Znáte to, převlíknete se za rajcovního andělíčka a jdete požádat svou snoubenku o ruku. Jenže ona místo nadšeného “ano” dostane infarkt a před vašima očima to s ní sekne. Pech co? Nic horšího už se vám v životě stát nemůže. Pak si zajdete s kámošem na jídlo do bufáče, kde vás zaujme jedna pěkná zrzka, jen tak ze srandy jí nabídnete svatbu, spoustu družiček a obří dort. Ale co když řekne, že do toho praští? (Fary)

Skip

Jen jednou jsem se zasmál, když povedený tatík citoval přečetl štědrovečerní zápis ve svém vděčníku. Jinak to byla nudná komedie. ()

sssssycak

Mám rád bláznivé, romantické komedie. Mám rád i Islu Fisher. A tek není divu, že se mi i tento film celkem zamlouval. Originální nápad, nádherná Isla a poměrně vtipný Bigss. To všechno funguje dobře, a tak se děj svižně a jistě line kupředu jasným směrem. Jediné, co mě mrzí, je jistá nedotaženost a nevyužitý potenciál. Ze situace, kdy se dva naprosto neznámí lidé ocitnou v jednom bytě a mají fungovat jako pár se vším všudy, se dalo "vytřískat" mnohem více vtipných momentek. Takhle - bohužel - jen za 4*. ()

Gereth

Průměrná komedie s několika výkyvy oběma směry. Westona už mám prostě zafixovaného jako šílence a dost jsem se divil, že tu hrál víceméně nejrozumnější postavu. Zbytek vedlejších charakterů byl tak půl na půl. Kamarádi fajn, rodiče trapas, policajti super. Celkově ale spíše roztomilé než vtipné. Vidět na druhé straně restaurace obsluhující Islu Fisher se špagetou ve vlasech, tak jí snad požádám o ruku také. // 65% ()

Gee.Rocks

Z amerických rom-kom už asi nejde vytřískat víc, takže je to všechno stejné a ve finále nudné, protože pořád dokola už to nebaví nikoho. Tady mě nalákala na špek Isla Fischer - je úžasná vždy a nikdo ji nestáhne dolů. Amorův úlet je průměr. Když zrovna není nic v televizi, tak tohle je asi nejmenší zlo. ()

Aljak

"Veríš v osud? - Nie! - Ani ja, vidíš sme si súdení, vezmeš si ma?" ... Tak celkom dobrá romantická komédia, na ktorej sa dalo celkom dobre zasmiať, hlavne scénka s tehotnou ženou v autobuse stála za to :D Ale zase nedá sa povedať, že by to bolo niečo extra výnimočné. No ako film na odreagovanie, oddych a pobavenie môže byť. Jason Biggs určite nesklamal, Isla Fisher je veľmi sympatická. ()

bourec

Šablonovitá romantická komedie s příšerným J.Biggsem,ve které je pár vtipnejch scén a která má plus v podobě krátké stopáže.40%. ()

dezorz

Na americku post kolacovsku priamociaru romanticku komediu netradicne nepriamociary, nevulgarny, premysleny a az britsky uchylny humor. ()

Icefist

Mě to zklamalo a to zejména v tom, že to bylo hrozně přeplácaný a překombinovaný. Protože ta základní myšlenka nebyla špatná a dalo se z toho vytěžit rozhodně víc. Párkrát jsem se zasmál, to zase jo, ale celkově tam bylo dost úseků, které mi naopak lezly krkem. A ačkoliv obecně nemám moc rád zrzky, tak tady mě uchvátila Isla Fisher. Nebýt jí, tak to bylo asi ještě míň, než 50 %. Oblíbená část- Katie a její první návštěva pravého otce ()

KajusaK

Komedie z trošku jiného soudku :)) .. Nechybělo málo a byly by to hvězdy i 4 .. Zakončení bylo originální, Jason Biggs skvělý..Pár super vtípků se taky našlo.. ()

KatanaCZ

Skvěle jsem se pobavil! Je to sice omleté téma, ale oděné do parádního kabátu. Hodně vtipným situací, sympatické obsazení, nenáročný, ale pěkný děj... ()

tom88

Hollywoodsky priemer a oddychovka, pri ktorej sa nemusí každý baviť , ale určite som si našiel aj ja zopár sympatických scénok. Popcorňák a vymývač mozgov je slabé slovo. Jednoducho nečakať nič je najlepšie. 55% ()

LukeUp

Taková sympatická oddechovka, která neurazí ani nenadchne. Místy lehce stupidní, ale nejsem náročný divák. 60% ()

Radiq

Sice taková jakože blbost a navic s romantickym nádechem, ale na druhou stranu slušná oddychovka s několika veselejma fórkama, ktery mě kupodivu od srdce rozesmály. Nebo od střev, to už nevim. Každopádně jakože Biggse moc nemusim, tady mi ani nevadil a Isla Fisher je zas docela koukatelná kočka, takže tak... Jinak téměř dokonale "happy" happy end se dal čekat, ale proč ne, když to pak už jede v koleji jasně vedoucí ke štěstí ever after. ()

Mrkvič

Typická romantická komedie. Na začátku je plna nápadů a často výborné zábavy a ke konci je to trapný až to bolí. Bohužel obojí u Amorova úletu platí dvojnásob. První polovina překvapuje, šokuje a baví. Druhá je čitelná jak máloco a spousta diváků se za autory musí stydět. Nechápu jak může vzniknout film plný takových rozdílů. ()

JimmyII

Při očekávání ultraslátaniny s vulgárními vtipy může Amorův úlet docela překvapit. Není to moc romantika, jako spíš lehce střelená komedie, která je docela milá. Slabší tři hvězdy, hlavně za sympaťáka Biggse a roztomilou Islu. ()

Pavlínka9

Wau :D Dobrá pakárna :D Biggse nemám ráda :D Jediné co je na celém filmu fajn, jsou dvojice rodičů, kteří jsou správně střelení :) ()

brando odpad!

Jednoduchá rovnice: Moje zvyšující nechuť vydržet tenhle patvar v kině až do konce, byla v přímé úměře mého těšení se na to, až ho tady hodím do odpadu. Film je scénaristicky bezradný, stále se jednotlivé motivy otravně vracejí (vemu si ho / ji , nevemu si ho / ji ) , ubývající čas nenabízí nic zajímavého. Ani dobře obsazený Joe Pantoliano film nemůže zachránit. Nejhorší film na kterém jsem v kině kdy byl. ()