Mngwa

Strašná blbost, ale mělo to grády. Já už vlastně ani nevím, o čem to celé bylo. Pamatuju si jen, že jsem u toho brečela smíchy, prakticky od začátku do konce. ()

RajCZitko

Tak i když je to totální hovadinka, tak jsem se u toho opravdu chlámal. Jeden joke za druhým atd. Nejvíc mě dostávaly ty songy při aktu nacistických zombíků :D PS: V žádném případě nepouštět dětem. Film obsahuje snad jedno sprosté slovo na 3sekundy filmu tak si to spočítejte. ()

Smerfetka88

Uf, to byl úlet! Místy jsem byla rozhodnutá ohodnotit to 4* za originalitu a až geniální zhovadilost a za 5 minut jsem si řekla, že to je "odpad" jako vyšitý. Až nuceně se tam míchalo plno žánrů a dějově škoda mluvit. Ještě teď jsem z toho na rozpacích, takže 3*. Možná jsem to ale jen nepochopila.... ()

Godhaj

,,Why does a zombie need a scarf?" Tenhle film má vše, co má dobrý film mít. Zombie, nácky, zombí nácky, vlkodlaky, písničky, honičky, robota, jednookou hrdinku, wrestlera, pornoherečky, satana, mluvící opici, barovou tanečnici, Hitlera, reklamy, šílence se sekerou, skákající auto, mexikánce, deratizátora, mluvící kočku, pitbula, astronauta, pětiokou příšeru, přerostlé pavouky, vetřelce a twistera. Krom toho je to báječně poskládaný, takže jsem se nestihl nudit. ()

Knor

Všechno co si dokážu představit pod pojmem ujetej Rob Zombie se nakreslilo do téhle šílenosti. Všem fandům Roba doporučuju, já se bavil královsky. ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Kozy, zadky, zombie, satan, krev, morbidní humor a ujeté scény. Všechno dobré...bohužel se slepenec rychle rozpadl a začal nudit po 30 minutách. ()

Bezda22

Můj smysl pro humor a veškerý možný fantazie jsou dost zvrácený a plný ohavností a nechutností.. Mistr Rob Zombie mi tady ukazuje, že jsem ještě nedošel úplně na vrchol a posouvá dál moje hranice. Tady je to jednoduchý, stejně jako hloupej příběh, kterej je splácanej úplně ze všeho možnýho... Buď to hovnožrouti pošlou mezi odpad, protože něco tak hloupýho a pohoršujícího nemůže bejt někde na špici filmový produkce a nebo se tou kupou píčovin necháš strhnout, protože tvůj smysl pro úchylárny je minimálně na úrovni, abys tohle plně docenil. A já to plně doceňuju... Protože, kdyby nastal nějakej pochyb o tomhle filmu, tak už jen ta muzikálnost a texty jsou úplně výborný... 5*... 85% ()

avast!

Film na který jsem narazil náhodou a jsem za to velmi vděčný. Už jen ten uvaděč nebo sluha ve výtahu..... Na tomhle filmu jsem nenašel nic, co by se mi nelíbilo... hudba, postavy, příběh.... prostě pět hvězdiček. ()

McMastamind

Zombie si prostě dělá prdel ze VŠEHO!!! Nic mu není svaté, nic mu neunikne. Posílá všechny zaprděný omezence přímo do prdele a bláznivě se tomu směje. Měl by točit víc animáků, protože jedině tak může rozvinout svoje nejniternější úchylácký fantasie. Navíc má obrovský vkus při volbě dabérů, zvláště Sheri Moon Zombie naprosto zabíjí. Takže styl, krev, kozišky, prdelky, mrdání, akci, humor.... To Superbeastovi nechybí, bohužel ale postrádá tu "správnou atmosféru", co byla například v Domu 1000 mrtvol. Ale to je tak to jediné, co tu chbí, takže 90% a soundtrack si budu pobrukovat ještě pár dní. (zvláště Cat fight má fakt koule) ()

nK_!

Bizarní a ujetá jízda v režii Roba Zombieho, který si tímto snímkem jistojistě splnil celoživotní sen. Místy jsem jen zíral s otevřenou hubou a nechápal. Všelijaké hororové postavy v čele se zombie nacisty, doktorem Satanem a jeho cvičenou opicí jsou tady až na druhém místě. Prim hrají explicitní sexuální narážky a scény, kontroverzní dialogy i šílené hlavní postavy. El Superbeasto dokáže zabavit a necelých osmdesát minut mu k tomu bohatě stačí. Na více než tři hvězdy to však nevidím, to by musel být ten přesah přeci jen o kus jinde. Doporučuji vynikající soundtrack! ()

