Znáte to, převlíknete se za rajcovního andělíčka a jdete požádat svou snoubenku o ruku. Jenže ona místo nadšeného “ano” dostane infarkt a před vašima očima to s ní sekne. Pech co? Nic horšího už se vám v životě stát nemůže. Pak si zajdete s kámošem na jídlo do bufáče, kde vás zaujme jedna pěkná zrzka, jen tak ze srandy jí nabídnete svatbu, spoustu družiček a obří dort. Ale co když řekne, že do toho praští? (Fary)

hakon

slibne zacinajici taskarice o jednom chudakovi a holce bez planu se bohuzel nijak nerovyji a dela tak z jasona nudneho a unyleho smolare. isla je ve sve roli jiz typicka a ostatni postavy nejsou ani originalni, ani vtipne. Presto jakesi kouzlo to ma a drzi si to standartni prumer 5/10 ()

Heui

Celkem překvapení, nečekal jsem nic moc, spíš nic. Film si sice drží linii klasický romatický komedie, ale s celou řadou překvapivých scén, a pro mě, dost podařených fórů. Postavy vyvedený. Docela dobře jsem se bavil. ()

atmen

Dva lidé co se neznají. On řekne jí: "vezmeš si mě" ona: "ano" Vynikající zápletka na romantický film je vymyšlena. Zde je ovšem námět totálně zazděn pokusem o bláznivou komedii. Místo abychom sledovali, jak se dva navzájem cizí lidé poznávají při každodenních životních situací, jak se učí spolu vycházet, mluvit, poznávají svoje silné a slabé stránky, zkrátka se zamilovávají. Tak je tento "problém" odbyt 5 minutama. A místo toho vydíme rádoby vtipné situace z návštěv u obou rodičů a cesty za svatebním obřadem. Na jejímž konci slova miluji tě, jako žádnou jinou, znějí směšně. Uznávám, že vedlejší postavy jsou zde vykresleny perfektně, ale bohužel zastíňují samotný hlavní pár...ach jo...P.S. Zajímalo by mě, zda někdo zažil tak bláznivé zamilování, že by se chtěl po dvou dnech oženit (nebo vdát) a byl přesvědčen o tom, že je to na celý život...i když cesty lásky jsou nevyzpytatelné... že? ()

merigieren

Poprvé jsem to chtěl vypnout po 6 minutách ještě než skončily titulky. Pak se objevila jedna dívka, a ta byla celkem roztomíilá asi jako štěně. Jenže na zbytku i humoru se nic nezměnilo. Proto se mi po dalších 30 minut vkrádala myšlenka, zda na to nekoukám jen kvůli ní. Celkem po 41 minutách už sem to nevydržel a končím. Na to se nedá koukat. ()

Olík

Ani si nejsem zcela jist, zda šlo víc o amora nebo o úlet. Na první pohled standardní romantická komedie s lehce koprným Jasonem Biggsem , okouzlující Islou Fisher a hrstkou svérázných vedlejších partů přeskočí za pomoci některých postav nebo situací k „pošahané“ zábavě stejnou rychlostí jakou se dokáže vrátit zpět do nastavených kolejí, čímž se stává osobitou, lehce zapamatovatelnou, ale místy až příliš jednoduchou a prvoplánovou. ()

MickeyStuma

Jason Biggs už překvapil ve snímku 'Křupan' a dokázal, že má pro romantické role velký potenciál. Nejinak je to i u tohoto snímku, kde už nic dokazovat nemusí. Jeho výkon je velmi uvěřitelný a to je zásadní. Partnerku mu tentokrát dělá sympatická Isla Fisher a je na ní vidět, jak si roli uživá. Tvůrci dokázali, že teenagerovskou romantickou komedii lze natočit s úctou a bez ponurého fekálního humoru. ()

