Ma Jun, policista, který proti zločinu nepostupuje vždy výhradně podle litery zákona, se spojí s infiltrovaným agentem Hua Shengem, aby společně pacifikovali členy ukrutné bandy pašeráků vedené třemi vietnamskými bratry. Nejstaršího bratra dostanou, ale při akci dojde k odhalení agenta, který toto prozrazení málem zaplatí životem. Jun zločineckou organizaci neúnavně pronásleduje a málo se přitom stará o dodržování předpisů. Blíží se den, kdy má být hlavní vůdce pašeráckého gangu postaven před soud, a životy svědků jsou ohroženy. To znamená, že závěrečnému zúčtování se nelze vyhnout. (Film+)

ladynka

Akční film s Donniem Yenem a Collinem Chou takřka bez akce? Smutné nastaly v Hongkongu časy :-( Slušnější hodnocení dávám alespoň za závěrečnou bitku... ()

sheen

Akční super-hero Donnie Yen opět v akci, ty jeho kopy, údery jsou bombastické, děj filmu není nikterak originální, ale spád filmu je hodně dobrý, ani chvíli jsem se nenudil. ()

Sysel_CZ

Hodně slušná záležitost, která splňuje všechno to, co se od ní čeká. Předtím jsem si jenom říkal, že jsem nikdy neviděl Louise se prát - v tomhle mě nezklamal, protože kdyby se i on zapojil, vrhlo by to stín pochybností na opravdovost ostatních soubojů. Ty jsou dle očekávání skvělé, jak se patří na snímek, který existuje jen pro ně. Doplňující dějová linie je takřka klasická, ale nikoli děravá, důstojně celé dílo doplňuje a tím zarovnává na 5 výtečných knedlíků z pěti. ()

teutates

Donnie Yen si získal môj obdiv... Flash Point je príbeh z policajného prostredia, kde sa z Donnieho stáva "punisher"... Tento scenár by som rozhodne nenazval povrchným a slabým, snaď len často videným (samozrejme trochu inak, nepostrehol som, že by šlo o nejakú presnú kópiu). Snímok inak obsahuje nabušený soundtrack a mnoho pestných súbojov plných bojového umenia. U mně dobrý... 7/10 ()

Chrustyn

To, že je Donnie Yen machr vím už od skvělé "Zóny smrti" (mimochodem od stejného režiséra jako tento snímek) a zde opět předvádí, že role drsných poldů mu sedí a kopat umí zatraceně dobře ale snímek má jeden zásadní problém a to je ten, že je málo akční. Když už akce přijde, je se na co koukat a převážně bojové scény, opravdu stojí za to ale k čemu to, když vyjma konce se zde žádná pořádná bitka neobjeví. Místo toho se stále jen povídá, nic zajímavého se neděje a režisér se absolutně zbytečně snaží rozvíjet charaktery všech zúčastněných postav. Je to škoda, protože jako akční jízda by to mohlo být opravdu super. Takhle se jedná jen o lehoučký průměr. ()

Yardak

Slušná detektivka, která nenudí a rychle plyne. Louis Koo je o dost větší sympaťák než Donnie Yen. I díky němu 4 hvězdy. ()

Lacike

Fakt by som tomu chcel dat aspon 3 hviezdicky, ale neda sa. Prva hodina uz tak kratuckeho filmu je neuveritelne nezazivna. Pribeh o policajtovi v utajeni medzi surodeneckou partou totalne namachrovanych debilov vôbec nefunguje. Zaporaci sa snazia byt natolko drsni az su trapni. Ani nic extra nespravia, aby z nich isiel strach. Louis Koo ako chlapik v utajeni sa od strachu neustale poti, ale mne bolo uplne jedno, ci ho odhalia. Chybaju tam skutocne napinave sceny v ktorych by mi na nom zalezalo. No a neustale popritom vsetkom sa tam objavuje nadrzany Donnie Yen, ktory sa nevie dockat zaverecnej dvadsatminutovky v ktorej ho konecne pustia z retaze a zaporakom nakope prdel takym spôsobom, ze prave kvôli tomuto famoznemu finale by som tento inak nepodareny film odporucil kazdemu fanusikovi MA akcniakov. Najprv sa dostanu k slovu strelne zbrane v paradnej neskutocne stylovo natocenej prestrelke. Po zredukovani zaporakov na ich finalneho bossa Collina Choua sa rozputa duel, ktory tromflo az finale z druheho Raidu. Bitka, ktora trva tak trikrat dlhsie ako je bezne. Fakt som si pri nej dvakrat povedal: tak a je koniec. Ale neznicitelny Collin vstal a mastil sa dalsich niekolko minut dalej. Rozhodne neberiem ako zapor, ze je bitka tak strasne dlha a borci preziju nerealny pocet ran. Po tej hodine nezazivnej dejovej omacky si divak zasluzi nejake akcne zadostucinenie. Po choreografickej stranke je to neskutocne vynaliezavy duel plny originalnych chvatov od MMA po neviem co vsetko. Dali si strasne zalezat, aby pocas celej bitky chvaty neopakovali. Dockam sa aj viacerych mojich oblubenych akrobatickych kuskov. K tomu kontaktne a neskutocne tvrdo pôsobiace jak kopy tak udery. Ale rovnako ako choreografia ma bavi aj to ako je bitka nasnimana. Behom chvatov sa neustale striedaju uhly kamery, ale cely cas to je dokonale prehladne. Kameraman sa stava sucastou bitky, vdaka comu to pôsobi neskutocne stylovo. Skoda, ze tak dokonaly nie je cely film. To by som dal bez mihnutia oka 10 bodov. Ale bohuzial nie je, takze davam neutralnych 5/10. Aj ked ten film je vsetko mozne, ale nie je priemerny. ()