PAVLIS

30% Jako animované soft porno pro nadržené teenagery od nadržených zastydlých teenagerů to může fungovat vzhledem k množství kozatic, jako cokoliv jiného ale sotva. Aspoň u mě. Vše od humoru přes popkulturní odkazy až po krvavost je na sílu, prvoplánové nebo trapné. ()

mark9th

Konečne nám Zombie ukázal čo v tej hlave má. A kedže všetci dobre vieme, že takéto prasačiny by na plátno len ťažko preniesol, kreslená podoba mu dala neobmedzenú moc, ktorú aj ukázal. Takéto veci ja môžem. Animáky pre dospelých sú mojou krvnou skupinou a toto mi sadlo neskutočne dobre. Oceňujem hlavne pekne ''prepracované'' texti piesni a humor bez zábran. ()

Nathaniell

Ne. Tenhle filmek asi nikdy neměl vzniknout. A když už vznikl, měl vše popsat zcela jinak. No ale když už se ani tady neudržel, alespoň neměl mít tak trapný soundtrack (dělaný absolutně na míru.) Takový seznam chyb... No: My jsme Vás varovali... :-D :-D Tohle je ta nejujetější, nejšílenější, nezvrácenější a nejoriginálnější jízda, kterou kdy který kreslený film nabídl. Simpsonovi, Griffinovi, Futurama, i South Park (ano, opravdu jsem to napsal) si můžou prostřelit hlavy a zakopat se šest stop pod zem, protože tohle prostě nepřekonají. Bacha, SPOILERY!!! Drzejší než Simpsonovi: "Můj prst není ve vašem zadku." "A proč ne? Jsi Gay?!" Matt Groening oproti Zombieho střelbě od pasu vypadá, jako by do sebe kopnul kilo heroinu. Údernější než Griffinovi: "Hustone, už nemáme problém." Řekl kosmonaut. Hned na to mu ze skafandru vyskočil vetřelec a vychlastal mu pivo. Ležérnější než Bender z Futuramy: "Příspěvek na ošklivý děvky." "Co že to říkala?" "Ou. Příspěvek na hluchý, ošklivý děvky." No a v neposlední řadě mnohem ztřeštěnější než kdy Sauth park byl, je, nebo vůbec dovede být: Kdo z vás chytá od shlédnutí tohoto "Veledíla" záchvaty smíchu, kdykoliv slyší pískat psí hračku, ví, o čem mluvím. Tohle je pro mě osobně nátěr, nášleh, plnohodnotný odpal na branku a stoprocentně se jedná nejen o nejlepší film Roba Zombieho (jehož ženušku si nevyhnutelně vyslechnete v původním znění a nemá chybu), ale i nejztřeštěnější chujovina od doby, co člověk stvořil koně. 5* ()

mrclTV

Fuuu, celkom slušný náklad dospeláckeho komixu (správnejšie označenie by asi bolo komix pre 17 ročných nadržaných faganov :D) Poznámka na začiatku je pravdivá, tento zvrhlý výtvor (Rob Zombie ako inak) je neskutočne sexuálny, primitívny, sprostý, ale aj celkom vtipný, vďaka množstvu viac či menej okatých referencií, narážok, či podpichnutí na nekonečné množstvo ďalších filmov, seriálov, kníh a vlastne všetkého možného aj nemožného. Celkom úlet, ale či kvalitný? Smial som sa v celkom pravidelných intervaloch a to je tak všetko. Na tomto mieste by som chcel pochváliť české titulky (od koczi-ho), vedeli okoreniť už tak celkom štipľavé repliky. Síce nemám rád muzikály a celkovo filmy, kde sa veľa spieva, ale tu mi to nevadilo. Tie nezmyselné texty sú celkom chytľavé vecičky (song k nazi zombíkom bol top) :D Dve hviezdičky za vtipnosť a jednu za extrémne prevedenie. ()

Ygan

Čtyřikrát jsem se zasmál nahlas, jinak jsem byl svědkem dlouhé přehlídky koziček, která na možnosti animovaného filmu mohla být ještě brutálnější. Spousta dobrých odkazů. Ale tak trochu mi to přišlo delší než to ve skutečnosti je. ()

jjimmy

geniálne, úžasné, neprekonateľné!!!! Žasnem, nad tým, čo Rob Zombie vytvoril! Pre niekoho hnusne odporné a nechutné, pre mňa jednoznačne kreatívna genialita! :) PS: Intelektuály, pálte rovno do riti, ()

djbarrel

Úchylný a zvrhlý animáč ... že je to vyhrazené jen pro animované porno ? Hm ani ne, tohle dílo je toho důkazem. Příběh je naprosto otřesný a takový jakoby rozhádaný, působí dojmem že deset lidí dostalo za úkol napsat scénář a pak se to nějak pospojovalo. Což ale moc nevadí, protože film je 100 % akce od začátku až do konce a o SS zombie, hlavu Hitlera, Satana, sex, příšery a vraždění není nouze. U filmu jsem opravdu dokázal 100% vypnout a pobavit se. 90 % ()