Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

george82

Co k tomu dodat. Hilary Swank opět oslnila. Nejen půvabem, ale i hraním. Gerard Butler zase úžasným plánováním a romantickou dohrou. Na to, jak já romantické filmy nemusím, tak mě toto dostalo. Je to fakt super. Každý, kdo má trochu srdce, se na to rád podívá. ()

Kaučuk

Příšerně vykonstruovaná ubulenost. Jediné, co mě u filmu bavilo, bylo přemýšlení nad tím, kam ti amíci chodí na ty neotřelý seznamovačky ala seznámení ztracené cizinky a domorodce v období rozkvětu irskýho národního parku. Shodou okolností má cizinka klobouček v barvách květů na lukách a domorodec má všechen šarm Irska a ještě trochu navíc. Aspoň hudba byla docela slušná. ()

nakiniki

Myslím, že na světě je jen málo žen nebo dívek, jímž by v průběhu tohoto filmu neukápla ani slza. V mém případě jsem brečet začala na začátku a skončila až u závěrečných titulek. A ačkoliv jsem díky tomu měla mírně zastřený zrak, stačilo to na to, abych si všimla, jak výjimečný je to film. ()

HM

To ne, tohle vám nepapám. Ač se přiznávám, že u spousty filmů jsem se vykoupala ve vlastních slzách, tak tady rozhodně ne. Výkon Hillary Swank se mi nelíbí, přijde mi, že na podobnou roli se prostě nehodí. Ani další herci nic moc nepředvádějí, pánové snad byli vybráni jen kvůli přitažlivému vzhledu. Jediná Lisa Kudrow mě pobavila svým osobitým časneztrácejícím způsobem filtrování chlapů. Většina dialogů je plytkých a příběh sám o sobě tolik sladký, až jste z toho celí nepříjemně olepení. A ještě tvůrci tak hrozně tlačí na pilu, jako kdyby vás chtěli úplně citově vyždímat. A co ten samotný závěr, bylo to nutné? Ale původní nápad není špatný, zkusím si přečíst knihu. Alespoň lokace byly vybrány dobře, můžete okukovat krásy Irska. Jednu hvězdičku navíc dávám za soundtrack, na kterém najdete několik pěkných skladeb, ústřední píseň je velmi návyková... P. S. Vzkaz pro pisatale komentářů rodu mužského: vážně si myslíte, že všechny ženy musí být z tohoto filmu úplně odvařené :-)? ()

alpeew

Nic moc jsem nečekala a byla jsem docela dost nadšená., i když ději trochu trvá než se rozjede (prvních 15-20 minut není k přečkání). Jedná se o romatnickou koemedii, ale scénář je inteligentní a taky se nekonaly žádné velké slzy, třebaže děj je ve své podstatě smutný. Je to díky zpracování a hercům, taky pěkné hudbě a krásné krajině. A mám taky ráda, když herci - tady G.Butler - kteří se zapsali jako akční hrdinové, dokáží zahrát i romantické role - a nevyznívají směšně. Hilary Swank po rolích ve filmech Kluci nepláčou či Million dollar baby je taky vlastně všechno možné jen ne romantická hrdinka, přesto byli oba jako pár lehce uvěřitelní , se s uvěřitelnou dávkou vzájemné chemie. ()

Mr.Roman

Gerard Butler v dobrej, tentokrát nielen fyzickej forme a to som si doteraz myslel, že vie len veľkohubo vyrevovať a skopávať ľudí do priepastí.. samozrejme nemyslel, ale na tom nezáleží.. Pasuje mu aj táto poloha Írskeho milovníka, rovnako ako Hilary Swank sadnú nielen boxerské rukavice, ale aj líčenie a lodičky. Okrem originálne riešenej chronológie rozprávania a pekne natočených scén, zaujal spomedzi hereckého osadenstva aj Jeffrey Dean Morgan, ako veľký sympaťák a milovník, a to som si myslel, že dokáže len znásilňovať superhrdinky a efektne sa nechať prehadzovať cez okná mrakodrapov ;) ()

jprmusic

Tyhle příšerný historky o lásce ze záhrobí. Věřil jsem, že už nikdo nikdy nenatočí takovou ptákovinu, jako byl Duch. Mýlil jsem se. Utahané, nereálné, bez nápadu. ()

jafuska

tento film je pěkný, ale dost mě vadila herečka která hrála Holly, kdyby ji hrál někdo jiný, určitě bych dala více hvězdiček. Mám ráda romantické filmy a tento se opravdu povedl, hezká atmosféra, i když chvílemi se mi prolíná i smutkem. Určitě bych tento film dopručila jako večerní film hlavně v létě.Jen bohužel tato herečka semi nelíbí, je trochu praštěná, a někdyneví co sama by chtěla a nebo očekávala od života ()