Rathalos

Mila pohodova romanticka komedia so sympatickou dvojicou Islou Fisher a Jasonom Biggsom,na prijemny vecer tento film urcite postaci...:-) ()

pepa3rd

Moc jsem od toho filmu nečekal a moc jsem taky nedostal. Výborný začátek a slibná zápletka, která nakonec zůstává tak trochu zbytečně nevyužita. Celkově to není ani moc vtipné, ani moc romantické. Vlastně jsem za celý film nepochopil, proč a jak se Ti dva do sebe nakonec zamilovali. ()

salamandrr

Název filmu vystihuje celý děj, chlápek požádá holku o ruku, ta umře, on rok na to v kavárně požádá jinou, kterou ani nezná, ona řekne ano, pak trocha trapnosti při seznamování, nějaký to zatčení a šup jsou manželé! Ujetý? ano. Vtipný? ano. Závěrečné titulky jsou super, vzpomněl jsem si při nich na Flinstonovi kde bylo uvedeno,m že při natáčení nebyl zraněn žádný dinosaurus ()

tranquill

Ta jedna hvězda je za hezkou Islinu postavu... A tím nemyslím hereckou, protože herecké výkony jsou tragické, stejně jako režie a scénář je snad pod úrovní Kameňáků. Přitom námět není špatný, jen dosadit jiného režiséra, scenáristu a herce... ()

milhouse333

Komedie o tom, jak se dva lidi co se právě potkali v kavárně, rozhodnou vzít. A ikdyž je to lehce předvídatelné od začátku až do konce, bavil jsem se dobře. Vtípky nejou trapné, má to tempo i vše co v romantické bláznivé komedii má být. Na nedělní odpoledne dobrá podívaná. ()

Psycho.R

Dost celkem orginálních nápadů, ale bohužel často nedotažených. To, ale neznamená, že se u toho nikdo nepobaví. Já osobně jsem se i smál :-). ()

10Domik10

Celkom fajn vtipi, veľmi sympatickí herci a príbeh predurčený k nadpriemernej komédii, no ten zlom ktorý nastal za polovicou filmu ma tak zarazil, že nemôžem dať ani 3 hviezdičky. Scény z väzenia a záver je totálna filmová tlačená bezduchosť, ktorá ani nie je vtipná. ()

SAJA

Od tohoto filmu jsem nečekal vůbec nic, vlastně jsem si ho pustil jen kvůli Jasona Biggse. A teď toho vůbec nelituji, protože jsem se královsky bavil. Má to spád, originální příběh a spoustu gagů. Pro mně superzábava...... Jimbo opět nezklamal ()

BaronX

Pár slibných komických scének, jedna dost nechutná (momentka se šlehačkou mě bude strašit asi ještě dlouho ... brrrr) a průběh (i s očekávaným koncem) který tu byl zhruba asi miliónkrát. Na oddechové zkouknutí to ale stačí, a pak rychle pryč, není se proč vracet. ()

thestral

Jedna z nejšílenějších komedií, které mě za poslední dobu potkaly. Občas vtipné, občas ne, často velmi absurdní a občas dost nekonzistentní. ()

zmates

Ok, tohle můžu. Chvílema se to tváří jako férová romanťárna, chvílema jako parádně ulítlá komedie a chvílema jako trapná taškařice. Některé postavy jsou skvělé, některé trochu zbytečné, ale jakmile na scénu nastoupí Rob Corddry, dávám se do breku (smíchy)! Toho šéfa já prostě žeru! :)) ()

m0lL!sS

Jason Biggs dostál své pověsti a opět se objevil v absudrní americké romantické komedii. Vlastně ani nevím, jak jsem se na tento film dostal do kina, popřípadě kdo mě přinutil. Každpádně název "Amorův úlet" je v tomto případě opravdu na místě, o čemž se přesvědčíte hned v úvodní scéně, kdy představitel "slavného" Jima Levinsteina z Prciček žádá svoji dlouholetou partnerku (Isla Fisher) o ruku dosti netradičním způsobem. Opravdu ÚLET! ()