Webb

....a cenu za nejperverznější a nejšílenější animák roku si odnáší......Rob Zombie!!! Animace nebo příběh sice nijak výrazně neoslní, jenže u tohoto kousku nemůžu jinak než to prostě hodit za hlavu. Tohle je naprostý úlet, málokdy mě takto animák pobaví ultra nářezovými dialogy a scény. Tomuto se to však podařilo, přesně můj styl humoru. Dále také potěšily parodie na různé filmové klasiky. Rob Zombie to rozjel ve velkém stylu a jsem zvědavý, zda od něj ještě uvidím nějaké další chvályhodné kousky. ()

petero

Kreslené prsia, prirodzenia, nacistický zombíci, kopec hlášok, nadávok, krvy, nábojov a lietajúcich kusov tiel spolu s odkazmy na žánrovky v šialenom hyperaktívnom tempe pod taktovkou Roba Zombieho prináša v jeho tvorbe, samozrejme okrem kresleného filmu, jednu podstatnú zmenu. Žiadnu temnotu neočakávať! Všetko sa nesie vo veselom duchu vďaka zvolenému jednoduchému, farbami hýriacemu prostrediu. Fajnšmekerská záležitosť na zasmiatie. ()

Campbell

Parádní záležitost která nepostrádá správnou dávku humoru a uchylností. Bál jsem se protože Zombie po zklamání jménem Halloween 2 u mě skončil, ale tady opět ukazuje že na to prostě máSuperbeasto je hrdina jaký má být, má koule, je drsnej a vtipnej. Navíc v celým filmu je plno uchylnejch postaviček že se člověk začně divit. Tyler Bates kterej stojí za hudbou je geniální, a hudba na začátku je parádní pocta starým flákům, Dr Satan je týpek a nehoráznej uchyl. Jediné co mi vadilo že některé vtipy se prostě opakovaly a nebyly pak moc vtipné, a samozřejmě mi vadila délka:-) ()

pornogrind

Konečně jsem dohnal mezeru v Zombie(ho) filmografii.Vtipný, zábavný a taky krvavý. Na scéně se objeví spousta známejch killerů z hororovejch bijáků. Jenže tenhle animák má jednu velkou slabinu. A tou jsou songy. Většina z nich je naprosto stupidní a vůbec mi to sem nepasovalo. Jinak je to nadměrná porce zábavy, která si u mě vysloužila slabší 4 hvězdy. ()

castor

Rob Zombie byl vždycky úkaz. Pořádný. Muzikant, který stojí za „legendárním“ songem Dragula, si vyzkoušel režii a předložil dva velmi brutální a levné horory, přičemž Vyvrženci pekla toho času strčili běžnou hororovou produkci hravě do kapsy. A pak si udělal jméno předělávkou Halloweenu. I tehdy platilo, že točí neučesané filmy, co několikrát dokonale knokautují diváka. Surová a přímočará akce, velmi slušná vizuální stránka. Pak tenhle totální provokatér zatoužil po animáku pro dospělé. Podle vlastního komiksu. Hodně sprostém a hodně ujetém. Ostatně posuďte sami: Hitler, porno, satan, superhrdinové, nadržený robot, usekané končetiny, nacisté, střeva na podlaze a samé kozy. Jeho výstřední „nápady“ přicházejí v takovém tempu, že je divák ani nemůže pobírat, navíc cituje vše, na co si vzpomene. Na druhou stranu, že bych se nějak hlasitě smál, tak to určitě ne. ()

• V úvodní scéně s castingem nosí El Superbeasto (Tom Papa) jako režisér monokl, což je odkaz na slavného rakouského a později i amerického režiséra Fritze Langa. (Petsuchos)