poster

Kung Fu Panda

 • USA

  Kung Fu Panda

 • Slovensko

  Kung Fu Panda

Animovaný / Akční / Komedie / Dobrodružný

USA, 2008, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  ***

  Kung fu Panda svou zavalitou postavou dlouho klame tělem. Tváří se jako ‚jiný‘ animák, který těží z fajn prostředí, charismatických hlasů a vynikajících (!) akčních scén. Jenomže na výšlapu do závěrečných schodů postupně dochází příběhu dech natolik, aby nakonec jenom sípavě odříkal několik morálních pouček, a divákovi došlo, že vlastně DreamWorks jenom obměnil mustr prvního Shreka, bez popkulturních narážek a s více mrkáním na děti. Škoda, s tou parádní animací si mohli podat ruku s Pixarem.(26.10.2008)

 • Renton
  **

  Scénář: Jonathan Aibel, Glenn Berger .. Když pominu PIXAR (krále animované zábavy) tak musím smutně konstatovat, že konkurenční studia rezignovala na jakoukoliv originalitu a cit pro příběh a ve snaze vytřískat jakkoliv peníze své produkty povětšinou cílí pouze na děti s tím, že od dospělých jim stačí prachy za doprovod ratolesti, ale na oplátku jim takřka nic nedávají. A jelikož došla inspirace v domácích vodách, obrací se do cizí, třeba asijské kung-fu mytologie. Co naplat, že je výsledek infantilitou nasáklý, PO je tragéd a tragicky nezábavné jsou jeho eskapády. Hlavně, že kasička chrastí. Pro mě zbytečný, plochý animák, který mi nic nedal, spíše vzal.(7.8.2008)

 • Phobia
  ***

  Všechny ty kůůl kuňkfu záběry měly zřejmě vyvážit nedostatek vtipu hlavně v druhé polovině animáče... Hmm, ale když já se chci u tohoto typu filmů pro celou rodinu v první řadě smát, bojová umění a morální poselství by měly být pouhými přídoprdky k bránici rvoucí zábavě. "Kung fu Panda" mě nezklamal, na to byla má očekávání příliš nízko, nicméně k užaslým vzdechům a frenetickému tleskání rukama mám velmi daleko. Solidní, nikoliv výjimečné. 68%(9.6.2010)

 • Fr
  ****

  Prostředí Kung fu je (pro mne) v animáku něčím novým, neokoukaným a hlavně FUNGUJE!! Hrdinové zde dělají věci, které děti z pohádek tolik neznají (podotýkám z POHÁDEK !!). A můj mladej to okomentoval slovy: ,,konečně něco jako Shrek !!“ A bavil se náramně! A já? A není to jedno? Není!! P.S.: s přítelkyní (zletilou) jděte ale raději do jiného sálu...(5.8.2008)

 • ORIN
  ***

  Když pominu avizované původní znění s titulky a z toho vycházející někdy naprosto úděsný český dabing, dostalo se mi povětšinou kvalitní podívané s úžasnou animací. Neustálé výbuchy smíchu diváků a konkrétně jednoho jedince jsem většinu času příliš nechápal a to se v podstatě směju každé hovadině. Pár opravdu vtipných okamžiků by se přesto našlo, zejména při vzájemné konfrontaci Poa a ostatní skvadry. Po druhém zhlédnutí v originálním znění možná zvýším na 4*, takhle jen lehký nadprůměr.(28.6.2008)

 • - Jackie Chan nenamluvil svou postavu jen v originální angličtině, ale i v kantonštině a mandarínštině. (Rodriguez)

 • - Charaktery bratří Shawů jsou poctou skutečným Shawům, kteří v 70. letech produkovaly v Honkongu kung fu filmy. (Rodriguez)

 • - Všechny bojové styly použité ve filmu, vycházejí ze skutečných bojových umění. Odborníci označili animované bojové styly za velmi věrohodné. (Rodriguez)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace