natočen je sice zapadákov, ale vlastně je to hloupočký pokus o "originalitu". Stejně tak celý děj o chlapci, který dokáže zrušit proletí vlkodlaků. Tvůrci neměli nejmenší tušení, jak natočit správný horror s vlkodlaky a tak raději, než, aby od filmu ustoupili, vymysleli tuto "vlčí hovadinu". Jedinou pozitivní věcí bylo obsazení Jasona Behra, který sice nehrál originálně, ale ve filmu působil lepší dojem, než ti ostatní. "Vlci" jsou jednoznačný propadák, ale oproti filmu "Vlkodlak" z roku 2007 je to "oscarový velkofilm".(9.3.2016)

• Zedus

Všem kdo uvažují o shlednutí tohoho filmu doporučuji, aby těch 110 minut využili jinou duležitějši činností například dloubaním v uchu, protože i to je větši horor než tahle ubohost.(15.8.2007)

• elisak

Já jsem odpad ještě nikdy nikomu nedala. Ani Blood and Chocolate, jak už tu bylo zmíněno. Ale větší hloupost jsem v životě neviděla. Ty masky? To jsme snad na maškarním?(26.1.2009)

• Monikasson

Viac bezduchá a miestami blbá strieľačka,ako vlkodlačí lov.Skupinka ostrých chlapov a žena idú po ulici a zrazu "beng,beng,beng" prestrelka znenazdania,záber na malého chlapca a o ničom rečí okolo toho a zrazu sa všetci niekde zavrú lebo ide noc a maminka chlapca zistuje,že ani sama nevie s kým má dieťa.Potom prestrelka v nemocnici a vyvražďovačka v dodávke,ktorú dopĺňajú zase veľmi husté reči a konečne tu máme vlkodlačie finále. /facepalm(20.3.2013)

• Andy.222

Za tu halloweenskou scénu. Jediné čemu jsem se (aspoň) s chutí zasmál.(18.4.2013)

• andy60

Problém tohoto filmu vidím v tom, že nedokáže vybudovat žádnou atmosféru. U hororu by člověka mělo alespoň občas mrazit v zádech, alespoň občas by sebou měl leknutím cuknout. Abych jen nehanil - na hlavní hrdinku se koukalo celkem pěkně.(17.3.2014)

1 2 3 4 5 následující >>