Renie42

Něco tak dojemného, smutného a zároveň veselého jsem dlouho neviděla. Ani nevím, kolik jsem spotřebovala kapesníků, ale určitě víc než u Titanicu :-). Chvílemi jsem přes slzy neviděla, chvílemi jsem se strašně smála, Gerard byl k nakousnutí, ale jakmile jsem tam viděla Jeffrey Deana Morgana, tak jsem si řekla, to je sakra taky hezkej chlap. Jo jo, film se povedl, má u mě plný počet. ()

Lennie

Krásné. Chvíli po filmu jsem neměla slov...nechápala jsem, že mezi současnými romantickými slátaninami se najde něco tak...vkusného. Divák, po vzoru všech ostatních filmů, očekává, že hlavní hrdinka na svého muže zapomene (nechápala bych ji, na tak okouzlujícího Gererda Butlera budu dlouho vzpomínat :-)) a film tak ztratí kouzlo. Naštěstí Holly nezklame :) Stejně jako nezklamala Lisa Kurdow a hned na začátku mě rozesmála ("Jsi svobodnej? Gay? Máš práci?") P.S. I love you je prostě kouzelný film, kterým se dobře zahání nudné odpoledne... ()

MarsVl

Butler prostě už pan herec, i když tady toho mco nenahrál. Swank nemám jí rád a po tomhle se můj názor nemění. Další frajer tady učite Morgan, ten je taky výbornej všude stejně jako Butler. Jinak film zajímavý konečný dopis troch emocionální :), potom jsme však nečekal ten konec úplně takový jaký skončil ale stejně. 4---7/10 ()

han.ci

Čekala jsem o dost víc, inteligentní romantiku... ale vyšla mi z toho klasická komedie, která mi až na asi dvě situace přijde spíše trapná a dívat se na to sama, tak to asi nedokoukám. Hilary Swank se mi svojí rolí trochu zprotivila. Dvě hvězdy dávám za nápad s dopisy a střídání dějů z minulosti a přítomnosti, které trochu držely mou pozornost. ()

Berry0153

Romanťák se slibním potenciálem a nevšedním námětem? Neváhala jsem a za předpokladu, že dvě hodinky utečou jako voda, jsem se dala do koukání. Jenže neuteklo. Celý film se neskutečně vleče, což začíná být v polovině docela dost velká nuda. Slibné téma se postupem času změnilo v hořkosladkou směs, při které člověk neví, jestli má brečet nebo se smát. Zkrátka film, jenž kdybych neviděla, nic by mi neuteklo. 65% ()

blacktomas

Život, smrt, ztráta. Může z těchto tří faktorů v romantickém filmu vzniknout něco jiného než srdceryvný klišovitý blábol? A může. Ba co víc, je to chytrý, vtipný film s dobrým soundtrackem a s herci, kteří si náramně sedli. Co na tom, že sází na hru o city, když se jedná o povedené dílko. ()

Queendom

Zas jedna z těch romantickejch komedií, kterejm se obyčejně obloukem vyhejbám. Tak zase dlouho budu. Akorát teď mám dilema. Jestli platí to, co o týhle cukrový vatě napsal Shadwell ("Women cried. Men slept"), tak mi říkejte Herma Froditová. Ukrutně jsem se nudila, ale jedno oko nezůstalo suchý. ()

Dashiella

Uráža ma, ak je toto film "pre ženy". Je to slabučké a neuverila som im ani nos medzi očami. Pre mňa strata dvoch hodín, verím ale, že ako romantický výplach mozgu to môže fungovať. ()

Jerris008

Je to romantické, je to vtipné, je to bolestné, je to nápadité, je to nereálné. ALE hlavně - dokáže to zaujmout. V každém případě to není až tak ze života, alespoň ne z celé části. Jenže ten nápad, vést toho druhého, když zemřete, dál životem, aby se neutrápil smutkem, je skvělý... ()

Jaromír

Gerry is dead (si to nemůžu odpustit :) ) P.S. Dvakrát kratší by to bylo třikrát lepší, ale přesto věřím, že ženské uroní slzu (a budou nadšeny). To je tak sladké, až se nudím, přeji si mít v krvi více estrogenu, abych mohl plně vychutnat tento film. Takový slaďák, ženské brečí a dřevorubec si odplivuje :). ()

katuuuska

Nevím zda víc miluju ten film, nebo Gerarda! Jeden z mála filmů, který může vidět i 50x a furt mě bude bavit a vzbuzovat ty samé emoce jako při prvním shlédnutí- a ano, pokaždé bulím jako želva :) ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)