Autogram

Veľká bieda, trápne od samého začiatku. Predvádzanie Vikyho Cabadaja nemá konca, nafúkaná odfarbená Marika z júesej nepredvádza vôbec nič a Suchánek nemá žiadneho partnera a aj tak sa hodí skôr do zábavného programu ako do filmu. Ten zábavný vôbec nie je, navyše je prerývaný patetickými scénami, ktoré by mali vyvolať akože nostalgiu, ale privodia skôr zívanie. ()

deckardx odpad!

To se na me opravdu nezlobte, ale tohle byl nejhorsi film, co sem kdy videl v kine.. Je az neuveritelne jak malo staci lidem k tomu, aby se plnily saly v kinech... Pro me byl tenhle film urazka a opravdu nedokazu pochopit, co se na tom libilo.. Spousta trapnejch hlasek, ktere jsou okopirovany z predchoziho dilu.. Za nejvetsi problem ale povazuji naprosto nezname postavy, ktere se vzdycky mihnou pred kamerou, reknou nakou sra*ku a zase zalezou.. Proboha prece si kazdej nemuze pamatovat kdo byl kdo pred 25 lety... Ja to teda nevim a nakej plesoun s manzelkou mi tam byl uplne ukradenej... Mel sem sto chuti odejit driv nez na konci a pak me jeste prekvapilo pri odchodu, jak nekdo prede mnou rikal, ze se mu to strasne libilo... Pardon, ale je to strasna sra*ka.... ()

Specs

Hlášky: Radek Převrátil: - "Na lyžích jsem stál naposledy před třiceti kily." & Viky Cabadaj: - "Tohle je vážně konec Cabadaje v Čechách." ()

P1tr

Je to někde mezi 2 a 3 hvězdami. Nicméně nakonec volím 3, neboť pokračování české komediální klasiky je příjemným společníkem a má několik dobrých momentů. Zbytek nijak neoslní, nicméně bezproblémově si udrží diváka do konce. Nebýt otravných spolužaček s dětmi tahajících se o Máchu, neměl bych k hercům výhrady. Takhle musím spolužačky označit za otravné, až mnohdy nesnenistělné. Zbytek překvapuje, zejména Michal Suchánek, který zřejmě asi ani moc hrát nemusel. Humor jde stranou a více než smíchu si užijeme existenční problémy protagonistů, kteří nejsou v životech šťastní a nevědí co s tím. Režisér Tauš odvedl slušnou práci a co se týče vizuálu, nelze Sněženkám příliš vyčítat. Milovníci originálu budou nadšení už z návratu svých oblíbených postav a ostatní diváci dostanou solidní snímek brodící se v hodnotách průměru. Nicméně pokukuje o něco výše. ()

dinsdale

Moc jsem nečekala, proto jsem byla lehce mile překvapená. Trocha melancholie, hořkosti, krize středního věku a Kuba Prachař :) ()

jenik71

V úvodu filmu zazní: "Milá paní, to byl můj student. A výborný. No tak téměř..." "No tak to jste jako kantor selhal !" No a já dodávám, že selhal celý tento film, který s původní komedií nemá nic společného. Spíš je to psychologický pohled na stárnoucí spolužáky z legendárního lyžařského výcviku z roku 1982. Hlášky Cabadaje zde působí přímo křečovitě a vyloženě uměle. Celý film se vlastně jenom vzpomíná a cituje, co kdy kdo tenkrát řekl a udělal. Znovu to rozhodně vidět nechci. ()

U.Tarare

Mě je špatně. Hlášky z původních Sněženek nabalený do novýho sajrajtu tvoří nehoráznej hnus. Holt opakovaný vtip přestává být vtipem. On už celej scénář nestál za nic. Z největších borců se stali s prominutím blbci s úplně pozměněným charakterem. Doufám, že už tenhle blaf neuvidím. ()

ssfan

Jsou případy, kdy vůbec nechápu, jak může mít film tady na csfd takové či makové hodnocení. U tohoto filmu však naprosto souhlasím s většinou uživatelů. Film působí místy vtipně, jindy zase trapně. Závěr vyznívá příliš pesimisticky. Na české poměry je to sice v současné době celkem dobré, ale ve srovnání se snímky z jiných zemí Sněženky a machři po 25 letech výrazně zaostávají. 45% ()

HomeAlone

Prvy diel , bol klasicky dobry a zabavny ako ine kultove ceske komedie . No tato nudna blbost , ktora s komediou nema nic spolocne , robi hambu prvemu dielu . Na komedii , pri ktorej ma nerozosmialo vobec nic , urcite nebude nieco v poriadku . Ako drama , by to fungovalo viac . Obrovsky trapas ()

Lottr

Hvězdičky jsou pouze za posledních 45 minut filmu, kde vše z nepovedené komedie přechází v hořký příběh o promarněných šancích, ztracených nadějích a snech. To co bylo kdysi vtipné je nyní trpké jako samotné postavy. Je to vlastně film o zklamání a nenaplněných ideálech, které si všichni uvědomí až po školním srazu po 25 letech, stejně, jako si to uvědomí divák při závěrečných titulcích. ()

Styxos

1. první díl nemám rád, 2. Cabadaj je děvkař a ožrala, ale jinak sympatická postava 3. vztah Prachaře s tou holkou byl fajn - vlastně to nejlepší na filmu ()

Jello Biafra

Nudné pokračovanie legendárnej komédie takhovoriac vykráda nápady z predchádzajúceho dielu a neprináša skutočne vôbec nič nové. Jediné čo si odtialto odnesieme je že naši hrdinovia zostarli a už to niesú tí mladíci čo boli kedysi. To je asi tak všetko. ()

Elwin1 odpad!

Sněženky s machry měli zůstat u jediného dílu. Moc povedených návratů ve světě filmu není a tenhle mezi ně rozhodně nepatří. ()

venca163

Nikdy jsem nebyl buhvíjakej fanouček jedničky, ale to, jakym způsobem dokázali dvojku podělat, mě docela zamrzelo. Je to takovej pokus jednak o veselou nostalgii a jednak o takový to (domácí) hořký rozjímání o nenaplněnejch osudech hrdinů z jedničky. A na obou frontách to katastrofálně selhává. Buď bezskrupulózním parazitováním úplně bez nápadu nebo svou umělou našroubovaností. Dají se tomu navíc vyčítat i další dílčí selhání, třeba semtam zoufalá kvalita zpracování (Cabadajova facka dceři - wtf?) nebo otravný vedlejší postavy. #nečekalJsemNicAByloToHorší (45%) ()

Zemi11 odpad!

Humor se po 25 letech vypařil. Nadšeně jsem čekal, jakou zápletku může mít pokračování vynikající komedie na uvolnění. Výsledek? Opravdu megalomansky nezáživné, místy dokonce smutné. Ze sněženek a machrů se stali totální depresivní nuly bez invence nových cabadajovských nápadů. Možná někoho pobaví bývalé třídní slepcie, které ještě víc zeslepičovatěli... Nenechte se zlákat a do kina nechoďte. Budete zklamaní stejně jako já. Sněženky postrádají jakoukoli zápletku. Kostra filmu je tvořena opakováním starých známých hlášek, které zákonitě po 9130 dnech od jejich vzniku nemohou pobavit. ()