Sydney White je dcera instalatéra, která od svých devíti let, kdy zemřela její matka, vyrůstala mezi stavebními dělníky. Získá stipendium na stejnou univerzitu, kde kdysi studovala její matka, a jak jí kdysi slíbila, jako nováček se pokusí vstoupit do stejného spolku, jehož byla kdysi ona členkou. Jenže časy se změnily a kdysi respektovaná a důstojná Kappa Phi Nu je dnes elitářským, povýšeným spolkem, který ovládá despotická blonďatá kráska Rachel Witchburn… (TV Prima)

chemik11

Nebylo to úplně špatné. Znám sice lepší komedie ale taky horší, občas jsem se fakt zasmál :D Konec sice trošku pohádka, ale tak to holt bývá snad skoro v každém filmu, že dobro porazí zlo a pak jsou ti dobří fakt šťastní. Však taky proč ne. Film o tom, jak outsajdři porazí samozvanou královnu. Jinak, opravdu vás lidi nechápu. Jasně, tyhle teen komedie nemusí každého bavit, ale proč na ně teda koukáte? Když už předem musí být jasné, o čem to bude a jak to nakonec dopadne.To jenom abyste je tu pak mohli kritizovat? ()

Daneet

Mám v počítači pár filmů, co jsem chtěla smazat, tak jsem shlédla tento. Pohádka o Sněhurce (Sydney White) a jejím princovi. Jejich lásku jim kazí Witchburn (hořící čarodějnice), která se denně kouká do svého zrcadla, kdo je krásnější (nějaká stránka podobná Facebooku). Jednoho dne čarodějnice vyhodí Sněhurku pryč a ta se ubytuje u sedmi trpaslíků. Pro všechny známý děj vsazený do studentského prostředí. Kdybych nebyla tak mladá, asi bych to nedocenila. ()

michael.film

Celkom pousmiateľná teen komédia. S(idney)now White zomrela matka keď mala 9, potom čo dospela nastúpila na rovnakú univerzitu ako ona a tam sa začala britská naháňačka. Naozaj milé, na nedeľný večer ako stvorené. MIMOCHODOM neviete kde by som našiel soundtrack? ()

radek.896

Už od začátku mě to nebavilo. Je to dost předvídatelné (v ději, jaký bude osud hlavní herečky, konec) a jediné, co bylo zajímavé - dům hrůzy nebo jak to pojmenovali. Dům hrůzy to zachránil od mého odpadu. ()

frannyberry

Je to jedna z lepších teenagerských romantických komedií. Mám ráda Amandu Bynes, která tu tedy poněkolikáté opakuje svoji kreaci ztřeštěné a zbrklé holky od vedle, ale určitě má komediální talent. "Princ" je v tomhle případě spíš jen do počtu a má za úkol se hezky usmívat, ale o to roztomilejší a pestřejší jsou podivíni z Vortexu. K zasmání tam určitě scény jsou, stejně tak se najdou trapnější momenty. Šanci si to určitě zaslouží, v rámci žánru nadprůměr. ()

masakry odpad!

Kdyby se těch 7613 lidí, co vidělo tuto....(teď jak to nazvat, jo, už vím, blitku asi nejlépe) vysralo na jedno místo, koukal bych se na to obrovský lejno mnohem radši, než na toto. No zkuste hádat... nelíbilo se mi to. ()