• Německo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2008, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 703)

Luxusně padnoucí role pro Jolie, ale jinak mi tam nic moc extra super nepřišlo. McAvoy je sice v pohodě, ale do kina bych se kvuli němu jen stěží vydal. Kdo opravdu hodně překvapil je Bekmambetov, který konečně našel zlatou střední cestu mezi tím co je cool a co je přehledné. Určitě mne zaujala Jolie řídící starou ruskou hajtru a že jsem slyšel Freemanovo snad první vulgární slovo. Nic extra, pokračování bych oželel.(25.9.2008)

s do krve odřenými bradavkami Angeliny 3...slátanina, kterou zachraňuje vnadnost Angeliny, akce a občasné záchvěvy McAvoye... a taky Nine Inch Nails...jinak by to skončilo s Timurem a jeho partou bledě...(8.9.2010)

Poutavý děj, spoustu akce, "neproveditelné" triky, které i tak potěší, nečekaný zvrat a slušné obsazení :)... jen ty Angelininy nezdravě hubené ruce mě trochu děsily :P...(2.2.2011)

Parádní efekty a hvězdné obsazení. Jinak příběh stojí za prd musím podotknout. Jako pobavení pro dlouhý chvíle je to jako dělané :-) 3 * jsou tak akorát. A Angelina je fakt kost !(9.4.2012)

• chelseaman22

Obtížné komentovat. Souhlasím s verbalem, že by se měla zavésti stupnice odpadu!, jelikož toto hodnocení není vždy zcela objektivní. Wanted je věru hororovým snímkem, při kterém se budete dávit CELÝCH 110 minut. Dokonce i Kobra 11 je ve srovnání s Wanted plně realistickým kouskem. Wanted je odporný na první pohled: James McAvoy a Angelina Jolie jen dokazují, že herectvím by se vážně neměli živiti. A takhle bych mohl pokračovat dál a dál, ale kvůli takovémuto hnusu se nemá cenu nikterak namáhat. Servus Timure! odpad!(8.5.2012)

Skvělé efekty. Z efektů jsem byla nadšená! Výkony také celkem ušli ale jinak je film o ničem. Vůbec mě nezaujal.(26.6.2012)

• kinghome

Sorry ale tohle ne, já si myslel, že to je vymyšlený film nějakým šílencem a tak jsem to i bral a dokonce mě to docela bavilo, jenže to se změnilo, když jsem dostal do ruky komiks Mrtvý nebo živý , kde jsem se dozvěděl, že v Americe se jmenuje Wanted, bylo mi to divný, tak si přečtu předmluvu a zjistím že podle tohodle komiksu Hollywood totálně posral film. Ten komiks je silmý 18+ s hromadou násilí, krve, rasismu, cynismu a černýho humoru a oni z toho udělali sračku pro děcka. Komiks by byl na jasných 5*, protože to je prostě brutální akční jízda, kde se s ničím a nikým neserou, ale film je na 1* hvězdu, protože takhle pokurvit potenciál, to se jen tak nevidí.(31.12.2013)

Snímek má v sobě něco, co nedokážu přesně definovat. Je to, jako holka co se vám líbí a vy přesně nevíte proč. Neni nejhezčí ani nejchytřejší, ale přesto vás něčim přitahuje. Určitě mě jen tak neomrzí.(19.9.2014)

Konečně jsme se dočkali od Timura Bekmambetova pořádné akce. Doufám, že mu tak to filmy budou šlapat dál. Celý film je na 80%, ale pak příjde závěrečná řež a hodnocení se posouvá nahoru..(17.7.2008)

Novodobý akční film se vším všudy. Originální, svižný, perfektní efekty, dobrý herecký obsazení, v určitém bodě filmu překvapivý rozzuzlení a pořádná rána klavesnicí přes držku, co víc si přát.... ( snad jenom ta Angelina se mi zdála trošku pohublá, měla by přibrat :-)) ) 4*(6.8.2008)

Připoutejte se a jedem! Bekmambetov vystřelil kulku, která obletěla celý svět, smetla kdejakou akčňárnu vyplozenou v posledních letech a navíc se trefila do toho správného místa. Tím místem nebylo nic jiného než oči, protože ostatní smysly snad u tohoto filmu nehrají roli. Kdo by ještě chtěl zapojit mozek a spojit si něco do souvislostí, ať to také radši nedělá. Je tam sice nějaký náznak souvislostí, které vám zamotají hlavu, ale že by to bylo něco světoborného á la Matrix nebo jiný kult se říci nedá. Logických nesrovnalostí bychom se nedopočítali, ale proč nepřistoupit na to, že chvílemi je někde něco anglicky, někde něco rusky, že český Žigul dojede Pendolino, atd. James McAvoy se čím dál tím víc stává hercem, který v mých očích sklízí uznání. Jeho výkon nebyl vůbec zastíněn takovými esy jako Angelina Jolie nebo Morgan Freeman. K pořádnému akčnímu snímku patří i pořádná muzika a ta ve Wanted nechyběla. Naopak ve mne rozproudila krev tam, kde to bylo přesně třeba. Bekmambetov odvedl velice dobrou práci a ta práce se skrývá i v tom, že jsem byl bez problému ochoten přistoupit na jeho hru, dokázal jsem popřít na určitou hranici ty otázky "Proč?" a "Jakto?". Timure jen tak dál, klíďo píďo si zajdu i na další tvojí akčňárnu, protože ty to máš v krvi.(27.9.2008)

