haack odpad!

Něco tak debilního jsem už dlouho neviděl. Postavy exhumované po 25 letech se vracejí do starých kolejí s původním nezměněným humorem a dikcí, které ovšem u dozrálého člověka nemůžou vypadat jinak, než jako retardace. Stupidní babské žvásty a kecy o ničem… Horší scénář jsem snad ještě neviděl. Naprosto zbytečný film natočený jenom z nutnosti vydělat nějaké peníze… Příšerné herecké výkony tomu nasazují korunu. Prosím - už NE. 0/10 ()

yarghoul

Dlouho jsem odolávala, než jsem si tenhle film pustila.. Jedničku miluju a tak nějak jsem tušila, že tohle bude akorát klasická parazitující dvojka, která se snaží vydělat na fungujících vtipech. A taky že jo. Jenže několikrát zopakované vtipy zde vyznívají poněkud trapně... Slovy klasika: "Nuda, nuda, šeď, šeď." Doufám, že brzo zapomenu, že jsem tenhle film viděla... ()

0Fusion

Kultovní film, jakým původní Sněženky a machři bezesporu jsou, si nezasloužil takovouhle potupu. Celý film provází mudrování a otrocké opakování hlášek z prvního dílu, Jan Antonín Duchoslav naprosto neumí hrát a co se děje na obrazovce je vám upřímně jedno, pokud to zrovna není zkoumání nerovného vztahu mezi Radkem Převrátilem a instruktorkou Hankou. Scény Václava Kopty a Veroniky Freimanové jsou vtipné a zajímavé a popravdě řečeno jsou tím jediným, kvůli čemu má smysl na druhý díl koukat. ()

Aethra

Sněženky a machry jsem na(ne)štěstí neviděla, takže nemůžu srovnávat. I bez toho jsem si ze shlédnutí odnesla jen rozpačitý pocit a mírné znechucení nad nuceností, se kterou se protagonisté snaží navrátit se do gymnaziálních let/pobavit diváky/cokoli smysluplného. Příjemné chvilky přinesly snad jen scény s dvojicí Freimanová/Kopta, ale zejména "dětí" Johanidesové/Prachaře - trochu málo vzhledem k ambicím filmu. ()

TheMe

Tak tohle byl hodně nepovedený pokus. Dovolím si dokonce říct, že film byl místy trapný. Málokteré pokračovaní dokáže alespoň částečně navázat a toto to rozhodně nebylo. Ta jedna hvězda je spíše z úcty k "jedničce" než za cokoli jiného. ()

Hans07 odpad!

Komerční, reklamou prošpikovaná vzpomínka na původní sněženky a machry. Opravdu smutná a nepovedená vzpomínka. ()

TanoKaridy

zoufalá snaha o pokračování vtipného filmu, mimořádně trapné a nudné je přehrávání původních hlášek nebo dialogů ve stylu: co jsi tenkrát řekl..... ()

Eniaswow odpad!

Brrrr ... tak tohle je strašná slátanina, která jen profituje na prvním, o poznání zdařilejším dílu ... Na mě až moc silné a nestravitelné kafe ... ()

Gooran

Jak to nazvat tak nějak slušně? Divný, neuspořádaný, neforemný... Zmatek a chaos se míchají s nějakým smyslem prvního díla. Oceňuji roli i výkon Václava Kopty, nejvtipnější byl výstup Karla Máchy v televizi před nastoupenou jednotkou hlavně sněženek... No raději budu žít s pocitem, že víc než jeden díl Sněženek natočený nebyl a ten druhý si při každé možné příležitosti odřeknu... ()

henrykz

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film na mě působí hrozně depresivně. Má celkem chytlavý soundtrack, ale to je asi všechno, protože originálního na něm není vůbec nic. Všechny lepší hlášky jsou použity a ukradeny z původního filmu. Přesto je zajímavé podívat se na herce po 25ti letech. Jak říkám, působí to dost depresivně a smutně. Dávám 20% za původní herce a hlášky z původního filmu. ()

palda70

Když jsem je viděl poprvé, docela jsem byl rozčarovaný a dost zklamaný. Ale po druhém zhlédnutí, ať chci či nechci, je to realistická nostalgie. A nejeden řekne, že to takhle opravdu chodí. Bohužel. Takže za mě povedený 3* ()

Dino13

Většina národa je tímto návratem po 25 letech zklamaná a já se ptám co jste čekali? Režisér Tauš vystihl hořkost života jaký opravdu je. Někteří se jedou na sraz odreagovat, někteří vzpomínat a někteří přemýšlet. Ne každý se má jako v pohádce, ne všechny příběhy končí šťastným koncem a ne všechny cesty vedou správným směrem. Během srazu je vidět kdo zůstal stejný a kdo se změnil od základů. Bonusem navíc je, že to můžeme sledovat jak u postav, tak i u herců, u Kopty především. Mně se tento návrat prostě líbí, jediné co bych možná vytkl, je poněkud příliš častý návrat ke hláškám z jedničky. 80% ()

nolme

Koukatelná "komedie na vážno"...zábavné a přitom tak vážné...člověk se nemění...a když už si myslíte, že se "vše zadaří" přijde zvrat... ()

232

Jedna hvězdička za příjemnou hudbu a druhá za to jak se všechny hvězdy z prvního dílu znovu sešly a natočily pokračování. Jinak je to utahané, nudné a neviděl jsem v tom žádný děj, kromě toho, že se všichni sešli. Docela zklamání. ()

ir.hools

Ačkoliv tu dvojka nemá valné hodnocení, mě se to prostě líbilo...jasně, jsou tam i slabší chvilky, ale celkově je to pro mě příjemná vzpomínková komedie, která mě u srdce zahřeje :D Líbí se mi i to, že režisér zachoval a dodržel herecké obsazení z jedničky, což se občas úplně nepodaří...to dodává filmu takové to zvláštní nostalgické kouzlo...a já ráda vzpomínám a dojímám se nad minulostí :D proto 4* a 80% ()

Facik.

Po 25 letech přichází pokračování kultovního prvního dílu. Bohužel, výsledek je smutný. Při pomyšlení na to, že jsem ztratil 100 minut svého života návštěvou kina, za které jsem dokonce neváhal zaplatit se mi trhá srdce na milion kousků. To, že jsem do sálu zabloudil cestou z hospody, ani vlastně nevím jak, nemění nic na tom, že dílo V. Tauše bylo/je počinem, na který nemůže být rozhodně pyšný. Stará parta okolo Vikyho Cabadaje, která se snaží humorně strávit pár dní a zavzpomínat na staré časy mě jednoznačně zklamala. Doufám, že nebude někdy v budoucnu natočena trojka, tohle stačilo. ()