FakyCZ

V celý hlavě nemám snad jiný slovo pro tenhle film než úchylárna. Úchylnější animák jsem asi neviděl a asi nelze vidět. Bavil jsem se protože v tomhle filmu je každej nápad řečenej "na plnou hubu" a nikdo si nelámal hlavu s tím jestlí je to vkusný nebo ne. ()

TaanStari

Náckové, vlkodlaci, zombie, kozy, zadky, Satan, wrestling, robot, příšery atd... Brutální jako Happy Tree Friends, sprosté jako South Park. A taky bohužel debilní a infantilní jako ty sračky na Disney Channelu. ()

F.Sucre

Legrace, která je občas přetažená za vlasy. Líbily se mi parodie na některé filmy (Haloween, Vetřelec apod.), ale jinak to bylo celé hodně "ulítlé". Slabá čtyřka. ()

Hapretor

Rob Zombie si tady dost dělá prdel z filmů a jistých lidí, snaží se nejspíš i o ten vtip, ale to se mu při mém vkusu daří minimálně. Je fakt, že podobných filmečků je pomálu, nebo jsem aspoň neměl tu čest vidět jich tolik, ale stejně mi to přišlo spíš stupidní a nudné. Děj je tam primitivní, a ty všudepřítomné kozičky už jdou spíš na nervy, než na "péro". Rob Zombie si tímto u mě vysloužil status úchylného paka, který sice má koule na to, aby udělal "cool" (ale to si myslí nejspíš hlavně on) a funny animák, ale nemá mozek na to, aby to bylo takové více zábavné, bez debilní nadsázky a úchylných keců, které pro smích sice jsou, ale ne ten divácký, ale ten dementní - směrem k tvůrci. Fakt mám pocit, že Rob tvoří pod vlivem něčeho fakt silnýho, protože takovýhle ptákoviny nebo spíš kozatiny si z prstu vycucá málokdo. Vyšlo by líp, kdyby z toho udělal rovnou jen to kreslený porno, tak by aspoň byl trochu originální v rámci porno branže. Hentai je proti tomuhle odvar. ()

danek22

Svou stavbou film zcela popírá veškeré zákonitosti filmařiny, jsem si říkal při sledování. Ale, když se nad tím zamyslím, tak vlastně řemeslo je tam zachováno i když pro leckteré bude tento film težce stravitelný, mě ale chutnal. ()

Raziel_cz

Vážně bych chtěl mít tenhle film rád, ale bohužel mi nesedl vizuální styl, humor (kdy se scenáristi naučí, že oslovování štábu hlavní postavou není nikdy vtipné?) a už vůbec gazilión songů. Zombie je super, ale tohle hodně přestřelil. Pozitivní je akorát zvrácenost filmu (jsem úchyl, když jsem měl celou dobu erekci?) a odkazy na asi tak všechny horory v historii. ()

ZackSawyer

Good Evening, Mr. Rob Zombie se domnívá, že bych vás měl varovat před tímto netradičně pojatém příběhu o hrdinovi jménem Superbeasto, který zažívá různé lapálie, dobrodružství plné krásných vnadných žen, koziček, představ a sexu a hlavně hudebních čísel a který se v naději na záchranu jedné slečny-striptérky vydá do bojů se samotným Dr. Satanem a jeho pomocníky. Do cesty se mu připletou náckové, opičák, auto slečny Suzi-X a jeden pikolík ve výtahu :-D Kdybych měl v hlavě nápad na takový animák taky bych ho musel natočit :-D Spousta narážek na různé národy, osobnosti, povahy a sexuální kulturu současnosti. Slušná prča. Ale pozor, tohle není film pro všechny a hlavně ne pro sračičky :-D ()

Mandalorian

Po shlédnutí tohoto snímku, musím konstatovat: Nejlepší film od Roba Zombieho. Nejlepší kreslený film (shodl jsem se na tom už asi s dvaceti lidma, kterým jsem tento snímek doporučil.) Pokud se ve filmu objevila kýčovitost, bylo to víc než úmyslné. Hlavně ve filmu nebyla kladena žádná omezení a to v žádném směru. Zombie sice je Američan, ale vyšlapaných Amerických cest se nedrží, místo toho se naveze i do své rodné vlasti, čímž ukazuje jen a pouze to, že on ruce svázané nemá a nikdo ho neomezuje. Moje hodnocení každopádně 100%. Viděl jsem to asi dvacetkrát a ještě se mi to neomrzelo. A totéž tvrděj právě i mí kamarádi. Sice neexistuje dabovaná verze, ale není to na škodu. :-) ()

Al44...

Směsice dost velké ujetosti, místy trapnosti, sprostoty a kozoidního humoru. Na jednu stranu to občas k mírnému zasmání je, jako celek to dle mého ale vůbec nefunguje a já se prostě u takového druhu "zábavy" nebavil. ()

Slimakovec

Tak tohle je super mega extra hyper extrém v kinematografii, něco podobnýho jsem v životě neviděl! až do dneška teda. Tohle je opravdu originál, ke kterýmu nejde přirovnat nic, co jsem zatím kdy viděl :) ()

Slavomír

Nie je to tak smiešne, ako je to absurdné. Zombie natočil flák, na ktorý je nemožné spraviť hraný remake. Tento "over-the-edge" animák je tak blbý a brutálny ako popkúltúra z ktorej si robí srandu. Dej je jednoduchý a tvorí len zámienku pre mix nechutností, nahotiniek, všade tam lietajú príšery, náckovia, hovorí sa tam len o šukačke a ovládnutí svet. Animácia je hravá, hlášky stupídne, celé je to choré... no proste Zombie. Stačí vidieť raz :-) ()