Bylo to takové... no... tak nějak... Bylo to takové, jako ten můj komentář :) Jsem tolerantní divák, ale to střílení do zatáčky jim prostě nežeru!(19.10.2008)

Našlo se tam několik mainstreamovejch momentů, ale kupodivu mě nepohoršily, ale pobavily. Digitální efekty nebyly tak dobré, jak bych si představoval, ale mohlo to být taky mnohem horší, takže držím rypák. Nejvíc si cením scény, kdy střelba probíhá skrz hlavu jedné z mrtvol. McAvoy umí pěkně naběhnout žíly na čele a Angelina vypadá skvěle, když zamračeně střílí ve zpomaleným záběru (ona vlastně vypadá skvěle pořád). Samozřejmě se zmíním o pendolinu, žiguliku a o Pernštejnu. Příběhově dost nadupáno, akčně taky (i když místy přehnáno AŽ MOC). Co víc dodat - jen tak dál, Timure. Timure a tvoje parto...(4.11.2008)

Čekal jsem akční podívanou s působivou vizuální stránkou a neotřelým příběhem, čehož se mi dostalo tak napůl. Myšlenka držení světa v rovnováze prostřednictvím odstraňování lidí, jejichž další činy by ji mohly narušit, je rozhodně zajímavá i přesto, že onen proces výběru probíhající pomocí tkalcovského stavu tak trochu evokuje Minority Report. Situace, kdy se hrdina probouzí a neví, zda to, co právě zažil, je sen či skutečnost, zase nejsou nepodobné Matrixu. Kladem je dobře hrající James McAvoy, jehož přerod "z ovce ve vlka" je uvěřitelný, ona vůbec ta jeho snaha nepromrhat svůj život a stát se něčím víc než jen pracovníkem v kanceláři, který se neustále snaží bezúspěšně "vygooglit" své jméno, a jemuž se kamarád tak dobře stará o přítelkyni, je na filmu pro mě to nejzajímavější. Vizuální stránka je sice velice dobrá, ale nedostala mě tolik, abych si řekl: "Jo, tohle je teda bomba." S odstupem hodnotim lépe první polovinu filmu, celkově jsou pocity trochu rozporuplné. Zatím 70%.(26.12.2008)

Tak poviem to,že Angelinu som este takúto ako tu nevidel , ... Je ak vždy sexi a k tej akcii proste patrí, ... paradný film napumpovaný akciou,Dejje vpohode , ... Morgan je ako vždy skvely + tá akčna jazda na konci filmu je skvelá - BRAVO!!(3.1.2009)

Wanted balancuje medzi akčňákom a komiksom a celkový dojem reálnosti je preto mätúci. Imho aj keď sa moje hodnotenie týmto znížilo na maximálny počet 4*, nie je veľmi čo ďalej vytknúť. Inak tá naháňačka Angeliny a Jamesa mi v niektorých momentoch pripomínala Terminátora.(1.4.2009)

Výborná akční pohoda s výborným ozvučením, efekty, hudbou, kamerou. A především s neuvěřitelně sexy Angelinou. Tak proč né pět? :) ... drobnosti, které dělají mnohé. McAvoy prostě nemá na to aby hrál takového tvrďáka a neustálé lečení jejich bebi.. fuck that, John McClane by je ztřískal do posledního i kdyby mu utrhli obě ruce a nohy.(21.12.2009)

Vcelku efektná a vizuálne veľmi úchvatná zábavka, v ktorej však forma nekompromisne valcuje obsah... Aj napriek americkej prdoukcii, hviezdnemu obsadeniu a skvelým efektom som si všaki Bekmambetovove ruské Hliadky užil predsa len o niečo viac...(7.7.2010)

Střílení za roh je blbost, stejně jako mnohé další scény z tohoto filmu. Například to, že váš život řídí tkalcovský stav, je asi největší úlet. Ale když vypnete mozek, unese vás bezva akce a napětí. Zahraje si zde i Pendolino, bohužel, opět ve scéně, která je jinak dost stupidní. Natočeno pro podívanou a efekt, nic víc, nic míň. Zaujalo mě také, že Wesley vcházel na hrad Pernštejn, ale po střihu se ocit na nádvoří hradu Křivoklát :-)(11.9.2010)

Takhle má správný akčňák vypadat. Nekonečná jízda plná nevídaných triků, které vizionář Bekmambetov vytváří povětšinou hlavně na place, ne v postprodukci, krve a černého humoru. K tomu všemu se mu podařilo zlákat tak skvělé herce jako McAvoye, Jolie a Freemana. A když se přidá fakt, že je to podle Millara, je snad jasné, že to bude pecka. Nesmí se to brát vážně, ale to nedělá ani Bekmambetov.(15.1.2011)

Váhám váhám, stále váhám, mezi *** a ****.. vizuálně atraktivní, to ano, oblíbené slůvku, tu mockrát zmiňované - efektivní, to ano, obsazení více než ucházející, to ano, ale.. jedno velké ALE. a propo, by mě zajímalo, kudy že to jel vláček ČD? "líbí" se mi, jak se všichni derou natáčet do Čech, a pak se otevře úžasná rozlehlá a bohatá krajina, která má s tou českou pramálo společného (byť samozřejmě máme také své krásy, tak nevím, proč to).(4.11.2011)