Je podzim a 16tiletá minnesotská školačka Juno náhle zjišťuje, že je těhotná. Otcem dítěte je její nejlepší kamarád Bleeker. V čekárně interrupční kliniky se svérázná Juno rozhodne, že dítě porodí a předá k adopci. Rodinu si však vybere sama. Se svým plánem se svěří otci i nevlastní matce a pak už nerušeně pokračuje ve školní docházce. Zvolený adoptivní pár patří ke zbohatlíkům, ona je upjatá puntičkářka, on pohodář. Juno za nimi zajede, podepíší dohodu a život jde dál. Podaří se Juno splnit plán, který si stanovila? A co na to všechno říká Bleeker? (Filmbox)

Pellik

Tento film musíte jednoducho vidieť. Ellen Page dokonale hviezdi, dej je jednoduchý, ale pri tom tak realisticky podaný, až to vyráža dych. Zanechal vo mne príjemné pocity, určite sa k nemu budem veľmi rád vracať. ()

georgeVI

Veľmi uveriteľný a na nič sa nehrajúci sa snímok. Jednoduchý príbeh sa vďaka vykresleniu postáv dostáva na úplne inú métu. A potom samozrejme osobitý faktor, a to hudba. Doslovne bol som z nej nadšený, melodická a spevavá. Takže, čo dodať? Snáď len gratulácia ku oscaru ;) ()

effulka_kebulka

Je to přijemné, místy vtipnéa místy velmi dramatické dílko. Pěkný ukázka toho, jak se dá i z mála vystavět krásný film. Popravdě - na konci jsem brečela, což se mi moc často nestává. Určitě to stojí za to. ()

MagyG

Nízky rozpočet na filme rozhodne cítiť, ale možno práve preto má tak chytľavo prirodzený obraz. Je to milé, jednoduché, zábavné. Bohužiaľ, film stojí a padá na skvelej Ellen Page, a niekoľkým drobnostiam (zaujímavé gitarové songy, cynicko-humorné hlášky). Inak hluchota, naivita, prázdno. Príliš správňackí a v pohode rodičia, príliš málo stresu na to, čo sa deje... Akosi mi to nesedí a čosi ešte tomu filmu chýba. ()

mma.ba odpad!

ked som si pozrel vysoke hodnotenie tohto filmu a zistil ze tam hra mnou pomerne oblubena e.page tak som si ten film stiahol a pozrel.a trpko som olutoval straveny cas. "Juno (Ellen Page) je šestnáctiletá středoškolačka, která se potýká s nečekaným těhotenstvím." ooo ano.najpremudrelejsia 16 rocna teenka isla po ulici a otehotnela.asi sa to prenieslo vzduchom. tolko patetickeho kvazitrpkohumorneho balastu pokope v kombinacii s polodementnym otcom dietata som nevidel. u mna najstupidnejsi film vzhladom na vysokopozitivne reakcie vacsiny kritikov z csfd aky som videl. aspon som sa presvedcil,ze aj filmovi fajnsmejkri a ja sa vzdy nezhodneme. jedna velka nasladla somarina s maximalne otravne premudrelou hlavnou hrdinkou ktora je taka chytra ze sa nechala v 16tich rokoch nabuchat.super storyline ()

PouPou 5

Skvělý, vtipný a neurvalý film. Příběh o 16 letých mladistvých, který začíná otěhotněním Ellen Page, ta hraje 16 letou dívku jménem Juno. Juno, je ve filmy velmi vtipná, svým osobitým a svérázným způsobem. I její obličeje dokáží člověku jasně dovtípit co si asi právě myslí, ale dokáže být neskutečně vážná. Tento film se stal mým nejoblíbenějším, protože příběhy tohoto stylu se opravdu dějí. I když zde je to pojatou s jakou si nadsázkou a vtipem. Ellen Page dává filmu tu pravou jiskru!!! ()

tomkat

Malý klenot ve vaší ruce, zázrak ve všedním dni - jako duha nad panelákem; a kopa optimistického charismatu navíc. Díky za takové filmy. ()

Carnivorous

Mám za to, že úspěch Juno tkví především v osobním kouzle Ellen Page, jehož Reitman plně využil. Nádherná filmová práce! ()

pepewan

Od tohoto projektu jsem mnoho nečekal,ale mile překvapil. Ellen Page,celkem přesvědčivá těhotná šestnáctka,nešetří vtipem,ironií a poklidně plynoucímu ději dodává potřebnou šťávu. ()

ES13

Ellen Page mě prostě NIKDY nepřestane udivovat a překvapovat tim jak dobře umí zahrát každou roli, která jí je dána. Fakt suprovej film. Jako ze života, opravdu třída! ()

radul

Myslím, že to bylo vtipné...a navíc mám potřebu předvídat konce filmů..a proto mě mile překvapilo, když skončil jinak než jsem očekávala.. ()

sabrinab

Skvělý film, který se jen tak neokouká. Aspoň mě teda ne :) a výborná herečka Elen Page. Bravůrně zahrála svou roli ()

Isognomostom

Moc milý film s velmi příjemným soundtrackem, díky kterému jsem objevila nová zákoutí amerických hudebních končin. Hlavní postava Juno je sympatická na první pohled a její příběh je dokonale uvěřitelný. A při jeho sledování mě mockrát napadlo, jestli by tenhle systém, který umožňuje "zbouchnutým" nešťastným holčinám dohodnout se o budoucím osudu nenarozeného človíčka s neplodným párem k relativně všeobecné spokojenosti... Jestli by to mohlo fungovat i u nás... Kdo ví... P.S. písnička z úvodních titulků je velmi chytlavá a nějaký mladík se v ní vyznává své milé slovy: "kdybych byl květinou na louce, chtěl bych abys ty byla mou včelou" ... ach jak romantická představa ;-) ()

agiba

První film, ve kterém mi nevadila Jennifer Gartner a to je co říct!! Dokonce se mi i líbila!! Juno aka Ellen Page, která si mě získala už v Počátku, byla bezkonkurenční. Celý film stál vlastně jen na jejím skvělém hereckém výkonu a výborně „padnoucí“ jízlivě vtipně postavě. I když byli rodiče až nereálně chápaví a nápomocní a nad „láskou“ k otci dítěti mi zůstával až rozum stát, vše do sebe tak nějak zapadalo a tvořilo příjemných 100 minut. Dokonce mi i na závěr druhého sledování slzička ukápla, ale to budou asi těhu hormony…a možná i díky nim, za mě 100% ()

MarLid

CZ dabing je příšernej, doporučuju v původním znění. Co se týče filmu samotného, jedná se prostě o problém dospívající dívky, která musí na svůj mladý věk přijmout velkou zodpovědnost a trable dospělých. Umí se s tím vyrovnat po svém a to je možná ten důvod, proč to nakonec zvládne. Ačkoliv téma nijak neoslní, zaujme tím, že působí příjemně, vtipně, nenásilně, věrohodně. ()

zimi

co se to se mnou děje, co mi kdo udělal? to není druh filmu co mám rád, no asi jo! Nádherný film a Ellen Page si snad dam do oblíbených! Já jsem se smál a skoro brečel, hej jasně, že jen skoro jsem přece chlap!!!! ()

KamenZde

Krásny film s dokonalým hereckým výkonom v hlavnej úlohe, ktorý pojednáva o vôbec nie výnimočnej životnej situácii. Prípadov, keď otehotnie 16 ročné dievča je stále viac a viac a stalo sa to aj v mojej rodine. No má to aj svoje výhody. Človek zistí akých ľudí to má vlastne okolo seba, o koho sa môže oprieť a o koho nie. Osobne by som chcel mať takých rodičov, že keby im zdelím takéto na prvý pohľad nepriateľné posolstvo, tak by zostali triezvo uvažovať a namiesto toho aby mi vykričali to, čo už aj tak nikdy nezmenia, by ma podržali a a pomáhali zvládnuť túto ťažkú životnú situáciu. Na Junine rozhodnutie, dať dieťa na adopciu, som sa najskôr pozeral veľmi skepticky a bol som proti tomu, no tento film ma presvedčil o tom, že ak tým rozhodnutím urobí štastnou nie len seba, ale aj náhradnú matku, tak prečo nie? Každý si je zodpovedný za vlastné šťastie. ()

Co chystá Jason Reitman?

Co chystá Jason Reitman?

10.05.2016

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Reitmanova „žena ve stínu“

Reitmanova „žena ve stínu“

06.08.2010

Jason Reitman se definitivně zařadil mezi tvůrce, jejichž nové projekty sledujeme s velkým zájmem. Pro drama Young Adult se navíc spojil se scenáristkou Diablo Cody, která pro něj napsala už… (více)

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009