Tommassi3

"Hlavně neříkej, že nemáme budoucnost !! Vždyť Johnnie Walker taky jenom chodil sem a tam, a vychodil si značku.." ;) ()

Ouwen

Trošku se to táhne, akce hodně málo (na můj vkus), Donnie Yen to ovšem utáhnul bez sebemenších problémů a jakmile začne interpretovat zákon pěstmi a kopy, nastane špičkovej řetězec bitek, které jsou brutální, kontaktní a nekompromisní. MMA vytáhnuto na maximum. Donnie Yen předvádí nadlidskou kadenci, absolutně nechápu! ()

kikuka

jednoduchý príbeh ako základ filmu je väčšinou dobrý nápad..dá sa s ním pracovať v rámci choreografií, meniť tempo a rytmus podľa potreby bez obáv, že by sa nám divák niekde stratil..problém je, keď onen jednoduchý príbeh je (bezdôvodne a zbytočne) jednotvárne nakrútený..v prípade flash point je to len jeho cca prvá hodina, pričom následná 35-minútovka je pekný akčný nárez s premyslenými a premakanými choreografiami súbojov..ono, prvá hodinka chce uviesť do vzťahov a motivácií, ale robí to zbytočne rozvláčne, opomína akékoľvek obrazové skratky a vyjadrenia (viz stručne a jasne vykresleny vzťah medzi Tony Leung Chiu Wai a Anthony Wongom v Infernal Affairs)..a postavy možno poznať aj v (postupne gradovanej) akcii a ich vzájomnej interakcii (viz Invisible Target)..v konečnom dôsledku zostáva dobrá dojem - vďaka záveru..a na Donnieho je radosť pozerať..fakt..(ako praktickú ukážku môjho zvláštneho pozorovacieho "talentu" ponúkam zamyslenie nad podobnosťou pohybu donnieho a genea kellyho - silné, ale mäkké, ladné, presné; vyzerajú spontánne, ale je cítiť tvrdú prípravu)..(áno, mám pre kellyho slabosť).. ()

Tony.cs

Asi jsem (opět) koukal na jiný film. Vcelku jednoduchá zápletka, pravda. Ale také drsná akce ( a není jí málo). Vůbec jsem se nenudil. Ba naopak. Donnie je perfektní. ()

dezorz

Nadstandardna HK krimi mlaticka. Co vsak nemusi byt nutne pochvala, HK standard byve velmi velmi dole, ze. V porovnani s Invisible target ma Flash Point bavil viac. ()

TomikZlesa

Pravděpodonost, že se na tohle kouknu znova je asi stejná jakože knock outuju Donnieho Yena aneb 80 minutová nuda čekání na bitku Donnieho a Collina. Přirovnal bych to k Pastýřovi. Ani konečná nabušená 20 minutovka, perfektní hudba a lahudka nakonec nedokázali nudu zachránit. ()

KatanaCZ

Nic až tak výrazného, ale akční sekvence v nichž se používá bojové umění působí velice reálně a to se hned tak nevidí. Dějově slušné. ()

ywo666

Určite lepšie ako Kill zone. Tam ma sralo veľa vecí. Tu ma ich serie menej. Vlastne je to vbeľmi kvalitný akčný film. Donnie predvádza viac MMA ako kung fu a dobre sa na to pozerá. Vlastne jediné dva problémy filmu sú trochu slabší stred a niekedy tých rán v bitkách bolo priveľa. To čo tu niektorý prežili by stačilo na zabitie tak 10 chlapov. Donnie inak aj v 44 rokoch v brutálnej forme a vyzerá tak o 10 menej. TAkýchto vecí by som si dal kľudne viac. Konečne Hong Kong bez zbytočného ázijského prehrávania a neuveriteľných citových výjavov. 4* s čistým srdcom. ()

Beky

Posledních 25min grandiózní. Dobrá mláticka. Uvěřitelné bitky. Žádný kung-fu ale nápaditá akce v bitkách. Uvěřitelné. Nechtěl bych být kaskadér. Jestli teda nějaký vůbec byl třeba. Šikovný kluci. 60% ()

Brain-D

Donie Yen je sympaťák jako vždy, ale v tomhle filmu mi chyběla akce na kterou jsem musel čekat až do konce. Kdy to zase scénář přesolil. No a jak se tak divám na choreografii, moc mě nezaujala, ale mohla by být velmi účiná v boji. ()