poster

V Bruggách

 • Velká Británie

  In Bruges

 • USA

  In Bruges

 • Slovensko

  V Bruggách

Drama / Komedie / Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 2008, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  *****

  Paráda, naprosto úžasné dialogy, které podtrhují špičkově hrající herci v pohádkově krásné prdeli světa(v Bruggách). Je to film, u kterého jsem se mnohokrát ze srdce zasmál, žasnul a párkrát ani nedýchal. Naprosto vydařený debut režiséra Martina McDonagha, který hodnotím silnými 5 hvězdičky… „…odvolej to, cos řekl o mých vymrdaných dětech!…“(1.7.2008)

 • Gilmour93
  *****

  „Purgatory's kind of like the in-betweeny one. You weren't really shit, but you weren't all that great either. Like Tottenham.“ Trefný popis Kohoutů.. Některé oblíbené filmy ve vás dozrávají až na několik zhlédnutí a pak jsou tu vzácné případy jako In Bruges, u kterých jsem si již po pár minutách řekl: to je ON! Brilantní scénář, vybroušené dialogy, zasněná atmosféra belgické "shithole" a na scéně kralující gauneři na dovolené: přemýšliví, otcovský Ken (fenomenální Gleeson), dětinský až prostoduchý Ray (Farrell) a snad jako jediná piha na kráse příliš karikaturní gangsterské kápo Harry (Fiennes). Některým se nezdá nezničitelnost hlavních hrdinů, ale já za ty roky filmových zkušeností dobře vím, že pokud vezmeme v potaz všechny národnosti, snese tělo Ira to největší množství chlastu a kulek. Co se nachytaného olova týče, lze snad ještě za jediný konkurence schopný národ považovat Uzbekistánce v čele s Borisem Břitvou..(28.6.2010)

 • Fr
  ****

  Člověk musí ctít svoje zásady…. Jednoho krásnýho dne, jsou dva kreténi (zabijáci) uklizeni z Londýna do Brugg, kde si připadaj, jako v nějaký (zasraný) pohádce. … Vtipný, mistrovsky jednoduchý. Scénář plnej suchejch hlášek a dialogů, ve kterých se pro ,,FUCK" nechodí daleko. Doporučuju všem, kteří si myslej, že nájemní vrazi jsou monstra a že Tarantino nemá konkurenci…(23.10.2008)

 • BadoXXII
  *****

  Vždyť je to kurva pohádkový město, nebo snad ne? Jak to může někoho nebavit? To mi teda kurva řekni jak všechny ty kanály a mosty a dlážděný uličky a kostely a všechny ty kurva pohádkový věci, můžou někoho kurva nebavit!..... Veľmi vydarené !!! Jedna z najlepších gangsteriek čo som videl. Plná humoru, emócií, drzosti, parádne napísaných dialógov, dobrých hercov s výraznými charaktermi a celkovo príjemným KULTovým feelingom. Prirástlo mi to k srdcu a síce som tomu pôvodne dal 4*, po každom pozretí sa bavím kráľovsky. Prečo teda tomu nedať kurva 5*? Mením hodnotenie. Mladší brat Pulp Fiction..... Bruggy jsou prdel světa(8.9.2011)

 • Cervenak
  ****

  Najmilší film o nájomných vrahoch. Ak máte už po krk besných videoklipových gangsteriek v štýle Guya Ritchieho (nič proti nim!), toto vás svojou atmosférou príjemne prekvapí. Skvelý Colin Farrell a Ralph Fiennes v úlohe muža, ktorý by Voldemorta naporcoval na kúsočky. P.S.: Bonusy na DVD obsahujú čarovnú vystrihnutú scénu, v ktorej Fiennesova postava jedným šmahom zabije istého Pottera. Konečne!!! :-D(15.12.2008)

 • - Jordan Prentice vnímal svoji postavu jako další, téměr surrealní, bonus k tajemnu místa jakým jsou Bruggy. (don corleone)

 • - Clémence Poésy ztvárnila roli Chloe. O pár let později se stala tváří světoznámé značky též pojmenovanou Chloé. (alexlewis)

 • - Jde o zdaleka největší filmový projekt, který se v městečku Bruggy natáčel. Zúčastnili se ho stovky obyvatel jako komparz. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace