Znáte to, převlíknete se za rajcovního andělíčka a jdete požádat svou snoubenku o ruku. Jenže ona místo nadšeného “ano” dostane infarkt a před vašima očima to s ní sekne. Pech co? Nic horšího už se vám v životě stát nemůže. Pak si zajdete s kámošem na jídlo do bufáče, kde vás zaujme jedna pěkná zrzka, jen tak ze srandy jí nabídnete svatbu, spoustu družiček a obří dort. Ale co když řekne, že do toho praští? (Fary)

ANTYCHRYST

Tenhle nenápadnej film je opravdu milé překvapení. Moc jsem od toho nečekal a o to víc jsem spojkojen. Filmy s Jasonem Biggsem mám rád, ani tady se nevyhnul rad od otce a daru v podobě erekčního kroužku :) Hodně dobrá je jeho nová filmová partnerka Isla Fisher ta je opravdu k nakousnutí a správně trhlá. Tahle romantická komedie se dá určitě skouknout víckrát a rozhodně nebude nudit. Závěrečná scénka ve vězení je dost dobrá. ()

topi80

Zajímavý námět, který však nebyl využit kvůli tomu, že si tvůrci nedokázali ujasnit, zda chtějí natočit zábavnou řachandu nebo film, který se snaží hrát si na relativně seriózní romantiku. ()

jojoping

Odporúčam všetkým priaznivcom nahlúplych romantických komédií. Nečakajte nič úžasného, len si sadnite a vychutnávajte si stupídne fórky. Určite nebudete sklamaní! ()

Maxmilian

Hodně přitažené za vlasy. No ale je to tipická americká komedie, takže jsem od toho moc nečekal a udělal jsem dobře. Rád jsem se na film podíval, rád jsem se (trošku) zasmál, ale víckrát ho vidět nepotřebuji. Předem hodně předvídatelný děj. Stačilo si prohlédnout ukázky k filmu a vše ostatní jsem si téměř domyslel. A musím říct, skoro jsem se trefil. Prostě romatika, kde nechybí ani happyend. Amerika už moc nepřekvapí s romantickou komedií. ()

Marrianna

No, no, no....co to ... já jsem teda dost zklamaná a to mám Jasona Biggse upřímně ráda, tady mě však tlačili do kouta a já kouty nerada. Postrádala jsem tam lehkost a svěžest, místo toho rozpolcení. ()

jafuska

tak tento film opravdu ne, naprosto zbytečná strávená hodina a něco s tímto filmem, tak komedie prostě nemusím, tenhle film měl být snad pokus o romantickou komedie, ale vyšlo z toho akorát trapný nemastný film, který by měl snad mít jen na jednu hvězdičku, ale už kvůli herci Jason Biggs, hodotím takto, i když on není můj oblíbený herec, přesto aspon on chvílemi dával do tohoto filmu nějakou to štávu, ale to je moc málo, rychle zapomenout, ()

otilrak

Parádně jsem se pobavil. Původně jsem koukal jen kvůli Isle Fisherové, jenže film mě dostal. Očekávaná klasická romantická komedie, ale ona byla šíleně vtipná. Snad polovinu filmu jsem se přímo tlemil. I zakončení skvělé. Prostě příjemné překvapení. ()

LucTheGreat

Hned úvodní scéna vám dá jasně najevo, o co půjde... Nepáčí sa vám to? Pak není nic jednoduššího, nežli kliknout levým tlačítkem myši (mám na mysli takovou tu věcičku, co ovládá šipku na ploše vašeho monitoru, ne takové to zvířátko, kterému lezou očička z důlků, když se chytí do pastičky, vy trdla!) na ikonku s křížkem na vašem přehrávači, případně vyzkoušet funkčnost kláves Alt + F4 (pro pokročilejší uživatelé). Pakliže si poradit nenecháte a přes znechucení úvodní scénou budete koukat dál, jste hloupí, nudní, zasraní, do sebe zahledění kreténi a vaše následné nízké hodnocení je způsobeno vaší nedostatečnou mozkovou kapacitou... Vy z vás, kterým se úvodní scéna pozdává, jste právě dokázali, že smysl pro humor máte a klidně pozorujte tuhle skvělou komedii dále. Protože se i nadále budete skvěle bavit! ... Co je nutné dále poznamenat, že chemie mezi hlavními představiteli šokujícně funguje (což může Amorově úletu závidět většina "daleko romantičtějších" komedii)! Na druhou stranu se posledních asi 25 minut snímek uchyluje do poněkud trapnoidnějších vod, bohužel, ale přesto ve vás po závěrečných titulcích zůstane pocit z příjemně stráveného času... PS Jason s Islou jsou k pomilování... Po zhlédnutí tohoto dílka jsem si na netu objednal jejich nafukovací napodobeniny v životní velikosti a o jednom chladném pátečním večeru, když mi bylo nejsmutněji, jsme si dali parádní ménage á trois... ()

habertek

Dalo se to. Čekal jsem něco horšího, Biggs je dobrej herec a Isla Fisher je kočka takže je to koukatelný!:) Určitě se u toho pobavíte... ()

dragosta

Eee eee.. ukázkový příklad toho, jak by komedie neměla vypadat...Na těchlech "vtipech" se prostě humor nestaví....2* ()

Mire

Jasona Biggsa mám rád a toto je poloha ktorá mu sedí. Aj keď Loser bol o niečo lepší, toto je stále pohoda a tu hraje prím sympatická Isla Fisher. Musím sa poobzerať po nejakých ďalších filmoch s ňou :) ()

mllokovec

Strašná sračka nevěděl jsem jestli se jedná o parodii nebo fajn romantickou komedii , celý film jsem si nebyl jistej , velice otravný film s pár úsměvnými momenty = 40% ()

megajalec

Tak toto nie. Ja sa nechám ukecať asi na každú blbosť. Kto by to bol povedal, keď tam hrá Isla Fisher? Bohužiaľ, som sklamaný, trapošín tu bolo požehnane, vedľajšie postavy nudili a niekedy som sa sám hanbil za všetky tie pokusy o fóry. Škoda je to, že ústredný pár by tu bol aj celkom v pohode...Asi to chce trochu oddych od romantických komédií ()

hwnd

Celkem slibně začínající romantickej úlet, kterej gradoval a gradoval až vygradoval v naprostou ptákovinu. ()