Torgal

Vcelku fajn, ale po Zbouchnutej som čakal minimálne rovnakú nálož humorných (a dosť vulgárnych) scénok, no dočkal som sa len solídneho odvaru. Svoju časť viny na tom nesie aj dabing, ktorý mi nesadol a aj to, že Mila Kunis mi zas tak očarujúca neprišla. 6/10 ()

charmin

Prislo mi to sice na absolutne odreagovanie sa velmi vhodne, avsak nejaka ta myslienka alebo aspon dobry soundtrack, lepsia kamera...nic. Jason Segel asi taky isty ako v HIMYM, Mila Kunis krasna ako vzdy, Russell Brand stvarnil svoju CASUAL rolu asi najlepsie. ()

Jeand´Boa

Dobrý film s překvapivě dobrými výkony hereckých představitelů...i u těch, u kterých by to člověk ani čekat nemusel...příjemná zábava s řadou upřimně komických okamžiků... ()

cerbygerby

Docela zábavná romantická komedie s překrásnou Milou Kunis, to musím souhlasit s Radisem_8 .. Jinak příběh několikrát obehraný, ale vcelku to neuškodilo. ()

Katcat

No, co říct…teď jsem snímek dokoukala a můžu říct, že mi úplně vyrazil dech. To je snad nejkouzelnější film, jaký jsem kdy viděla. Od nepřeberného množství perfektních fórů a scén, až po dojemnou chvilku Kristen Bell, se kterou jsem si od srdce poplakala. Nemůžu jinak než *****. ()

..Anya

2 možnosti: a) "buď je to tím, že pracuju jako recepční v hotelu" b) "nebo tím, že studuju marketing cestovního ruchu", že mě tenhle filmeček skutečně zaujal. Ačkoli! - na Marshalla se nedá moc dobře koukat (How is that, that 10s falls for 5?), úspěšně vám to vynahradí Boží Aldous (ten jeho vymazlenej British accent bych mohla poslouchat celej den). A řekněte mi jednu věc - viděli jste někdy recepční s takovýmhle výstřihem? Já teda ne. Ukažte mi, prosím, kterej hotel se jím chce reprezentovat. ()

studo

Ani ja by som si nevedel vybrať medzi Kristen a Milou ale, že by bol tento film až taký dobrý? I dont think so... ()

denisavary

Jason Segel patří mezi mé oblíbence, je to dobrý komik, ale vždycky mi bude ve všech svých rolích připomínat Marshalla. Při sledování Kopaček jsem se celou dobu hrozně bavila, výběr herců mi naprosto seděl( Mila Kunis, Russell Brand, Jonah Hill..).. ()

Kingjiri

Apatowka, která si jako vždy nebere servítky a svym netradičnim pojetim klišoidního příběhu opět přínáší svěží vítr do zatuchlýho žánru romantickejch komedií. No, uplně klasická Apatowka to přece jenom neni, protože neobsahuje tolik vulgárního humoru (kterej ale umí Apatow servírovat způsobem, že nevyzní trapně) a bude určitě stravitelnější pro větší množství lidí - ostatně jako většina filmů, ke kterejm napsal Jason Segel scénář. I když jsou Kopačky natočený s hodně velkym nadhledem, přesto dokážou působit jako snímek ze života a nepříliš viditelná dramatická dějová linka funguje víc než slušně. Hodně příjemná oddychová zábava, kde neni o vtipný momenty nouze, čtyři silnější hvězdy. ()

chrispe

U tohoto filmu jsem se bavila a smála nahlas. Nevím tedy, jestli to byla čistě zásluha toho filmu, nebo skutečnost, že jsem zrovna byla svědkem něčeho velmi podobného v mém okolí a byla to prostě jen škodolibá zábava. Scéna, kdy Peter "nanápadně" sleduje Sarah a zapírá přitom... no! Za mě za tři. ()

IPajule

Romantická komedie s Jasonem Segelem k nezaplacení. Vtipně podané, ale chvílemi jsem si myslela, že se unudím k smrti. Některé scény byly humorné, ale některé u kterých jsem si říkala "A teď se jako bude dít co". O lásce, kterou jste potkaly na Hawaii, ale potkat tam svou bývalou není to co by rád každý prožil, ale podle mě se stím vypořádal fantasticky. Závěrečná píseň do muzikálu, do kterého skládal hudbu (konkrétní píseň) na kterou se Rachel přijela podívat se velmi hodila na konec. Opět Štastný a zaláskovaný konec. ()

redwik

Jeden môj kamarát (filip_snb) mi tento film opísal slovami: "Nič som od toho nečakal, ale celý čas som sa smial". Tak som od filmu nič nečakal ani ja, a na konci som vďaka tomu nebol sklamaný. Na pár vtipoch sa dalo zasmiať, ale bolo ich úboho málo na film ktorý trvá kúsok pod dve hodiny. Jason Segel je taký nevtipný Chandler z Priateľov a vôbec ho nemám rád. Pekná Kristen Bell, tentokrát nie mrcha Mila Kunis a hrozne vtipní Paul Rudd a Jonah Hill boli z celého filmu najlepší, a predčil ich už iba Russel Brand s jeho anglickým prízvukom. Ten sa raz musím naučiť. Jason Segel - Peter Bretter /:/ Kristen Bell - Sarah Marshall /:/ Mila Kunis - Rachel Jansen /:/ Russell Brand - Aldous Snow /:/ Bill Hader - Brian Bretter /:/ Liz Cackowski - Liz Bretter /:/ Maria Thayer - Wyoma /:/ Jack McBrayer - Darald /:/ Taylor Wily - Kemo /:/ Da'Vone McDonald - Dwayne the Bartender /:/ Jonah Hill - Matthew the Waiter /:/ Paul Rudd - Chuck /:/ Branscombe Richmond - Keoki /:/ Jason Bateman - Animal Instincts Detective ()

tranquill

Jasona mám opravdu rád (samozřejmě kvůli Matce :-), zato Russell Brand je pro mne nejnesympatičtější herec, kterého znám), ale tato komedie byla jako na houpačce: dobrý vtip - pak trapné scény - poutavé dialogy - pak nudné - atd. Takže jednu hvězdu navíc jsem dal především za Jasonovy vokální party a závěrečný "muzikál". ()

patroklos

Film nedoporučuji. Proč? Protože je nijaký. Ano, taky jsem se asi třikrát zasmál, ale pokud bych se na něj nedíval včera, tak už ani nevím, o čem byl... ()

kubal18

Jason Segel už v How i met your mother ukázal, jak moc hereckého talentu má a teď to i potvrdil ve fajn komedii, která lehce nakukuje do nadprůměru. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru