Na scénu přicházejí bratři Alvin, Simone a Theodor. Jsou to neobyčejné veverky, které nejen že umí mluvit, umí i výborně zpívat. Jednoho dne narazí na Davida, který si jejich talentu všimne a nechá je natočit desku. Následují koncerty, davy fanoušků a Chipmunkové se čím dál tím víc pouštějí do různých dobrodružství s dramatickými následky. Davidova trpělivost pomalu naráží na strop. Podaří se Alvinovi a ostatním zachránit přátelství s Davidem, jak se budou smiřovat s nově nabytou popularitou... Alvin a jeho parta jsou totiž nezbední až běda a David bude mít co dělat, aby je uhlídal před mnoha nástrahami, o kterých se doposud domníval, že nemohou mít žádné následky. (TV Nova)

Figu

Oblíbená komedie mé dcery... Jinak bych o to asi neopřel vůbec nic, naopak, nikdy bych to neviděl. Je to blbost, přes to to má jakýsi nádech rodinného pohodového pokoukání. 50% ()

marcek

Zajímavé, celkem jsem se i zasmál, ale přiznejme si, že po hodině a půl "šmoulího" zpěvu už bolí hlava :o( ()

Sinn odpad!

Fuj, nejotravnější zvuk, co jsem kdy slyšela. A to jsem se původně cejtila na celou sérii. Zlatí Fanánkovi šmoulové... ()

Nach

Hudba pěkná, příběh strašný, humor dětinský. Tohle se může opravu líbit milovníkům Šmoulů a to navíc ne všem. 55% ()

Rodriguez

Chlupatá jízda tří neobyčejných veverek, které umí zpívat a v krátké době se z nich stanou celebrity velkého formátu. 80% ()

Trainspotter

Zápory: Účelová kravinka pro děcka předškolního věku s plánovitě schématicky vykonstruovaným dějem; veverkám jsem nerozumněl ani slovo, když jakože zpívaly. Klady: Kravinka pro děcka předškolního věku, které měly možnost poznat to, že není všechno zlato, co se třpytí; veverkám jsem nerozumněl ani slovo, když zpívaly; občas jsem se docela zasmál, i když už si nepamatuju čemu. Závěr: Brát to s rezervou, protože je to pro malý děcka. ()

C0r0ner

Nějak nechápu, proč se Jason Lee (perfektní v Earlovi) upsal takové šílené sračce. Jo, děti se asi ve své jednoduchosti a naivitě pobaví, ale kdokoli s IQ přes 80 a věkem přes 12 musí zákonitě trpět. Scénář podle očekávání šílený, o humoru se mluvit nedá, ústřední trojice animovaných sviní odporná. Fuj, podobná mrdka jako Happy Feet. 25% ()

Wormboy

Otrasnost najhrubsieho zrna, ktoru v mojich ociach od uplne dna zachranuje len Jason Lee (aj to len za 0,5 boda) a par scen, pri ktorych som sa aj zasmial. Inak ide o hlavou krutiacu blbost s mimoriadne otravnymi chipmonkami. ()

emo

Milá rodinná zábavka pre najmenších, ktorú aj tí skôr narodení prežijú bez ujmy. Bol som na tom s kolegom. Príjemne sme si zaspomínali ako sme seriálovú predlohu hltali ako deti (ja na nemeckej a kolega na maďarskej televíznej stanici). Chipmunkovia však so sebou nesú jedno obrovské riziko... Deti si ich totiž budú chcieť zobrať domov ;-)) ()

c.tucker

Jsou tam takové dějové zkratky, že to příjde snad i malým dětem divný. Občas jsem se pobavil to je sice pravda, ale celkově ten film působí nepospolitě. ()

Riley

Jedno z děl, které podpořilo mou nenávist k novodobým animovaným filmům, které se teď jen težko zbavuji. ()

KatanaCZ

Je to pro děti, je to ujetý, ale je to zatraceně roztomilý! A nebudu tenhle film zatracovat jen z principu, abych se náhodou neponížil před ostatními, že se mi něco takového líbilo. ()

Mrkvič

Písničky na prd a za něco stály jen nějaké předělávky. Příběh tuctovej jak televizní produkce a z těch dialogů jsem radši usnul. Několikrát! ()

Justin Lin natočí Space Jam 2?

Justin Lin natočí Space Jam 2?

03.05.2016

Basketbalová komedie, v níž se kreslení hrdinové od Looney Tunes spojili s Michaelem Jordanem, aby napráskali zlým mimozemšťanům, se dočká pokračování. Kdekdo si myslel, že je druhý Space Jam jen… (více)

Rychlá rota míří do kin

Rychlá rota míří do kin

04.02.2014

Správný... zásah... v tu pravou chvíli mám, když přízrak... temný... svým rejdům šanci dá... na velkém plátně! Ano, čtete správně. Slavný animovaný seriál, na kterém musela vyrůstat většina uživatelů… (více)

Číslo 5 brzy umře

Číslo 5 brzy umře

08.08.2011

Comeback sympaťáka Yogiho

Comeback sympaťáka Yogiho

05.10.2008

Yogiho má každý rád. Neříkejte, že ne. Pohodový medvěd s kloboučkem a kravatou žije v Jellystonském parku a jeho jedinou starostí je ukrást nějaký ten piknikový košík s jídlem a nenechat se u toho… (více)