Le6n

Film presne podľa mojich očakávaní. Po študentsky bezstarostnej jednotke prichádza dospelácky realistická dvojka, kde je v každom obraze cítiť odraz toho minulého, ktorý bohužiaľ neznesie porovnanie so súčasným. Nie som vo veku snežienok a machrov, ale tú zmenu pohľadu plne chápem a čiastočne aj poznám. Aj ten pokus o chytenie druhého dychu, ktorý zákonite končí tak, ako končí. Napadá ma tu porovnanie s pentalógiou básnikov, kde prvý a posledný diel majú podobné znaky, ako Snežienky, snáď len s neutíchajúcim humorom a nadhľadom dvojice Štěpán a Kendy, ktorý sme im vždy tak závideli. Snežienky a machri po 25 rokoch je príjemný film o rozjímaní nad prežitým životom a už sa nemôžem dočkať, keď si v kľude domova pustím oba diely za sebou v jednej projekcii... Odo mňa70% ako samostatný film ale 85% ako súčasť celku. ()

tomaszon

Tak to byl teda parádní víkend. Film se snaží maximálně těžit ze svého, pětadvacet let starého, prvního dílu. Přiznám se, že za celých 100 minut jsem se vlastně ani nezasmál, nebylo čemu. Tu jednu hvězdu tam vlepim jen z nostalgie. ()

sparrow1

Film se mě líbil ale ač je mě teprve 34let padla na mě docela dobrá deprese ze stáří.Je to film pro starší a pokročilé lidi do 30 by na něj asi neměli chodit. ()

MIHLIK

Hmm musím souhlasit s většinou je to opravdu docela propadák možná na jedno podívání jen se zvědavosti víc ale ne. ()

cernymotyl

Zalijte šálek s vaším oblíbeným čajem horkou vodou a nechte louhovat. Pak použitý sáček vysušte a uložte. Po 25 letech si z něj čaj uvařte znovu. Jak vám bude chutnat? ()

mikul

Škoda, že některé dnešní kvalitní české filmy vydělávají mnohem méně, než tady tato blbost, která těží z úspěšnosti prvního dílu. Jak jsem očekával, tak né jenomže film už ztratil vtip a atmosféru, ale ztratil taky děj a zkazil tím první díl, pří kterém jsme si postavy zanechali v paměti, tak, jak jsme chtěli...Ale teď přichází film po 25 letech, který se snaží, snaží...nevím o co, asi jenom o ty peníze. Je sice hezké vidět naše hrdinky o pár let později, ale myslím, že kdyby natáčeli třídní sraz kohokoliv jiného, tak by to možná bylo zábavnější. Jediné, co se asi podařilo zachytit, bylo to, že ikdyž se každý snaží jak chce, tak už to nebude tak, jako dříve...a to je ten důvod, proč se to vůbec nemělo točit. ()

Bimby

čekal sem moc a zklamání velké. Výborné herecké obsazení ale nic víc. Asi to udělali až moc reálně a to asi není podle mého gusta. Čekal sem větší srandu i tak dávám dvě hvězdy. ()

sin34 odpad!

Mel sem vazne problemy film dokoukat. Na to jak dlouho se o filmu mluvilo a jak dlouho na nem Radek John udajne pracoval, je to nehorazne nudny film. Vzhledem k tomu, ze prvni dil znam skoro nazpamet, zasmal jsem se asi dvakrat a to je na komedii opravdu malo. ()

g.carpa

Slovo komedie není na místě,ale nemyslím si, že by to byla ta hlavní chyba. Filmu chybí zcela jednoznačně nadhled (jak režijní, tak i ohledně scénáře). Osobně je i škoda dcery Cabadaje, tam se dalo dělat hodně, ale to by se role musel ujmout někdo jiný. ()

Kulik-

nechapu co jste od toho vsichni cekali... ze to bude lepsi nez jednicka snad nikdo... mozna ti psychicky naruseni... mozna jsem jeden z nich tak davam 5 ()

zuz.annka

Musím říct, že jsem čekala větší hloupost. Film nekončil překvapivě happyendem a to se mi libilo- chvíli jsem se i nad celým příběhem zamyslela. Zasloužené *** ()

badajajuak

Kromě přílišného citování hlášek z předchozího výborného dílu a s tím spojené nostalgie, není na tomhle filmu nic co by mohlo zaujmout. ()

Fooaxe

Hodně slabí odvar prvního dílu. Celý film je totálně bez děje, jediné oč ve filmu jde je to kolik si spolužáci vzpomenou hlášek, které pronesli v prním dílu. Je velmi zlváštní (totálně nemožné),že si i po 25 letech sněženky a machři pamatují jaký hlášky tedy pronesli.Ještě zváštní však je že si některé hlášky pamatou i sněženky i když vůbec u této hlášky nebyli. Opravdu nejhorším článkem tohoto filmu jsou právě 40ti leté sněženky,u kterých má člověk vyloženě vražedné choutky včetně těch dvojčat. Když si vzpomenu na dvojčata z homolkovejch,kde ty dětcka byli vážně zábavní, tady jsou naoplátku velmi velmi otravní. .Jestli existuje filmové pokračování,které nemělo nikdy ale opravdu nikdy vzniknout, je to tenhle hnus. Jediné co v mých očích stojí za pochvalu je Michal Suchánek, on a některé chvíle, které dokážou jakžtakž vyvolat nostalgii z prvního dílu, ženou film ke dvou slabším hvězdičkám. ()

VLAN

Tento snímek navazuje na jeho předchozího, lepšího brášku. Na dnešní dobu mi nepřijde moc dobrá kamera, jinak zajímavá podívaná pokud jste viděli díl před 25 lety. ()

dealer odpad!

Film ze kterého se dalo vytěžit díky popularitě předchozího filmu mnohé se stal smutným pomníkem neschopného scénáristy, dramaturga a především režiséra, který pohřbil úplně vše. Vtip 0, drama 0, herecké výkony -30. Totální propadák. ()

Rudysoft

Vlastně bych to ani hodnotit neměl, protože jsem to ani ne v půlce filmu vzdal. Je možné, že se to třeba od poloviny filmu trochu rozjede, ale hned od začátku je film šílená nuda a obdivuji toho, kdo na to vydržel koukat až do konce a doufat, že to snad bude lepší. ()

giacobbe odpad!

Domníval jsem se, že film Byl jednou jeden polda II v bezduchém opakování vtipů a vysvětlování co postavy dělají dnes a proč tam některé už nejsou nic nepřekoná. Sněženky a machři to dokázali. . ....... Když tvůrci zakomponovali do scénáře skutečné charaktery a profese některých herců, citelně postrádám druhou paní profesorku, která mohla točit reklamy na lepidlo na zubní protézy. ()

FunTomCZ

Kdo čekal další smršť fórů, který se budou řikat dalších 50 let, musí bejt sklamanej. Ovšem kdo to vzal tak jak to je, uplně sklamanej podle mýho nebude. Slyšel jsem ohlasy, a proto jsem očekával přesně to, co jsem nakonec dostal... Psycho o lidech, který jsme znali jako mladý perspektivní veselý školáky, ale vyrostli z nich průměrný lidi, který jejich životy nebaví.... Na český poměry slušný. 3* ()