Vysokoškolský profesor Dr. Jack Gramm, který zároveň pracuje jako forenzní psychiatr FBI, dostane ultimátum – zbývá mu 88 minut života. Aby se zachránil, musí Jack použít všechny své dovednosti a zkušenosti, aby zúžil okruh možných podezřelých, mezi něž patří nespokojení studenti, opuštěná milenka i sériový vrah, který sedí v cele smrti. Jack Gramm založil celou svou kariéru na spolehlivém „určování“ povah lidí a faktorů rizik. Svoje expertní osvědčení získal díky případu sériového vraha Jona Forstera a nyní, s pocitem zadostiučinění, čeká na Forsterovu popravu. Ale když se začnou objevovat další podobné vraždy, musí Jack obhájit, že Forster je skutečně vinen, jak celou dobu tvrdil. (oficiální text distributora)

Tigran

Přemýšlel jsem nad třemi hvězdami, ale jelikož zjišťuji, že jsem si z celého filmu neodnesl ani jeden silnější zážitek, tak to vidím na ty dvě hvězdy. Fádní, nudné, nezajímavé. ()

Ulrich

Nechápu, co vedlo Pacina k tomu aby hrál v naprosto zaměnitelné detektivce, jako je tato. Není zde vůbec nic, co by stálo za zmínění nebo za druhé puštění. ()

Jeremiah

Vůbec to nebyl špatný film. Nebudu psát o kladech, ale zaměřím se na drobné nedostatky, které mě v tomto filmu rušily. Příliš mnoho náhod, které i přes dokonalé naplánování zločinecké akce jsou nedůvěryhodné. Staré a ohrané téma zločince a jeho "bláznivých" fanynek, které jsou pro jeho údajnou nevinu schopny i zabíjet. Na špičkového psychologa hodně slabé argumenty a absence silnějších emocí. Pro mě slabší 3. ()

FilmWave

Na televizní krimi rozhodně nadprůměr. Jako tradičně solidní Pacino, dobré tempo, jen trochu překombinované a rozumná porce klišé. ()

Puol

Oplatí sa pozrieť kvôli presvedčivému Al Pacinovi, slušnému tempu a peknému ženskému backgroundu. Záporák ako samotný dej zaveľa nestoja, takto vykonštruovaná zápletka vzbudzuje skôr nechcený úsmev. ()

BeranSon

Nečekal jsem nic světoborného a podle prvních deseti minut mi bylo jasné, že nic takového ani nedostanu. Film, který se zabývá 100x ohraným tématem a do své branže nepřispívá ani jedinou scénou, která by mi utkvěla spojí precizností v paměti. Děj je obyčejný, postavy slabé a natěšenost na další dění ve filmu je naprosto nulové. Sice jsem nechtěl jít s hodnocením pod tři hvězdy, ale při psaní komentáře mi došlo, že prostě jít musím, neměl bych čisté svědomí. Jediným plusem filmu je skvěle vypadající Al Pacino a já se velmi rád koukám jak tento mistr hraje. - 4/10 - ()

Shredo

Na co sa to dal Al Pacino nahovorit neviem, no svoju cast zvladol na jednotku. Scenar usmevny az naivny, budovanie napatia bolo na bode mrazu a cele dielko som pozeral s jemnym uskrnom a kyslym xichtom. Ostatok nevyrazny, typicky ceckovy film s afektovanymi hercami plus Ryan z OC ako bonus, cele zle ()

Faila

Místy jsem se v tom trochu ztrácela, ale snad i díky vynikajícím hercům jsem to zvládla do konce. I přes občasné nechápání hodnotím 88 minut jako solidně průměrný film. ()

Yancl

Vcelku napínavý thriller s charizmatickým Al Pacinem, který přispíval svým hereckým talentem a viditelně dirigoval tempo filmu. Faktem zůstává, že valná část děje jakoby lehce kopírovala seriál 24 hodin, hlavní myšlenka je dobrá, tudíž se dá očekávat, že pokud se někomu líbíl seriál, bude s tímto filmem spokojen. Po všech stránkách nic převratného, ale napětí a akci zde člověk dostane v líbívé dávce. [65%] ()

Barak

Z Williama Forsytha udělali totální blbce a z Al Pacino taktéž - na toho jsem si však po chvíli zvykl a uznal, že zas tak hrozné to není, jen na první pohled. Záporák Neal McDonough, který jen blbě kecá a neumí hrát, tam vůbec, ale vůbec nefunguje a akorát to ještě víc kazí - a přitom vlastně nic nedělá. Po celou dobu tam Al Pacino pobíhá z místa na místo, kolem spousta ženských, a on musí zjistit, kdo ho chce vlastně zabít. Reálný čas tomu značně přidává na atraktivnosti - o to větší je pak zklamání, když zjistíte, že to není tak úplně pravda, neboť si autoři upravují "časový rozvrh" podle sebe. Kdo za tím vším stojí je docela snadno odhadnutelné už krátce potom, co Al zjistí, že po něm někdo jde, nicméně neustále scénáristické pokusy o zmatení diváka, a podezřelé tváře snad všech zúčastněných, jsou velmi dobře zvládnuté a do poslední chvíle se mi snažily vyvrátit potencionalního vraha. Jsem na pochybách, jestli herci byli tak dobří, a nebo lemry, a akorát jim sedla role, kdy jediné, co stačí, je tvářit se podezřele (přikláním se k druhé možnosti). Jinak to bylo i dost napínavé, bohužel však těžce nereálné a mělo to slušný hudební doprovod a.. dost se mě to líbilo.... (stále se mi ale vnucuje dojmu, že to přecejen byla tak trochu blbost) ()

Stefan_M

Nebol to az taky zly film, ale dam iba 3*. A to aj napriek tomu, ze je tam moj oblubeny herec AlPacino. Najviac sa mi pacila ta nepodarena kopia Porsche pri amaterskom vybuchu. Sice ked bol opancierovany, tak sa tomu ani nedivim. ()

Ronyk7

Pacina nežeru a že si to nezalouží dokázal i tomto snímku. Nápad dobrý, ale provedení nic moc. Navíc je to zbytečně nadlouhané. 15.06.2008 ()