Raven0

Ono to zní zajímavě... Kreslený komix plný nacistických zombie, oslizlých příšer, přírodou obdařených nahých dívčin, Doktora Satana, nekonečné akce a třeskutého vtipu... Jenže ono to dohromady tak nějak nefunguje. A hlavně to není vtipné. Zombieho filmy mám rád, ale tady to kapánek přehnal. ()

Bobik9

Paráda! Opravdu vtipné až vulgární. Rob Zombie si udělal srandu snad ze všeho, co mu přišlo na mysl. Nejvtipnější scény byly pro mě se zombie náckama, ale nedá se vyzdvihnout jediný prvek toho filmu. I když těžko říct, jestli se tomu dá říkat film, protože příběh to má prabídný a jedná se spíš o spousta vtipných scének, které dal Zombie dohromady a vytvořil z nich parodii na film. Nicméně byl bych andšený, kdyby takových počinů bylo víc. ()

demented

Zombieho Spookshow International mi nikdy neprirástol k srdcu. A bol to práve El Superbeasto, kto ma v ňom iritoval najviac. Nič sa nezmenilo ani v rozpohybovanej verzií, ktorá pomerne verne ctí obrázkovú predlohu. Škoda. ()

swe

Náckové, kozy, zombie, bestie....a to vše prokládáno pěknými písničkami o tom, že honit si u animáku je vlastně v pohodě. ()

drake31

Druhý celovečerná animák ktorý ma u mňa plný počet ... a to naprosto zaslúžene. Bavil som sa prakticky od začiatku do konca, a inak to pri tomto filme ani nešlo. Absolútna streštenosť v každom zábere, postavy chrliace jednu hlášku za druhou, kopa filmových odkazov a výborná animácia. Neveril som že Zombie dokáže niečo také vymyslieť a natočiť ... za tento film má môj veľký obdiv. Viac takýchto filmov ... ()

Compadre

Tak tohle je jednim slovem úchylárna. Sprostej animák, ve kterým najdete snad úplně všechno. Ujetej agentskej příbeh s kozatou blondýnou, nadrženým Superbeastem (nadržený jsou tady vlastně úplně všichni) zachranujícím posranou brunetu, zombie nácky....je to úplně šílený. Už ten začátek...dramatická předmluva "uvaděče" ála Ed Wood, pak černobílý titulky jako kdyby měl začít nejakej horor z padesátých let a hned na to vybafne barevnej animák jak Tom a Jerry...no, je to fakt zpatlanina asi úplně všeho, co má starej Rob Zombie rád (old school horory, Backshi, wrestling....) a hlavně je to sranda, ale tak strašně ujetá, že nic podobnýho už asi dlouho neuvidíte, tak směle do toho :) ()

Wade

Kouknu na režijní filmografii Roba Zombieho a co nevidím Haunted World of El Superbeasto, The Animovaný / Akční / Horor / Komedie a ihned si pouštím. Překvapení? Jasně že jo animáč jak má být snad každá scéna je procpaná hláškami nebo narážkami na vše možné. Pokud po mě kdokoliv bude chtít doporučit animák tak El Superbeasto bude vždy mezi prvníma co budu doporučovat, protože já se královsky bavil. 100% ()

ghatos

Specifická šílenost může oslovit určitou skupinu diváků...i ta však musí mít určité kvality (Haunted World of El Superbeasto je nemá). Dekadentní, buranské, sprosté (to by nevadilo)...bohužel jsem viděl jen volný sled triviálních nápadů, topících se v autorově obscesi. Po 25 minutách jsem to chtěl vypnout, pak jsem zatnul zuby. Odměnou mi byla scénka s vetřelcem a malinko vtipnější děj. Tato fraška by se měla rozhodně vyřadit z kategorie horor. ()

Jaro.Krafcik

Je to pohoršujúce, je to Rob Zombie. Animovaný celovečerný film ktorý sa dal pozrieť, ale od takého režiséra som čakal viac. Možno chýbal aj dabing. Stále je to ale lepšie ako polovica kreslených seriálov od netflixu. Toto rozhodne deťom nepúšťať. Nemohol si nechať odpustiť aj M. Myersa, ktorý tam je tak 5 sekúnd. Ale aj to potešilo. Tak a mám za sebou už všetky jeho filmy. 3* ()

U.Tarare

Na náckovský zombíky a písničku o úchylnejch Japoncích jen tak nezapomenu. Ovšem tohle na 78 minut nestačilo, chvílema jsem se i nudil, takže pro mě silný tři hvězdy. ()

BuryGol

Nehorázná úchylárna! Na tenhle animák jsem narazil čirou náhodou. Je to asi jedinej snímek od Roba Zombieho, kterej snesu (ano, horory nejsou můj šálek krve). Všude samý kozy a zadky, sex, prasárny a oplzlosti, nazi-zombie, Satan, El Superbeasto, jeho jedooká sexy nevlastní ségra, nadrženej robot, hlášky, narážky, parodie na filmy, výborní dabéři a super hudba z tohohle snímku udělaly snad nejlepší animák, co jsem kdy viděl. Pro někoho to může bejt hnusný a ubohý, já se naopak v podobnejch věcech vyžívám. Plnej počet hvězdiček a chci další díl nebo podobnej počin! A to hned! ()

latvar

Nemám slov... Parádní animovaná odreagovačka, kde hraje hlavní roli nahota, sprosťárny a nevybíravý slovník. Pro mě geniální dílo(víc takových) 90% ()

Vercinix

Neužíváte li mozek ke snaze pochopit, ale spíše tak nějak porozumět, povznést se "nad" a najít ten správný úhel pohledu, tak myslím, že se budete královsky bavit. Rozhodně se nejedná o nějakou duševní stravu, milý a odpočinkový film nebo tak něco, je to dosti zvrácené, úchylné, perverzní a nechutné, ale také vtipné, trefné a v konečném ohledu to může být mnohem přínosnější i tomu pochopení, než nějaký rádoby hlubokomyslný hollywoodský trhák s poselstvím. Samozřejmě záleží na tom, jak to komu sedne. ()

Soweek

I kdyby ste mi neřekli, že tohle má na svědomí Rob, poznal bych to bez váhání. On jediný vám dokáže podat skvělou porci zábavy v podobě klasického cartoon network animáku plného nahých holek, násilí, humoru a nepřekonatelných nacistických zombie. Extrémní zábava to samozřejmě není, ale myslím si, že toto je unikátní snímek, který si na nic nehraje a nic nenapodobuje. Navíc lepší volbu při výběru dabingu jsem nezažil už pěkně dlouho, Giamatti, Dawson a Zombie se museli doopravdy vyblbnout. ()

Gyorgy

,,Trošku uber, chlape. Mačkáš mi kozičky!" Bláznivý svět, který stvořil kdo jiný než Rob Zombie. Vážně si z toho nebudete pamatovat víc než velké kozičky, prdelky, nadrženého robota, honícího Dr.Satana a ,,vykradenou" Carrie. :D Odkazy na předchozí filmy od Roba potěšili, je fakt, že s tim, co stvořil, prostě žije. "Je v pořádku honit si u animáku. Japonci to dělají každý den - tak se udělej pro USA." ()