Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

rob_troy

Pokud potřebujete odreagovat něčím romantickým, kde vás opravdu dobře potěší herecké výkony - Gerald Butler, tak se obraťte na P.S. Miluji tě. Výjimkou tu ovšem je Hilary Swank, tou se film chlubit opravdu nemůže. ()

nula87

Romantika, průběžně přislazovaná tak, že na konci je to bohužel velká cukrová vata, která se už nedá polknout. Ale věřím že i přesto si najde spoustu fanoušků (fanynek), které druhou půlku probrečí, protože je to přece taaaaaaak romantické. Jinak obrovské pozitivum, a asi jediný důvod proč to nevypnout, je Hilary, která je skvělá. A najdou se i vtipné nápadité momenty (hlavně v té první polovině). 60% ()

Soubi

Lehce stravitelná dojemná romanťárna, určená spíše ženskému publiku, obsahující nevyváženost děje a několik laciných scén, díky nimž si stojí - sečteno a podtrženo - na 4 slabších hvězdách. ()

KateW

Hilary exceluje.. Toto je jeden z nejromantičtějších a zároveň nejsmutnějších filmů, které se dají nalézt. Krásný snímek ()

Adela9

Opět jeden z mála dobrých romantických fimů a to že já je moc nemusim,ale tenhle mě fakt baví!. Zbožnuju scénu kde se poprvé seznámí a Gerard řiká že ještě nikdy neviděl holku která by na sobě měla tolik barev a když zpívá a hraje na kytaru a Irsko! Povedej film ()

Mugs

Pro mámu, ségru, přítelkyni je to srdceryvná romantika, ale pro normálního(heterosexuálního) člověka(chlapa) nekonečná a hlavně nudná sračka. ()

Horxus

Chápu velice rozporuplné hodnocení: pro ty, co sabotují čistě romantické dojáky, tohle opravdu musí být dvě hodiny utrpení.... ale pro ty, co si rádi pobrečí nad ztrátou největší životní lásky, je tohle úžasný film. Herecké výkony dokonalé, charisma z Gerard Butlera přímo srší a celkové provedení je skvělé. 5* ()

huzgi

Spíš pokažená příležitost než zásah do černého. Už ten centrální nápad, kdy mrtvý manžel posílá načasované vzkazy ze záhrobí kulhá na všechny nohy. ()

Sarcasmgirl

Takový ten film, u kterého nevíte jestli máte dřív brečet, nebo se smát. Chvíli brečíte, pak brečíte smíchy a pak se přiblble usmíváte. Je to takový balzém na duši, nenucený příjemný film na deštivé večery u zapáleného krbu. ()

play3man

Zo začiatku som k tomu ani nechcel nič napísať, no... píšem. Scenár je celkom originálny aj keď mňa to nejak moc nedostalo. Pár scén síce bolo dobrých (na začiatku keď sa akože zobudí, spomienky na prvé stretnutie či záver), no bolo ich pomenej. Aj napriek tomu tento film má svoje kvality a pre cieľovú skupinu je to tak za 4*, no ja do nej nepatrím, takže 3*. ()

AgnesDee

Velmi krásně natočený film, romantický film, který mě po hodně dlouhé době dokázal rozbrečet. Sice jsem nebulela jak želva, ale slzička mi ukápla. A neříkejte holky, že byste nechtěla, aby tohle pro vás nějakej chlap udělal. Sice by mohl být živý, ale... ()

PAVLIS

Možná trochu vypočítavá a chvílema přecukrovaná romantika, ale s jedním z nejlepších scénářů ve svém žánru. Někdy je lepší vrátit se zpátky, aby se mohl člověk posunout dál... ()

Luciee113

Můžu tomu dát i 50 hvězdiček? Jestli ne, tak jděte k čertu... Zrovna jdou titulky a já tu brečím ani nevím proč... Vím, protože... P. S. I love this movie ❤️❤️❤️ ()

PlysovyMacko

Mladá žena dostáva listy od svojho mŕtveho muža, ktoré ju majú inšpirovať k novému životu a pomoct vyrovnať sa so smútkom.  Scenár je síce originálny a par pekných momentov sa tu nájde, ale veľkú časť filmu tvorí vata a neúmerna dĺžka tiež nepomáha. Gérard je fajn a je to čistá romantika pre ženy. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)