Znáte to, převlíknete se za rajcovního andělíčka a jdete požádat svou snoubenku o ruku. Jenže ona místo nadšeného “ano” dostane infarkt a před vašima očima to s ní sekne. Pech co? Nic horšího už se vám v životě stát nemůže. Pak si zajdete s kámošem na jídlo do bufáče, kde vás zaujme jedna pěkná zrzka, jen tak ze srandy jí nabídnete svatbu, spoustu družiček a obří dort. Ale co když řekne, že do toho praští? (Fary)

Chrustyn

Po všech směrech průměrná komedie s velmi nepravděpodobným až hloupým námětem o dvou zcela neznámých lidech, kteří se prostě rozhodnou se vzít. Není to vtipné, není to chytré, není to zábavné. ()

heyda

Nic moc. Já mám Islu Fisher rád a začátek filmu nebyl až taky zlý, ale pak to šlo do kopru... Aspoň za ten nápad - 40% ()

Thomick

Už po sedmi minutách jsem věděl, že to je ono - i když všichni kolem říkaj, že se naopak po onom rozjezdu báli. Je to zvláštní mix Isliny roztomilosti (já ji prostě zbožňuju; ve 30 hlásek desetiletý a k tomu sexy od hlavy až k patě) a dostatku ujetých, místy až nevkusných fórků ... možná proto Wedding Daze tak bizarně funguje. Jo, funguje. ()

claudel

Další z řady bláznivých komedií, od které jsem si mnoho nesliboval, avšak chtěl ji vidět, protože mě rozesmála ukázka, která obsahovala všechny nejvtipnější scény. Přesto Amorův úlet není jen bezduchou šíleností plnou nechutných vtipů, těch se autoři právě vystříhali. Jason Biggs je sympaťák, Isla Fisher prokázala svůj komediální talent už v Nesvatbových, Michael Weston je ostřílený komediální herec, ostatní postavy, především rodičovské taky nejsou špatné. Zkrátka Amorův úlet je komedie, která neurazí, ale ani závratně nenadchne. ()

MáŠa

Trošku škoda, že je tenhle film místy švihlý až moc, protože v rámi mezi by se tomu ději dalo i celkem uvěřit. Pak je taky škoda, že film nebyl třeba o něco delší, a to konkrétně protažený o scény, kde si k sobě oba dotyční získávají náklonnost - z mýho pohledu tam totiž zas tak moc scén, kvůli kterým bych si řekl, že se ten chlápek fakt zamiloval, nebylo... Jinak celkem v pohodě, smál sem se, to je podstatné, a Isla Fisher byla fakt sympaťanda. ()

ScarPoul

Zo všetkého si musíte najprv uvedomiť že toto je romantická komédia a je to dokonca americká romantická komédia takže s tohoto by ste mali počas sledovania filmu vychádzať. Nečakajte žiadnu originalitu a budete sa celkom slušne zabávať. Veľmi sympatický pár je natoľko zaujímavý že sa nebudete vlastne ani nudiť.Skôr to čakajte od úplne hlúpych vedlajšých postáv, ktoré vlastne podkopávajú filmu tie slabé nožický na ktorých stojí. Jasný a viditeľný dôkaz toho podkopávania uvidíte vo finále kde sa VŠETCI stretnú a za 2 minuty sa všetky ich spory vyriešia. Hotovo . Bodka a musím uznať že je to najhorší koniec v romantickej komédií aký som kedy videl. Ale zase prvá polovička je sympatická a celkovo je to pohodový film , ktorý si treba pozrieť s priaťelkou a možno aj niečo bude. Takže také priemerné 3,* aby sa nepovedalo. ()

Dale

Priemerná romantická komédia s množstvom pošahaných postáv, čo znamená, že scenárista mal aspoň snahu prísť s niečim originálnym. ()

JohnCZ

Na komedii málo vtipné. Na romanťák trapné a těžko uvěřitelné. Jason Biggs je frajer, Isla Fisher je krásná, ale film je bohužel děsná sračka. Pár dobrejch vtipů to sice má, ale hranice trapnosti přerostla přes mez. ()

joehot

Zpočátku příjemná romantická komedie, která k závěru sklouzne v prapodivnou ujetost (nebe?policajti?), již snáším mnohem hůř. ()

Torision

Taková pohodová romantická jednohubka, pár scének vtipnejch, ale taky dost trapnejch nebo až moc klišovitejch. Největším kladem filmu je ovšem ústřední dvojice, která je mi dost sympatická. ()

spaceboyCZ

Prumerna komedie, co si zaslouzi prumerne hodnoceni hlavne za Jasona, ten film totiz tahne od pocatku do konce..jinak by to bylo sotva na dve. ()

Dero

Největší devalvace slova "love" za posledních několik let. Pár vtipných momentů a klasická Isla Fisher to nevytrhnou. ()

mysiak

Príjemný úlet šialených hercov kde jednoznačne vyčnieva Isla Fisher a až potom je typicky looserovský Jason Biggs...nič extra, pobaví to, neurazí a aj celkom dobre sa dá zasmiať...vtip v autobuse nemá chybu ()

ivishka

Film s trefným názvem kde je hlavním motivem smůla hlavní postavy. Celkem zajímavé, protože Jason Biggs vždy dobře hrál své komediální role a tak nezbývá než jej pochválit. Docela jsem se i bavila - na úkor "amora" :-). ()

kaylin

Je to dějově děsně předvídatelné a místy děsně blbé, ale stejně si nemůžu pomoct, byly tam místa, kdy jsem se zasmál a docela jsem se bavil. Takže proto dávám trochu vyšší hodnocení. Tahle komedie se nesnažila mít nějaké ambice, Biggs hraje pořád stejně, ale Isla Fisher je prostě krásná. Takže asi tak. ()

Easykk

Celkem příjemné překvapení ke kterému mě umluvila přítelkyně, po nějakém tom sebepřesvědčování a vnitřních teoriích o různých podobách smrti, jež nastanou při nadcházejícím sledování jsem film tedy pustil: 1.minuta...přichází Jason v Amorově úborku...leknutím málem polykám skleničku se šťávou..2.minuta...natírání olejem...hehe..začínám se trošku usmívat, doluji šťávu z ucha a bojím se příchodu naolejovaného amora do restaurace..čekám pořádnou trapárnu..5.minuta...tak ne, trošku trapný to bylo, ale úplně jinak než jsem myslel..začalo se mi to líbit, přistoupil jsem na jiné podání romantické komedie a hle..ono to bylo vážně úsměvné, sice nijak excelentní, ale úsměvné a s milými herci. Snad bych trošku přibrzdil ty rodičovské eskapády, tam už to začínalo sklouzávat k menším větším ulítlostem..ale nesklouzlo to..takže celkově tak 60%..já se bavil, přítelkyně také :) ()