Na scénu přicházejí bratři Alvin, Simone a Theodor. Jsou to neobyčejné veverky, které nejen že umí mluvit, umí i výborně zpívat. Jednoho dne narazí na Davida, který si jejich talentu všimne a nechá je natočit desku. Následují koncerty, davy fanoušků a Chipmunkové se čím dál tím víc pouštějí do různých dobrodružství s dramatickými následky. Davidova trpělivost pomalu naráží na strop. Podaří se Alvinovi a ostatním zachránit přátelství s Davidem, jak se budou smiřovat s nově nabytou popularitou... Alvin a jeho parta jsou totiž nezbední až běda a David bude mít co dělat, aby je uhlídal před mnoha nástrahami, o kterých se doposud domníval, že nemohou mít žádné následky. (TV Nova)

corpsy

Snímok celkom verne vystihol atmosféru animovaného seriálu z 80. rokov, ktorý u mňa v detských časoch patril medzi veľmi obľúbené. Samozrejme, že decká sa na tom budú zabávať viac ako ich rodičia, ale práve pre tie je tento film natočený a tak mu odpusťme tú občasnú, až prílišnú infantilnosť a trápnosť. ()

liquido26

3,5 Pokud si odmyslím tu příšernou hudbu, tak se na to koukat dá :-) I když je to spíš pro děti menší než jsem já :-D ()

kikuka

..pozerať to s Alysskou, tak obyvačka skončí ako povestná kôlnička na drevo..a celé je to také milunké, že mi je až ľúto tých pár "povinných" momentov a úplného záveru..mohlo to byť nevinné vianočné detské pripomenutie stitchovskej múdrosti "ohana je rodina. rodina znamená nikoho nezabúdať a neopustiť"..chipmunkovia sú roztomilí, že až..škoda len, že jason lee nechtiac herectvom pripomína brucea campbella v evil dead..v každom prípade to zahnalo moje obavy z "od tvorcov garfielda", ale neprekonalo rodinku stewartovcov..a úprimne a nezaujato..ak chcete vidieť COOL VEVERIČIAKA, vaše kroky by mali viesť ZA PLOT ;-) nuts-nuts.. (5/10) ()

market.

Alvin a Chipmunkové jsem chtěla vidět hlavně kvůli Jasonu Lee a myslím, že ten mě nezklamal. Film se mi líbil i přesto, že nebyl moc propracovaný. Příběh nebyl nic moc, ale chipmunky, jejich písničky a herecké výkony jsem si zamilovala. Myslím, že je to milá rodinná komedie, která nikoho neurazí a když si nemáte večer co pustit, toto je skvělá volba ;). Hodnotím 4*. ()

Adman

Ajajaj. Další sračička, co se může líbít maximálně tak dětem je na světě. Ano, můj osmiletý bratříček je z toho na větvi. No budiž, nejsem cíleným divákem. Sem vtipná, tam nudná, sem dojemná, tam trapná, sem tam scéna co je absolutně nicneříkající a občas i nějaká trochu promyšlená. Obávám se, že Tim Hill si žije ve svém paralelním světě, kde se nikdo nezajímá o "hodnocení". Ano, bylo by to krásné mít svět bez hodnocení. Co všechno by člověk udělal aniž by se omezoval kvůli ostatním. 3 * kvůli rozzářenému obličeji mého andílka. ()

MartinezZ

Dvě poznámky: 1) Věčná škoda, že jsem film neviděl před dvaceti lety, asi bych byl šťastný dítě a chtěl plyšáka. 2) Tak moc líto herců, kteří se v jakékoliv roli angažovali v tomhle veledíle, mi už hodně dlouho u žádné filmu nebylo. ()

mysiak

Otravné veveričky, ktoré si zamilujú decká, ale sa som sa nabažil až moc..pesničky sú známe, dej je typicky nalinkovaný, ale deti vás už potom budú len stále s tými chipmunkmi otravovať... ()

Pierre

Škoda že jsou Chipmankové už v obětí komerce, protoře první díl je narozdíl od dvojky a trojky vtipný, přirozený a mohu ho vidět klidně několikrát za rok. Povedenná kravina.:DD Na druhém díle už je dobrá hlavně jen hláška: Staral jsem se o kočku, než mi utekla (:D)  a postava Tobyho. ()

Tony.cs

mě se to v celku líbilo. Stále se tu zapomíná primární divácká skupina...děti. A těm se to velice líbí. Takže pro děti opravdu vydařený filmeček ()

kaylin

I když jsem měl ze začátku problémy s Jasonem Leem, kvůli kterému jsem chtěl tenhle film vidět - a ten problém jsem měl i při druhém zhlédnutí - tak mě to stejně vždycky nakonec dostane a já si tuhle zpívající trojici docela užívám. Navíc si tu zahrála i Cameron Richardson a tuhle herečku prostě můžu už od chvíle, co jsem ji viděl v "Housovi". ()

MATADOR

Vyjekaná sranda pro všechny do deseti let, bez rozdílu smyslu pro humor. Příběh není zajímavý, ale je snesitelný, což se nedá říct o řeči těch hnědých stvoření - nedá mi to, ale proč sakra všichni musí mluvit, jak Chip a Dale. ()

JohnMiller odpad!

Videné opäť po niekoľkých rokoch. Nič sa nezmenilo. Pištiace (veveričky či to sú) stvorenia ktoré vydávajú tak nepríjemné hlasy, že by som vedel zabíjať mi stále lezú na nervy. Najsmutnejšie je na tom zobrazenie hudobného priemyslu a jej politiky. Je zarážajúco identická s reálnym svetom. ()

maverick10

Tak to je hollywood damy a panove. Typicka slatanina, ktera je čitelna jak slabikar. Lacina zabava, ktera se snazi byt cool, ale je to spis kůl. ()

Justin Lin natočí Space Jam 2?

Justin Lin natočí Space Jam 2?

03.05.2016

Basketbalová komedie, v níž se kreslení hrdinové od Looney Tunes spojili s Michaelem Jordanem, aby napráskali zlým mimozemšťanům, se dočká pokračování. Kdekdo si myslel, že je druhý Space Jam jen… (více)

Rychlá rota míří do kin

Rychlá rota míří do kin

04.02.2014

Správný... zásah... v tu pravou chvíli mám, když přízrak... temný... svým rejdům šanci dá... na velkém plátně! Ano, čtete správně. Slavný animovaný seriál, na kterém musela vyrůstat většina uživatelů… (více)

Číslo 5 brzy umře

Číslo 5 brzy umře

08.08.2011

Comeback sympaťáka Yogiho

Comeback sympaťáka Yogiho

05.10.2008

Yogiho má každý rád. Neříkejte, že ne. Pohodový medvěd s kloboučkem a kravatou žije v Jellystonském parku a jeho jedinou starostí je ukrást nějaký ten piknikový košík s jídlem a nenechat se u toho… (více)