Znáte to, převlíknete se za rajcovního andělíčka a jdete požádat svou snoubenku o ruku. Jenže ona místo nadšeného “ano” dostane infarkt a před vašima očima to s ní sekne. Pech co? Nic horšího už se vám v životě stát nemůže. Pak si zajdete s kámošem na jídlo do bufáče, kde vás zaujme jedna pěkná zrzka, jen tak ze srandy jí nabídnete svatbu, spoustu družiček a obří dort. Ale co když řekne, že do toho praští? (Fary)

sskrblik

Něco málo vtipnýho se tu najde, ale je toho hodně málo... jinak je to další zbytečná americká tuctová komedie - není třeba více dodávat. ()

blackJag

Totální hovadina. Rád bych řekl, že mi to prostě nesedlo, protože normálně jsem k všelijakým filmům různě benevolentní, ale v tomto případě prostě nemůžu. Romantický film, kdy oběma hrdinům úpěnlivě přejeta, ať už konečně zhebnou, nebude asi úplně košer, ale komedie, u které jsem se zasmál jednou (když oba hlavní trotlové vrhnou se hladit břicho domnělé těhulce), to je prostě kardinální průser. Je fajn, že tvůrci chtěli přistoupit k notorickým zvratům a námětům novátorsky (je pravda že vedlejší postavy jsou neskutečným výkvětem - nicméně jeden jak druhý ultra nesympatico), ale k čemu to je, když je to tak strašnááá nuda?!? A to to trvá jen půl druhé hoďky. Humusácké scénky, jako když si Isla Fisherová rozetře sopel po tváří jako výsledek breku, to je jednoduše hrůza. Naposled jsem tak toužebně očekával závěrečné titulky (ano, byl jsem na tom v kině) a po skončení filmu cítil neuvěřitelnou úlevu, když jsem tak tak přežil návštěvu předělávky Fanfána Tulipána. Divím se sám sobě, že nedám "odpad", ale snad kvůli té jedné vtipné scéně nedám... 10% ()

cross

Víte, on to vlastně nebyl zas až tak špatný film, ale jak mohu dát lepší hodnocení něčemu, co mě 90minut nepředstavitelným způsobem nudilo, z čeho nebyla cítit ani špetka inteligence a kde i vtipy byly tak toporné až budili úškleb ve tváři... Amor ulétl špatným směrem a mě při tom rozhodně nepobavil ani trošinku... ()

greetchen

Na romantickou komedii velké překvapení. Je to vtipné a nejvíc se zasmějete věcem, které vlastně nemají v romantické komedii co dělat. No i když... U filmu, který začíná smrtí snoubenky na infarkt těsně po žádosti o ruku, se vlastně ani ničemu nedivím. Takových švihlých momentů je tu spousta a přiznávám, že jsem se u nich chechtala nahlas. Dávám tři a půl hvězdičky, poslední ždibec ke čtyřem je za ten potěšující nadstandart v rámci svého žánru. ()

D28

Po chvíli sledovania ma napadlo-toto sa malo volať Bláznivá, hlúpa láska.Nenašla sa tu jediná postava, ktorá by sa nesprávala bláznivo alebo hlúpo.A preto celkom nerozumiem tomu, že nakoniec film nebol ani hlúpy,ale ani dostatočne bláznivý a rehotavý, čo vlastne mal.Prevládla romantika, avšak priemerná.Jednoducho mi chýbal vtipný Amor. ()

Magniel

Čekal jsem 40 dní hladu, žízně a utrpení... Dočkal se 90minut, kde jsem jedl rumové pralinky, nepil a musím přiznat, že víceméně i bavil. ()

zolo23

Príjemná odychovka ktorá ma ozaj prekvapila, ale asi horšia ako American Pie. Jason Biggs má asi v osude hrať debilov. ()

Hollohlaway

Jason Biggs má snad už napořád přilepený role loserů, podivínů a zkrachovanců. Naštěstí mu to pořád ještě jde, a v tomhle lehčím ( točí on i nějaké "těžší"?) kousku jsem to opět skousnul. Naprosto průměrná komedie o o sbližování dvou náhodně se potkavších lidech, kteří hledají a hledají... a hledají. Ovšem nevědí co, a až tenhle pokus jim kupodivu vyjde. Nad slabý průměr to vytáhne několik naprosto ultimátních gagů ( já ale nejsem těhotná ) a okouzlující Isla Fisher. Neurazí, neublíží. ()

giovanni3

Velice podivná romantická komedie, kde se ,,snoubí,, trapné scény s vynikajícími nápady / příjemní herci s otřesnými atd... Co se týče kladů, tak jednoznačně nápad, že jen tak řeknete servírce ,,Vezmeš, si mě?,, a ona řekne ,,Ano.,, , ač Vás vůbec nezná. Hlavní dvojice se povedla a scény s nimi mají své kouzlo. Mezi zápory jednoznačně patří: nechutné scény s Biggsovími rodiči + trapný expřítel Isly Fisher + její nesympatičtí rodiče (kde se ,,vtip,, snaží tvořit skrze židovství) + otřesný otce na útěku + šílené scény s policií + ,,vtipní,, a ,,zajímaví,, kamarádi Isly + neustálé snové diskuze s mrtvou přítelkyní (kterým nasadila korunu diskuze v kostele) atd.. => Kdybych bral v potaz pouze ústřední dvojici + Islynu kamarádku (a nahradil ji za někoho normálního) a Biggsova dlouholetého kamaráda, tak bych řekl kvalitní romantika co má zajímavý nápad, herce i průběh a měl by tak na pěkné 4* možná i víc.. a kdybych vzal ten zbytek tak by to byl jasný odpad. Dávám 2z5. ()

Soweek

Komedie s Jasonem Biggsem mají svůj styl a každý kdo do takového filmu de, ví co od toho má čekat a kolik si od toho může slíbit. Ani tento případ není vyjímkou. Navíc si prostě zamilujete zrzavou panenku Islu Fisher:-) ()

cyberhawk

Po stupidnim a nepochopitelnem zacatku jsem si rikal, na co me to ty holky proboha vzaly... ale postupem casu se z toho vyklubala naprosto prumerna teenagerska komedie na jedno odpoledne, pokud nemate co delat a v kine nebezi nic lepsiho. ()

dr.jacoby

Pohodová, zaujímavá komédia na jedno - dve pozretia. Jason Biggs je schopný herec, ale hodí sa asi len na tekéto druhy komédii. Priemer, pár krát som sa naozaj dobre pobavil. Top scéna je záležitosť s tehotnou - netehotnou ženskou v dopravnom prostriedku. A zopár postáv v tomto filme je naozaj poriadne crazy, alebo žeby všetky? ()

Eraserhead

Film začíná neuvěřitelně trapnou scénou, která končí neuvěřitelně vtipně. Vyprskl jsem smíchy a pak ještě několikrát, což se mi u romantických komedií často nestává. Skvělý Joe Pantoliano. ()

dopita

Romaťák je to hodně přitaženej za vlasy, nicméně ve filmu je dost humoru, kterej tenhle nedostatek hravě nahradí. Některý hlody se fakt povedly. ()

Guzmicz

Jak udělat parodii na romantické filmy s ujetým humorem a bez zbytečných fekálností? Zde je důkaz, že to jde! Tento film obsahuje typický scénář romantického filmu, který tvůrci překopali do takové komedie, která dokazuje, že není potřeba film přeplácat úchylnostmi a fekálnostmi, aby mohl být vtipný. Vřele doporučuji. ()

Mikeowka

Tak tenhle film je totální úlet od začátku do konce... :D Vybrala jsem si ho kvůli Biggsovi, na kterého mám celkem úchylku a rozhodně mě opět nezklamal :)) ()

sona123

Už jsem to pochopila - film s Islou nemůže být nikdy totální propadák. Stačí, aby tenhle diblík zavrtěl zadečkem, usmál se do kamery a slunce se vynoří zpod mraků. Je úžasná a já ji miluji. Jo, jinak to byla úplná ptákovina, ale to vůbec nevadí, já si to užila. ()

Greg25

Šílená groteska, která se scénaristovi krapet vymkla z rukou. S Amorovým úletem je to jako na houpačce, takže perfektní scény střídají ty poněkud trapné, či lehce ukřičené. Jako celek to taky nepůsobí úplně celistvým dojmem. Na druhé straně to nepostrádá nadhled i jakousi vyhrocenost některých situací, které tomu dodávají šmrnc. Romantické to vlastně taky moc není, ale pár vydařených originálních vtipných scén se tu najde. Každopádně netradiční, a to se v daném žánru cení. 60% ()